من همیشه حرف حقیقت رو میزنم....حتی اون موقع که دارم دروغ میگمّّ!!(آل پاچینو)
                                              

     

 در گوشی!!!

کاری از نوید+آژیدهاک

در گوشی هیچ شعبه دیگری ندارد....

در گوشی دیگر آپ نمی شود...

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۰ساعت 0:0 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

در گوشی.....قسمت آخر...کاری از نوید+آژیدهاک..

این قسمت با کمال افتخار تقدیم می شود به کورت ونه گات..نویسنده سلاخ خانه شماره 5...مردی که اگر نبود من به فکر نوشتن نمی افتادم!!.روحت شاد!


دیروز بود... حوالی ساعت های 8:30 شب اینا...شایدم 9:30...دقیقا یادم نیست! اما... گوشیم زنگ زد...اگه گفتین کی پشت خط بود؟!(کی؟!ال پاچینو؟!نه...اون که پری شب زنگ زد بهم...کی؟!رحیم مشایی؟!نه ..اون الان رفته تو خط ایرانی کردن همه چیز ها..کی!؟!؟جیم جارموش..نه بابا اون که دیگه ما رو تحویل نمی گیره...بابا خب بذارید بگم.. نوید خودمون بود)

گفت:"سلام سپهر..خوبی؟!"

گفتم:"سلام..ای بابا! چه خوبی؟!

گفت:"چرا؟!"

گفتم:"هیچی بابا....خسته شدم..."

گفت:"از چی؟!؟"

گفتم :از زندگی...از وب نویسی...از درگوشی...".

گفت:"چرا؟!"

گفتم:برای اینکه دیگه حال ندارم...برای اینکه این همه ما تلاش می کنیم ...زحمت می کشیم...مطلب می نویسیم...هیچ کس تحویلمون نمی گیره....همه دارن میگن جمع کنید برید برنامتونو...خسته شدم...به قول کاوه:"دیگه شعری نیست..."

گفت:"کدوم کاوه؟!کاوه آهنگر..."

گفتم:نه...کاوه افاق...

گفت:"آهان!یعنی تو به همین سادگی قید این وب و نوشتنو زدی؟!"

گفتم:ساده نیست ولی وقتی وضعیتمونو می بینم...دیگه حسی برای نوشتن ندارم."

گفت:"پس من چی؟!؟!من چی کار کنم؟!؟!تو این همه تورم و بدبختی و بیکاری منو از کار بیکار می کنی؟!؟!"

گفتم:"بلی ..رسم روزگار چنین است....حالا فوقش تو دیونه خونه هم یه کار برات جور می کنم..."

گفت:"پس یعنی دیگه نمی نویسی؟!به همی سادگی(اون فیلمه نه ها!) تمومش کردی رفت؟!چه هندی...چه آبکی.."

گفتم:"چند بار باید بگم..آره....از همین جا هم از همه دوستانی که از خرداد سال پیش ما رو از اون وب قبلی(دیازپام ده) تا این وب(در گوشی) تا همین الان ما رو تحمل کردند تشکر می کنم..از همه هم معذرت خواهی می کنم اگر بی احترامی به نظرات..و عقایدش کردم...این بار اسم نمی ارم چون تعداد زیاده و از قلم می افتند...ممنون از همتون...اگر شما نبودید تا همین الان هم ما نبودیم!"

گفت:"دلم برا اینجا تنگ میشه....برا شنبه هایی که آپ می شدیم...برای پیام بازرگانی هامون..برای مصاحبه هامون...برای کاریکاتور هامون!برای دوستایی که از اینجا پیدا کردیم...برای رحیم مشایی و دکتر محمود و بر و بچه هامون..بیشتر از همه دلم برای خودت تنگ میشه!."

گفتم:"نوید جان...تو که همیشه تو ذهن منی...."

گفت:"تو هم همین طور..."

گفتم:"ممنون ازت که همکاری کردی باهام..بینندگان عزیز...در گوشی بالاخره به اتمام می رسد...امیداریم از برنامه های ما لذت برده باشید...این قسمت رو هم مانند همه قسمت های دیگر با کاریکاتوری فوق العاده  زیبا از حمید رضا مسیبی به پایان می رسانیم...از همه تان ممنونم...

 

خیلی دوست داشتم می توانستم مثل همیشه بگم:

تا برنامه آینده!سبز باشید و پاینده!

اما حیف که نمی تونم.....

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:39 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

در گ و ش ی!کاری از نوید+آژیدهاک

این برنامه با کمال افتخار تقدیم می شود به اسکناس های 200 تومانی و 500 تومانی که دیگر تبدیل به سکه های 200 تومانی و 500 تومانی شدند....یادتان بخیر...


با سلام خدمت همه شما بینندگان محترم برنامه در گوشی...

در گوشی این هفته بدون هیچ گونه معطلی به سراغ بخش مصاحبه نوید می رو..نوید مصاحبه اختصاصی رو با شعر"بنی آدم اعضای یکدیگرند(ببخشید یک پیکرند) که در آفرینش ز یک گوهرند" انجام داده است..به این گفت و گوی عجیب توجه کنید!

نوید:سلام...خودتون خودتون رو برای بینندگان عزیز معرفی کنید...

بنی آدم اعضای یک پیکرند...که در آفرنش ز یک گوهرند:"سلام..من "بنی آدم اعضای یک پیکرند...که در آفرینش ز یک گوهرند" هستم!

نوید:بلی...میگم خیل یاسم جالب ...زیبا...پر مفهوم و البته طولانی دارید...چی شد که حضرت سعدی این اسمو گذاشت رو شما؟!

بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند:"بلی....اسم من کاربرد های مختلفی دارد...روی سر در سازمان ملل زده می شویم...خلاصه همین دیگه....نمی دنم جرا!برید از حضرت سعدی بپرسید...

نوید:البته روی اسکناس های 10000 تومانی هم چاپ شده اید...

بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند:"ببند آن دهانت را!من اونم؟!اون منه؟!اون یکی دیگس...مرتیکه....اصلا شعرو خراب کرده..بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند..!!

نوید:بلی...شما نرفتی پیش کسی شکایتی ...چیزی کنی؟!

-بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند:"چرا اتافاقا رفتیم پیش اسفندیار جون...گفتیم آقا!من اسمم اینه..شما اسممو اشتباه چاپ کردید...خوبه یکی بیاد اسم تو رو روی اسکناس ها جای مشایی مستر بین چاپ کنه؟!بعد ایشون گفتند:شما هم زیادی سخت می گیری ها!به قول حضرت سعدی "دولت مرد به ز ادب اوست!"

نوید:بلی..خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید!آقای بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند..


پیام های بازرگانی...میان برنامه!.......................................................................آگهی ها!

طوجه....طوجه....عاموضش علفبای ضبان فارسی....100% تزمینی...جلسه اول رایقان..

 

و سر انجام.....استاد ده نمکی جدید ترین هنر خود را به نمایش عموم مردم میگذارد:تولید بازی اخراجی ها!!(این خبر جدی است!باور کنید)

استاد ده نمکی مراحل تکامل بشری و هنری خود رو به صورت زیر طی کرده است!

..قمه..چاقو...پنچه بکس..چماق...روزنامه...فقر و فحشا...دوربین فیلمبرداری..مستند سازی...کارگردانی در سینما و تلویزیون...فیلمنامه نویسی...ساخت بازی....(و در آینده ای نه چندان دور...شاعری...مجسمه سازی...و احتمالا عکاسی!(خدا رحم کند!)

پیشنهادات:

ببینید فیلم خارجی:گوست رایتر....تازه ترین اثر رومن پولانسکی ...با بازی ایوان مک گروگر..جیمز باند(پیرس پرازنان) ..کیم کارتل و الیویا ویلیامز...بازگشت استاد سینمای دلهره به ژنر محبوبش..

ببینید تئاتر:انصافا..دو بار پیشنهاد دادم..ولی یک بار دیگر برای کسانی که نرفته اند تئاتر بی نظیر کالیگولا(که به کایوس تغییر نام داده)با بازی:صابر ابر...رامبد جوان...سعید چنگیزیانو هنگامه قاضیانی..تماشاخانه ایرانشهر.تا آخر مرداد اجرا تمدید شده است...

بخوانید(کتاب):تابستان وقت خوبی است که پا به دنیای فانتزی ها بگذارید....سه گانه ارباب حلقه ها...شاهکاری از جی آر تالکین کبیر...ترجمه رضا علیزاده .انتشارات روزنه...(برای کمک دیدن فیلم های ارباب حلقه ها ساخته پیتر جکسون عزیز هم پیشنهاد می شود!)


اما ملت ایران ما تشگر ویژه ای داریم از استاد بزرگ!وزیر محترم کار و امور اجتماعی که در واکنش به اعلام نرخ۶/۱۴در صدی بیکاران اعلام کرد:"این رقم را می پذیرم اما قبول ندارم!!!!"(ناموسا این جمله رو ایشون گفت!یعنی من هیچی نگمم خنده تون می گیره!) ولی بالاخره ما تشکر می کنیم که حداقل گفته می پذیرد!

و تشکر ویژه تری را داریم از جناب نیکزاد وزیر مسکن که فرمودند:آشپزخانه اوپن با فرهنگ ما همخوانی ندارد!" اینجا ما یک سوالی داریم اینکه...این برج های 20 .. 30 طبقه و پنت هاوس هایی که شما در آن ها زندگی می کنید...این سونا و جکوزی هایی که در خانه هایتان است اون ها با فرهنگ ایرانی مشکل ندارند؟!؟!اگر میشه لطفا جواب را هر چه سریع تر به ما برسانید...

و تسکر خیلی خیلی ویژه تری داریم از سیدشمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت که فرمودند:""این گونه تحریم ها به هیچ وجه موثر نیست و با گذشت زمان به عهد نامه شبیه "عهد نامه شعب ابوطالب" که موریانه ها آن را خوردند تبدیل خواهد شد..."

نوید هم پس از 6 ماه و 34 روز و 4 ساعت و 53 دقیقه و 7 ثانیه جست و جو و تحقیق با قاطعیت تمام به این نتیجه رسید که همه موریانه هایی که در آن زمان عهد نامه شعب ابوطالب را خورده بودند هم اینک مرده اند...و البته یکی از ان ها زنده است...که ایشون ترجیح دادند ویجیتیرین(گیاه خوار سابق) شوند..و دیگر عهد نامه نمی خورند...

تشکر خیلی خیلی خیلی خیلی ویژه تری هم داریم ازماه مبارک رمضان که دوباره شروع شد و بیرون از خانه هیچ چیزی نمی توانیم بخوریم زیرا شلاق هست...(با احترام به تمامی روزه داران) و با تشکر از مسئولان عزیز که نمی گذارند روزه داران روزه خوار شوند و در مراکز تفریحی آب خوری ها را برداشته و سوپر مارکت ها را تعطیل کرده و بازی های فوتبال را تا ساعت 12 شب کش داده و علی کریمی عزیز رو به جرم روزه خواری از لیگ محروم کرده است...و همین دیگر...

و تشکر فوق فوق فوق خیلی خیلی خیلی ویژه ای هم داریم از تلویزیون متبارک و مبارک جمهوری اسلامی ایران که مانند هر سال سریال هایی با موضوع تکراری تراز سال قبل...برنامه های مشابه(ما ه عسل با مجری گری حسن جوهر چی!!!!!جل الخالق) ملت سر افراز ایران رو وسرگرم میکند...

و اینک برنامه در گوشی به همین سادگی به پایان رسید...

برنامه رو با کاریکاتوری قدیمی اما فوق العاده زیبا از بزرگمهر حسین پور عزیز به پایان می بریم..باشد که مورد مقبول شما واقع شود..

 

تا برنامه آینده...سبز باشید و پاینده!..

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:24 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

درگوشی...کاری از نوید+آژیدهاک....تکرار:فردا ساعت 23:30

این برنامه با کمال افتخار تقدیم می شود به .کویینتین تارانتینو....کارگردان دیوانه ای که اگر نبود الان در سینمای دنیا شاهکاری به نام پالپ فیکشن و حرامزاده های لعنتی وجود نداشت


ای ملت غیور و قهرمان و سر افراز و سر بلند و سر بالا و سر زد از افق مهر خاوران ایران.....

بشتابید.....بشتابید....بجنبید....بدایند...بگویید..باخبر شوید .بگویید که سر انجام آقای احمدی نژاد حاضر به گفت و گو با اقای اوباما به صورت آزاد در برابر رسانه های خبر شد و ما نفهمیدیم چی شد و چرا و از کجا و یکهو و کی گفت و اون حرفا که آمریکا هیج غلطی نمی تواند بکند و ما آمریکا ر ازیر می کنیم و آمریکا برو گمشو برو تاکسی سوار شو و هاله نور و اینا رو یادمون نرفته....ولی حالا در هر حال و در هر صورت باید ببینیم آخر شهریور چه می شود(بلی..نوید میگه مدارس باز میشود!) البته شما به نوید توجهی نکنید ....

اما استاد محمد نوری آقای صدای ایران....آقای جان مریم....مرد همیشه مهربان ما...فوت کرد و روحش شاد...

از اونور در دنیای کتاب یک اتفاق جالب توجه افتاد و اینکه کتابی از فرزاد حسنی(محری پررو و ممنوع التصویر سابق تلویزیون ایران) با نام عجیب "من آقام یا الاغ؟" به چاپ چهارم رسید و مردم گتره ای ریختن سر کتابفروی ها تا از استاد کتاب جدید رو بخرند غافل از اینکه طبق یک ضرب المثل قدیمی اومدن کباب بخورن دوغم گیرشون نیومد....! یعنی نویسنده این کتاب یک آقایی است به نام فرزاد حسنی و اون فرزاد حسنی مجریه نبوده...حالا به خاطر تشابه اسمی کتابش که ممکن بود چاپ اولش هم فروش نکنه به چاپ چهارم رسید...شانسو میبینی؟!..

اما بنیامین شکوه فر مدیر کل مجلس و استان های سازمان ملی جوانان ایران(1 خط اسم و پستشونه!!!!) گفت:"8 هزار ساعت(دقت کنید 8 هزار ساعت!) برنامه ضد اخلاقی و ضد دینی برای تخریب ذهن جوانان از کانال های ماهوارهای پخش می شود...این برنامه با هدف ضربه زدن به معیار های دینی به زبان فارسی از رایو و تلویزیون های ماهواره ای پخش می شوند!"

ما هر چقدر می خواهیم چیزی نگیم....سکوت کنیم...حرفی نزنیم.....هی می خواهیم چیزی نگیم ..نمی شه....آخه مرد حسابی...8هزار ساعت از کجات اوردی؟یک روز 24 ساعته..یک سالم 365 روز...به عبارتی اگر شدب کنیم در هم میشه 8760 ساعت....اگه می خوای آمار بدی حداقال درستشو بده که نگن رساضیت ضعیفه...

دوما...شما از کجا میدونی ضد دینی و ضد اخلاقیه؟!نکنه خودتم یه وقتایی...شبا...وقتی خانوم بچه ها خوابن....ای ناقلا....چی کار می کنی؟!؟!جون من...

اما...سرپرست معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت بازرگانی در رابطه با رشد قیمت ها توضیحات جالبی را ارائه داده که اگر نگوییم کلی خنده را زا شما گرفتیم!!!!!ایشان فرموده اند:"اگر از سوی بانک مرگزی گزارش می شود که نرخ تورم کاهشی است حتما نرخ تورم کاهشی است اما معنای این حرف این نیست که کالا ها ارزان می شود!!!!!!!"

جانم؟!؟!؟!چی؟!؟!تورم اومده پایین....قیمت کالا می ره بالا...به خدا پارازیت ها....آلودگی ها....آب های نیتراتها(برای حفظ قافیه!!!) باعث شده مسدولان خوشحال باشن....هر کی هرچی دلش می خواد میگه....

در این راستا ما یک عدد تست برای عزیزان کنکوری سال بعد و پشت کنکوریه ا طرح کرده ایم که امیدواریم مورد مقبول اقع شود!

تسـت:اگر قیمت نان بالا رود....قیمت سیب زمینی بالا رود...قیمت بنزین بالا رود....قیمت پرتقال بالا رود...قیمت بلیت سینما بالا رود......چه چیزی کاهش یافته است؟!؟!

الف)وضعیت جیب مردم

ب)وضعیت باقی مانده آخر ماه حقوق مردم

ج)سهمیه ماه بهد بنزیم مردم

د)تورم

 

اما اسفندیار رحیم مشایی دوباره قاطی کرد و از اون حرفای حضرت نوحیش زد!(یادتونه؟!)؟

ایشون گفتند "باید فرهنگ ایرانی رو جایگزین فرهنگ اسلامی کنیم! !"

البته ما مخالف این حرف نیستینم اما می دوینم رحیم مشایی یه مواقعی جو می گیرتش..خوشحال میشه می خواد مستر بین بازی در بیاره...البته باز دمش گرم.... 

و با تشکر از وزیر محترم راه و ترابری استاد بهبهانی که به خبرناگاران تذکر دادند:"شما همیشه حرف مرا گوش نمیکنید و دنبال جواب سوالات خودتان هستید!"

ما از این جمله نتیجه میگیریم که خبرناگاران اگر سوالی پرسیدند نباید دنبال جواب سوالات خودشان باشند و هر چی طرف مقابل گفت گوش بدهند!


پیام های بازرگانی..................................میان برنامه!!

هیچ کس همراه نیست.....تنهای اول....

 

در گوشی منتشر کرد:

کتاب "اطلس گیتا شناسی و جغرافیای جهان" یا "انگلیس کجاست؟!"

نوشته میم.الف.نون!

 

پیشنهادات:ببینید:فیلم سرگذشت شگفت انگیز آملی پولن....کاری از ژان پیر  ژونه....یک شاهکار واقعی با بازی خوب آندره توتو.....

ببینید:فیلم ایرانی:پسر آدم..دختر حوا...کارگردان رامبد جوان.با بازی حامد کمیلی..مهناز افشار...انصافا تو این همه فیلم به ظاهر کمدی ...کمدی قابل قبولیه..و کلا رامبد جوان هست برید ببینید


اما ای ملت ایران...اصولا از قدیم گفته اند تنبلی تنبلی می آورد....بلی...یعنی این که از آنجاییکه در گوشی کمتر منتشر شده..نوید هم بیکار و علاف نشسته خونه...نه کاری..نه مصاجبه ای..نه گزارشی...نه کشکی ونه دوغی...کلا همه چی تعطیل..در نتیجه برنامه ما به همین سادگی در همین مکان و همین زمان به پایان می رسد..برنامه رو با کاریکاتوری از علی درخشی به پایان می بریم...

تا برنامه آینده سبزباشید و پاینده!

پ.ن:مهم ترین اتفاق سال.....یا حتی قرن!!!!

تر مال کردن فیلها بر روی اولین وبلاگ من بود!!!وب دیازپام ده که 1 سال است تقریبا در آن نمی نویسم..ف ی ل ت ر شد و ما از همه ...از وزارت ارشاد...وزارت سانسور...وزارت راه و تررابری...وزارت نیرو...و حتی وزارت دفاع  و وزارت تفتیش عقاید و ...تقاضا داریم در همه کارهایشان به این سرعت عمل کنند تا مملکتمان بلکه گلستان شود!

در ضمن ما هم به درجه ف ی ل ت ر شدن رسیدیم..حالا دیگه قمار باز ما پز نمی تونه بهمون بده!

پ.ن۲:

"انگلیس جزیره ای کوجک در غرب آفریقا؟!!!!!!"

"اون ممه رور لولو برد!"

به نظرتون چه کسی این حرف ها رو زده...

پاسخ هایتان را برای ما بفرستید و یک عدد پوستر رنگی سالوادور هدیه بگیرید!!!!

پ.ن۳:دیوانه خانه شماره۵ این هفته سه شنبه آپ می شود....همین جا گفتم دیگه هی نیام دوباره بگم آپم.....ممنون! و سبز باشید!

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:3 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
 در گوشی...کاری از نوید+آژیدهاک...تکرار:سه شنبه از دیوانه خانه شماره 5.....برنامه ای تازه......برای مردمی تازه!!

این برنامه با کمال افتخار تقدیم می شود به انیو موریکونه....آهنگساز فوق العاده ای که با موزیک های فراموش نشدنی خود فیلم های شاهکاری چون سینما پارادیزو...روزی روزگاری در آمریکا...افسانه 1900...و حرامزاده های لعنتی را شاهکار تر کرد....


و اینک خانم ها....آقایان...برادران....خواهران...آحاد ملت....حیوانات و گیاهان محترم! بدانید و بشتابید و بفهمید و با خبر شوید و بشنوید که جام جهانی به پایان رسید(ساعت خواب!!) و اسپانیا قهرمان جام جهانی شد و یک عدد 8پای خائن جنایتکار وابسته به آمریکای جنایتکار و اون اوبامای دراز و جرج بوش کثیف و بیل کلینتون خوش تیپ و نیکولا سارکوزی کوتوله و پوتین جودو کار و فیدل کاسترو 90 ساله و رییس جمهور منفور قرقیزستان و دیه گو فورلان صاحب توپ طلا و ورون کچل و ماردولا(مارادونای ساق) بنگی و الکس فزگوسن تمام نشدنی و فیروز کریمی جک و افشین قطبی دروغ گوی پولکی و علی کفاشیان خوشحال و محمد رضاشریفی نیا روباه و پروانه معصومی متحول و محجبه و محمود بهرامی در گذشت!!!!!!(از چی به چی رسیدم!؟!)

آهان....یک 8 پا همه دنیا را سرکار گذاشت و پوز من و نوید و....را زد...کلا هر چی ما گفتیم نشد!!!
در همین راستا نوید عزیز مصاحبه ای رو با 8 پای گرامی انجام داده...با هم میخوانیم....

نوید:سلام...لطفا خودتونو برای بییندگان عزیز معری فرمایید..

8پا:من "پل پیشگو" هستم...اختاپوس خودتون....

نوید:بلی...راسته که شما برای تشویش افکار اعمومی و از راه به در کردن جوانان غیور و بسیجی و مومن ایران و ترویج بد حجابی و طرح امنیت اجتماعی و انتخاب شدید؟!؟!راسته که شما از اسراییل پول گرفتید؟!

8پا:نه آقا جان.....این حرفا چبه؟!؟!پول چبه؟!طرح منیت اجتماعی چیه؟!مگه بده اصلا..تازه مدل موهای مخصوص جوان ایرانی هم اختراع شده. تازه واسه مدل موه اه م میخوان اسم شهر های ایرانو بذارن.......به این خوبی...

نوید:راسته که شما در آمریکا شهرام امیری رو شکنجه می دادید؟!

8پا:من؟!؟!اولا داش شهرام که جاش راحت بود....داشت حالشو میکرد...اصلا از آمریکا که برگشت که چاق و چله تر و سرحال ترشده بود...قیافش مثل زندانی ها بود به نظرت...شما همین جعفر پناهی خودتونو ببینید..از زندون آزاد شد چه شکلی بود؟!

نوید:بلی....اینم حرفیه./...حالا بی خیال...این پسش بینی های شما چگونه اینقدر دقیق و درست در می اومد؟!راز پیش گوییتونو بگویید...

8پا:خب شما که خودتون یه دونه بهرتشو دارید...

نوید:کی؟!؟!؟!؟

8پا:خب...شما یه میمون دارید که براتون هر چیزی رو پیش بینی می کنه....همه چیزو تغییر میده....حتی یکی دیگه هم هست که خیلی راحت همه نتیجه ها و رای ها رو عوض می کنه...4 سال دیگه...4سال بعدش....4 سال بعد ترش....هر روزی رو که بخواد تعطیل میک نه...بازم بگم؟!/

نوید:بلی...اینم حرفیه.....و حرف آخر...

8پا:من از همین جا به مادر عزیزم سلام عرض میکنم و بهش میگم مادر!!!!من دارم اینجا مصاحبه میکنم..نگران نباش..مثل اون کوه نوردا نشدم!!!

نوید:خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید..
پبام های بازرگانی.....................................................................آگهی ها!
در گوشی نمایش می دهد!
ماجرا های هدیه و احمدی نژاد.............................فیلمی از ایمان ازوب پالپ فیکشن.............تهییه کننده و جلو ه های ویژه: آژیدهاک...................................... با حضور افتخاری :نوید..
پخش از شبکه مردمی...فارسی وان!!

به یک آدم آشوبگر...خوف آور...خوش هیکل..خوشگیل موشگیل...مرد تنهای شب...دیوانه....نژاد برتر...اشرف مخلوقات...غیرتی...شکنجه گر.....انرژی هسته ای....20 لیتری بنزین...مرد عنکبوتی...زورو..سالوادور...زلزله 7 ریشتری...غضب الهی...جلب رضای خدا....خلاصه جومونگ!!! نیاز مندیم...

آموزشگاه سریال سازی ...
فقط در 1 ماه....سریال ساز برجسته شوید....تضمینی پخش از تلویزیون ایران...
مواد لازم:1 عدد بند تنبان....سطل آب به مقدار کافی...
استاد:حسین سهیلی زاده.....زیر نظر دکتر:مسعود ده نمکی

پیشنهادات:ببینید:تئاتر نورا....ساخته علیرضا کوشک جلالی...با بازی خیره کننده پانته آ بهرام...پیام دهکردی...(البته با پایان بندی آبکی)....تئاتر شهر...سالن قشقایی..هرشب 19:30
ببینید فیلم خارجی:بعد از خواندن بسوزان...ساخته برادران کوئن...با بازی جرج کلونی...برد پیت...تیلدا سویینتن..و فرانسیس مک دورمند....
بخوانید:کتاب "هفته ای یک بار آدمو نمی کشه..".نوشته مرحوم سلینجر...انتشارات نیلا...ترجمه امید نیک فرجام...لیلا نصیری ها

اما ای ملت ایران بشتابید که فیلم جدید کریستوفر نولان نابغه سینمای دنیا با نام "آغاز" و با بازی لئوناردو دی کاپریو(حیف که ازش بدم میاد!) اکران شده و می گویند حال و هوایی متوهم مثل فیلم های قبلی خود "یاد گاری" و "پرستیژ" دارد...منتظریم....

اما سید احمد خاتمی امام جمعه دائمی(موقت سابق) تهران گفت:اینجا ایران اسلامی است و این کشور جای خوانندگان لس آنجلسی نیست.....و ما هم به ایشان می گوییم فعلا که حبیب داره  میاد ایران.....کنسرتم می خواد بذاره....بسوز...!

از اونور دولت گرما زده شده و در سال خر(همت مضاعف سابق) یکهو خیلی اتفاقی دلش برای ملت ایران سوخته و 2 روز تعطیلی اعلام کرده...اصلا می بینید که چه دولت خوبی داریم....اول تعطیل می کنن...بعد میگن نظامی ها تعطیل نیستنوووبعد میگن به خاطر گرمای بی سابقه(کدوم بی سابقه؟!؟!).تعطیل کردیم....بعدش میگم..نه واسه گرما نبوده....برای صرفه جویی در مصرف برق بوده....بعد میگن نه!به خاطر اعتصاب بازاری ها نبوده...نه/؟!کی!!؟!مگه بازاری ها اعتصاب کردم....نه..ما ملت ایران رو دوست داریم...فقط گاهی اتفاقی می کشیم و از روسشون رد می شیم...شکنجه می کنیم...برای حفظ انقلاب...بعد میگن جوانان ایرانی تفریح ندارن...!!

ارز اونور حسین رحیم پور ارغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران راست راست تو چشم مردم زل زد و گفت:بعضی خانم ها بچه دار نمیشن...چون میگن هیکلمون به هم می خوره...ای مرده شور اون هیکلتو ببرن...هیکلتو می خوای چی کار؟!برای شوهرت می خوای دیگه...هیکلتو میخ وای ببیر آخرت چی کار؟!
ما هم میگیم...برادر...مردک!برای چی به زنان مردم توهین می گنی....؟!تو دوست داری بچه بیاری برو 10 تا..20 تا ...30 تا 40 50 60 70 80 90 100...هورا!!(نه ببخشید...) برو هرچقد دلت می خواد بجه بیارووونکنه هیکل خانمت به هم میخوره؟!؟نه!نکنه شما خدای نکرده عقیمی...(عوارض پارازیت ها!)تو دلت عقده بچه داری؟!برادر....یه ذره..یواش تر..یه ذره آروم تر...تو تلویزیون ملی ایران(حالا درسته کسی نگاه نمی کنه...همه دارن سالوادور و فارسی وان میبینن..) ولی یه ذره رعایت کن....ترویج آمریکایی بودن چرا میکنی!!!!!!!

اما...مدل موهای جدید مخصوص جوانان ایرانی هم ابداع شد..توسط آرایشگران محبوب و متخصص ایرانی...که البته قراره برای آن مدل ها هم اسم شهر های ایرانی رو بذارن...واقعا...می بینید..بعد می گید دولت بده...الان اگه بخوان برای مدل موی من بخوان اسم بذارن باید مدل موی کویر لوت باشه!!(کچلی!)

اما علی کفاشیان گفت ما برای قهرمانی در جام ملت های آسیا به کمک هیچ جونوری از جمله 8 پا نیاز نداریم...و روی پای خودمان می استیم...ما پس از خنده به آقای کفاشیان می گیم:به کمک هیج جونوری جز افشین قطبی!! نیاز ندارید!حالا کی خواست کمک کنه؟!؟!کی اصلا خواست بیاد با شما همکاری کنه؟!


اما شهرام امیری آزاد شد(یعنی برگشت!) و با اینکه ما نمی دونیم در آمریکا به آقای شهرام امیری چه گذشته...با اینکه احتمالا در کازینو ها و دیسکو ها شکنجه شدن...و با اینکه نمی دونیم در کدوم هتل 5 ستاره زندانی شده بودند...و با اینکه نمی دوینم چرا بعد از برگشت از آمریکا زیر شکنجه های فراوان چاق و چله تر و تپل تر شده بود...و با اینکه نم ید ونیم وقتی که در زندان بودند چه جوری پیا م می فرستاد و ویدیو می ساختند و ویدیو می ذاشتن تو تویوب!(یو توب سابق) و با اینکه نمی دونیم چی شد که آزاد شدن( یعنی برگشتن....).

چون نمی دونیم. و خبر نداریم..ترجیح می دهیم چیزی نگوییم!!

اما خبر مهم این دو هفته نه شهرام امیری بود نه شهرام جزایری(راستی کسی ازش خبر داره!؟!)ن...نه اختاپوس بود ن هآقای احمدی نژآد....نه پروانه معصومی یکباره متحول شده و با ایمان شده و محجبه که با تب 39 درجه به دیدار رهبر رفته و شریفی نیا ی روباه و سیروس مقدم فرط و فرط سزیال ساز و کامبیز دیر باز لات و شهاب حسینی به ظاهر با کلاس و دانیال حکیمی پای ثابت همه سریال ها و افسانه بایگان فاطمه گودرزی باز هم یهو متحول شده و حمید لولایی خنده و بهراه افشار که همیشه بدم می اونمد ازش و مسعود جعفری جوزانی تو چشم باد و ... که به دیدار رهبر رفتند نبودند!

بلکه خبر مهم..بمب گذاری در زاهدان بود..بلی...همین دیگر.....بمب گذاری در زاهدان..دیگه....گفتم دیگه در زاهدان یه بمب ترکید..همین...من چی بگم؟!.
.و تشکر ویژه ای هم از خودرو سازان داخلی داریم که چون حوصله ندارند..یا خسته ان....فقط برای چرخ جلوی خودرو ها ترمز نصب می کنند و کیسه هوا هم فقط برای راننده در نظز می گیرند...دستتون درد نکنه که انقدر به فکر سلامتی ما هستید...

بییندگان عزیز....این برنامه به همین سادگی(اون فیلمه نه ها!) به پایان می رسد..برنامه این قسمت رو با کاریکاتوری از علی درخشی به پایان می بریم...باشد که مورد مقبول شما باشد!!!!!

تا دو هفته آینده!!...سبز باشید و پاینده!!


  پ.ن:آزادسازی نظرات بلاگفا به وسیله جوانان غیور ایرانی اسلام و سربازان وطن مبارک باد.....
+ نوشته شده در  شنبه دوم مرداد ۱۳۸۹ساعت 2:9 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی! کاری ازنوید+آژیدهاک* برنامه ای عجیب...برای مردمی عجیب!!!

این برنامه با کمال افتخار تقدیم می شود به روح بزرگ ...ارنستو چه گوارا.....

از همین جا تولد دوست بسیار خوبم سیما از وب یادداشت روز های تنهایی رو تبریک می گوییم!!!


و ای مردم عزیز و بزرگوار(می دونم..اصولا هیچ جمله ای با " و" شروع نمی شه اما من دوست دارم اینجوری شروع بشه..بذار یک بار هم ما استثنا باشیم!)  وای ملت بزرگ و قهرمان و ای مردمی که می گویید  سبز فقط سبزعلی...رهبر فقط سید علی....بشتابید که دیوونه خانه شماره 5 به مدیریت دیوانه بزرگ خودم افتتاح شد!(خودمو جر دادم با این دیونه خونه انصافا!!!)...

در نتیجه ....از این به بعد در گوشی کمتر منتشر شده....هر دو هفته یک بار شنبه ها.منتشر می شود....و دیوانه خانه بیشتر آپ شده .....هر هفته سه شنبه ها!!

اما بی خیال خبر های جزیی و حواشی این روزگار....بشنوید از هنر....

که در سالن تئاتر شهر تئاتری آمده به کارگردانی داود رشیدی یه نام منهای دو..با بازی حسن معجونی دوست داشتنی  و سیامک صفری عزیز(که هر دو از قدیمی های تئاتر هستند!) و پگاه آهنگرانی و باران کوثری و  لیلی رشیدی...تئاتری کمدی..پیشنهاد من برای شما کسانی که می خواهید 2 ساعت غم و غصه دنیا را به فراموشی سپارید...و در عین کمدی بودن فوق العاده حرف تلخی رو می زنه....

اما...در تالار مولوی رو بستند....(واقعا....آخه آدم تئاتر ور تعطیل میکنه؟!؟!بعد می خواهیم مملکتمون پیشرفت کنه؟!؟!می خوایم هنرمون پیشرفت کنه...؟!خیلی شاکیم از این قضیه.....) و بیضایی و  سمندریان و رادی و امجد و , رحمانیان و خاکی و کیانیان همه تئاتری های قدیمی نامه نوشتند و شکایت خودشونو اعلام کردند....

در سینما ی ایران هم که انگار قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد و متحول شود تا زمانی که من و آقای بیل و  برادر محترم باد و مجید قبادی بریم یه فیلم با حضور پنه لوپه کروز(عشق مجید قبادی!) و آل پاچینو(عشق من!!!) و کویینتین تارانتینو(عشق بیل!) و جیم جارموش(عشق باد!) بشازیم!!!(البته ما عاشق این آدم ها از نظر کاری هستیم و هیچگونه قصد ارتباط با این ها نداریم!توضیح مترجم!)

اما.....جام جهانی !!! و وداع با مارادونای بنگی و تحقیر آرژانتین .و و غم و ناراحتی دو چندان برای من!که حالا امیدوارم هلند قهرمان شودوواما مثل اینکه این آلمان امسال قراره قهرمان بشه و. حالا من دلم برای مارادونا می سوزد که طفلک قرار بود اگه قهرمان بشه لخت تو خیابونا بدود...و ایشون هم بعد از باخت گفت:این نتیجه مثل این بود که یک مشت از محمد علی کلی خورده باشم!"(جدی میگم....!)

اما سینمای ایران!!از آنجایی که نمی تونه از ظطریق فروش فیلم های وزین خود!! پول در جیب دولت بریزه مجبور شده فوتبال جام جهانی رو به صورت زنده پخش کنه....!در همین راستا خبرنگار ویژه خود نوید رو برای  تهیه گزارش به سینما فرهنگ واقع در خیابان(حالا بعدا آدرسو میدم!)  فرستادیم...با هم عین گزارش نوید رو می خوانیم!

"بلی...الان ساعت 11 و 10 دقیقه شب است...بازی آلمان واسپانیا. سالن سینمال کاملا پر..ملت ایران همه شادند...همه چی آرومه...همه فریاد می زنند..با شو تهای دیوید ویا همه به بالا و پایین می پرند....مردم داد می زنند "کاسیاس حقیقی!!!"...عده ای با پرچم آلمان آمده ناند....خانمی بسشیار محترم با پرچم اسپانیا فریا دمی زند و به مربی اسپانیا به خاطر بازی ندادن تورس فحش می دهد!!!عده ای بوق می زنند...

ای وای اسپانیا گل زد...همه خوشحالند...آلمانی ها افسوس می خورند.........داد می زنند....به زمین و زمان فحش می دهند...سوت پایان بازی زده می شود!!!!ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!اینجا دیگر ایران نیست.....ای وای آزادی!!!ای وای انقلاب شد!!!!ای وای!!!!خانم ها کشف حجاب کردند..خانم ها به ورزشگاه آمده اند.....پسران دوست دختران خود را می بوسند..بوسه ای از روی عشق...از روی صداقت..از روی سعادت و خوشبختی برای یک زندگی صادقانه......حالا  همدیگر را در آغوش می گیرند....همه جا تاریک است(ای بابا!!!!گزارش فوتبال داری تهیه می کنی یا...؟!؟!)...ساعت 2 شب است..مردم در خیابان ها هستند.آلمانی ها ناراحتند اما شادند.....همه خوشحالند....همه پیروزند....همه آزادند...آزادی................"

و چهره این برنامه ما نه مارادونا بود...نه دیوید ویا.....نه سالن سینما.... نه مرضیه وحید دستجردی.... بلکه یک اختاپوس یود!!....!!این اختاپوس تمام جام و مردم ایران و دنیا رو ریخته بهم!چرا؟!چون پیشگویی می کنه در سطح ناصر بی ناموس(ببخشید!نوستراداموس!)...هر تیمی رو که گفته می بره اون تیمه برده. هر تیمی هم گفته می بازه اون تیمه باخته(عجب جمله ای بود....خود جمله معنا گرا بود!)....من و نوید خرافاتی نیستیم اما فعلا که برنده اختاپوس بوده..درهمین راستا نوید یک پیشگویی بسیار خفن کرد و گفت :"ایران قهرمان  جام جهانی می شود.....!!!"که من به نوید گفتم:خوب می شی....اما جدی از ما گفتن بود ببینید ما کی گفتیم این هلند قهرمان می شود....بعد می رید به حرف های یک هشت پا که معلوم نیس کیه و طرفدار کیه .و رایشو دزدیدن یا نه گوش میدید!!(اصلا شما چه می دونید؟!؟!شاید از آمریکای جنایتکار دستور میگیره که افکار عمومی ایرانیان رو تشویش کنه!!!)

و مهشاد عزیز هم از روبان سبز برای همه شما کسانی که امسال کنکور را دادید و پشت کنکور ماندید یا سال دیگر کنکور دارید یا 2 سال دیگر کنکور دارید یا 3 سال دیگر کنکور دارید یا 10 سال دیگر کنکور دارید یا 14 سال و 5 ماه دیگر کنکور دارید یا     یا 18 سال و 4 ما(ای بابا!!!!!بس کن دیگه!!)آهان...براتون تستی طرح کرده...که با هم می  توجهیم....!

به نظر شما چه تیمی قهرمان می شود؟!

الف)اسپانیا

ب)هلند

ج)مردم!

د)جمهوری اسلامی

ه)همه موارد با هم!

و اینک توجه شما رو به گفت و گوی نوید با مارادونای عزیز جلب میکنیم..امیدواریم مورد مقبولتان واقع شود...

نوید:آن مرد همیشه پا به توپ...آن مرد ریشوی محبوب...آن لخت رقصنده در خیابان....آن خالکوبی چه گوارا بر بازوان...آن مرد معتاد خیابان....آن خالق دست خدا...دیه گو مارادونا!!!!درود بر شما....چی شد که حذف شدید؟!

-آرمانده دسیونا ماتینو بانیکی مسیو نالوسه....

نوید:-بلی....چرا در این جام ریش گذاشتید..در صورتی که اصلا بهتون نمی اومد...

-مانیکو رونده تالیزو بوشگاف!

نوید:بلی...خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید!


 چیه؟!؟!چرا اینجوری نگاه می کنید؟!؟!خب مترجم نداشتیم..زبان آرژانتینی و اسپانیولی هر زبونی که هستم بلد نیستیم!!!

در ضمن در برنامه آینده در گوشی منتظر مصاحبه جنجالی نوید با اختاپوس معروف باشید!!


پیام های بازرگانی...............................................................پیام های بازرگانی

 

 

برای درمان درد ها ...رنج ها...ئ مشکلات خود به دیوانه خانه شماره 5 رجوع کنید....

با مدیریت  دکتر آژیدهاک

 

 

و اینک.....افتخاری دیگر برای ایرانیان....مشتی محکم بر دهان اسراییل جنایتکار و امریکای خونخوار....

کوکا کولای مشهد..........و پفک نمکی مینو......

دیگر خود کفا شدیم!!!


پیشنهادات:ببینید:تئاتر:منهای دو....با بازی درخشان حسن معجونی دوست داشتنی...سیامک صفری عزیز.و بازی ضعیف...باران کوثری و پگاه آهنگرانی.. ...کارگردان:داود رشیدی.....سالن اصلی تئاتر شهر..هر شب ساعت 8 شب

ببینید(فیلم خارجی):راه کارلیتو....ساخته برایان دی پالما..با بازی درخشان آل پاچینو و شان پن....

بخوانید(کتاب):کتاب "راز" (اون راز معروفه نه ها!این یه راز دیگس!!!) نوشته استفن کینگ انتشارات افق


و ناگهان برای شما جندین چیستان طرح می گنینم به امید آنکه بتوانید به جواب صحیح برسید!

 

عاملی که به تازگی رونمایی شده و باعث خالی تر شدن جیب ها و کیف های مردم می شود!(17 حرفی)

جواب:اسکناس 10000 تومانی

 

عاملی که به گفته جانشین فرماندهی نیروی انتظامی یک شوخی بود!(19 حرفی)

جواب:صدور قبض جریمه بدحجابی

 

یکی از راه هایی که برای مقابله با جنگ ایران و آمریکا پیشنهاد شده است!(23 حرفی)

جواب:ایجاد زلزله مصنوعی در تهران

 

به قسمت بعدی برنامه توجه کنید!(4 حرفی)

جواب:باشه!


 ما از اونور گرمای هوا درتابستان امسال بسیار شدید شده و به همین دلیل همه قاطی کردن و هر کی داره واسه خودش یه چیزی میگه.....دولت میگه ساخت وسار افرایش یافته......بانک مرکزی گفت:ساخت و ساز کاهش یافته....و کم مانده که این مساله به یک مساله فلسفی تبدیل شود...و ما گیج شده ایم!!

از اونور موجودی به نام اسکناس 10000 تومانی اومده تا به گفته مسئولان باعث کاهش صف های بانک ها و خود پرداز ها و سهولت حمل و نقل اسکناس ها  و کلی مزیت دیگر وارد جیب ملت شده...از اونور دیگر از ماهواره امید و انرژی هسته ای و مرگ بر آمریکا خبری که نیست هیچ!!!آرامگاه سعدی و شعر بنی آدم ...خبری هست!!!و از اونور با رنگ سبز(دقت کنید سبز!!!) چاپ شده اند و  باعث افزایش تورم و خالی تر شدن جیب و کیف و گاوصندوق آحاد ملت می شود....و ما هم مثل شما هنوز گیج و منگیم...

اما آقای احمدی نژاد که دیگه دست همه رو از پشت بسنتتند و گفتند:"ما می توانیم در عرض یک هفته تولید بنزین را به خود کفایی برسانیم!"در این جا ما گاهی به قیمت بنزین و وضع سهمیه بندی ها کردیم و تصمیم گرفتیم سکوت(نه این مال برنامه قسمت قبلی بود....) و گیج شدیم!!!.

اما خاطره اسدی که در فیلم 7 دقیقه تا پاییز بازی کرده بود نه تنها در مراسم فرش قرمز فیلمش شرکت نکرد بلکه گفت:"آقای امینی(کارگردان همون فیلم) به بنده توهین کردند! "   و این رد حالی بود که قبل از اکران فییلم می گفتند آقای امینی کمک های فراوانی به بنده برای در آوردن نقش من کردند..و ما پس از تفکر!! به تیجه گیجی و منگی رسیدیم...!

هدیه تهرانی هم که دیگه با اسفندیار رحیم مشایی رفیق فاب شده!! همه فرش قرمز ها رو از جمله فرش قرمز فیلم 7 دقیقه تا پاییز و افتتاحیه دیوانه خانه شماره 5 رو میپیچونه!!!! و میره واسه خودش نمایشگاه هنر های نجسمی میذاره....

و پیر مرد دریای سیاسیت حاج آقا فیدل کاسترو!!پس از اینکه سکته 18 ام خود رو رد کرد گفت:همیشه فکر میکردم جنگ در کره آغاز شده و تا ایران ادامه داره و حالا به این نتیهجه رسده  ام که جنگ از ایران شروع شده و تا کره ادامه خواهد داشت..!!!" ما خودمان هم مثل آقای کاسترو گیج شدیم....البته این ها هم از عوارض پیریه دیگه....

و اسفندیار رحیم مشایی گفت"هر کس که ریاضیات را درک نکند بهشت را هم نخواهد دید..!!" ما پس از گیج شدن!این بار به خودمون امیدوار شدیم!چون که ریاضیاتمان انصافا خوب است و از آقای مشایی می پرسیم:پس جرا تو حوزه های علمیه ریاضیات درس نمیدن؟!آقای مشایی....شما نماینده خدا در کره زمینی؟!یا خدا نماینده ولایت فقیه در آسمونه؟!

اما..احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:رییس ججمهور باید از دل یک گروه صاحب فکر و صاحب هدف بیرون بیاید که حاضر باشد پای عقاید خود را امضا کند..": و ما بیشتر از همیشه گیج  و مبهوت مانده ایم و اگر دلیلش رو به شما بگوییم متاسفانه به درجه والای تر مال شدن از طرف فیل ها خواهیم شد!(خواهیم شد؟!؟!معنی نداره  که!!!خواهیم رسید!!)

***می دانم کنکور تمام شد اما برای پشت کنکوری ها و کنکوری های سال آینده  و کنکوری های دو سال آینده  وکنکوری های 3 سال آینده و  کنکوری های 10 سال آینده و کنکوری های 14 سال و 5 ماه آینده و کنکوری های 18 سال و 4 ماه(ای بابا!!!!)تستی رو طرح می کنیم!)***

تست:ما چرا همش امروز گیج می شویم؟!

الف)چون با این همه حرف ضد و نقیص بایدم گیج بشویم!

ب)برای اینکه کاری دیگر نمی توانیم بکنیم...

ج)برای اینکه هوا بسیار گرم شده...آلودگی بسیار زیاد شده..آّ ب ها آلوده شده..زلزله قراره بیاد.اختاپوس پیشگویی کرده.....قراره جنگ بشه...2012 دو سال دیگس....و همش زیر سر آمریکای جنایتکاره...

د)از داوطلب شماره 13425600 بپرس!!!


و با تشکر از دکتر محمدکرم پور رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که گفتند:"ما به مردم اطمینان می دهیم که آثار ارسال امواج پارازیت از سوی وزارت بهداشت و درمان و سازمان انرژی اتمی!به طور مستمر در حال بررسی است و تاکنون یک مورد هم از صدمه پارازیت ها بر سلامت مردم گزارش نشده است!"

به خاطر حس انسان دوستی و سلامتی برای مردم از ایشان تقدیر و تشکر می کنیم و یاد جوک "جوجه رو آخر پاییز می شمازن" افتادیم!!!!!!(می دونم...جک نیست و ضرب المثله....و می دونم هیچ ربطی هم به این جمله بالایی نداشت اما چه کنیم که در بعضی مواقع موضوع کم می آوریم...!!مجبوریم فی البداهه یک چیزی بگیم!)

 

اما بینندگان محترم...>!!!کم کم به لحظات عرفانی و نورانی خداحافظی داریم نزدیک می شویم...فقط یک نکته رو تذکر بدم...

از آنجا که سرعت اینترنت بسیار بالاست!!!!!! و ما دارای دو وب شدیم!!! و هر دو وب هم آپ می شوند! همه عزیزانی که لینک هستند یا نیستند و کلا منتظر خبر و اطلاع آپ شدن از طرف ما بودند دیگر نباشند!!!!!

در گوشی هر دو هفته یک بار شنبه ها آپ می شود.... و دیوانه خانه شماره 5 هر هفته سه شنبه ها....

با تشکر از همه شما...

برنامه این قسمت رو با کاریکاتوری زیبا از مانا نیستانی عزیز به پابان می بریم..باشد که مورد مقبول شما واقع شود...

 

تا برنامه آینده!!سبز باشید و پاینده!!

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:38 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
اصولا ما آدم های خیلی خوشحالی هستیم.....ملتمون رو نمی گم ها!!!!خودمون رو یعنی من و نوید رو میگم....

چرا؟!؟!چون که در شرایطی که خواهران دوقلوی مهشید و مهشاددر حال جشن تولد گرفتن و  هشدار دادن به ما هستند که دل از بلاگفا بکن و برو...از اونور ویونای عزیز در حال سردبیری خرنامه  است و جوراب به همه پدر ها تقدیم می کنه.....و آقای بیل در جو کنسرت رضا یزدانی عزیز هست.....آقای میثم خان داره دو کلمه حرف حساب  می زنه و داستان می نویسه....و خانم آنشرلی با موهای سبزدر حال تبریک روز پدر و روز مرد و روز جهانی معلولان به ما است و...و حسین رها در حال ساخت وب جدیدی است از بس وب های قبلیش ف ی ل ت ر شده اند.از اونور آقای چیز نویس دوباره به دوران طنز نویسیش برگشته و دوباره سرحال شده و چیز چیز می کنه.......آقای حسام حان سامورایی عزیز معلوم نیس کجا رفته و در حال انجام چه کاری است و آرمین خان عزیز درگیر کنکور و خانه کارکاتور و سهیل دانش اشراقی و .. . شده  و آقای مجید قبادی در حال ساختن فیلم جدیدش با حضور پنه لوپه کروز و حامد بهداده و ایمان عزیز برای بار صدم داره پالپ فیکشن رو می بینه و در حال نقد فیلم های سینمایی دنیاست که نقد هاش روی دست راجر ابیرت هم بلند شده..وآرمان  هم هست که داستان های کوتاه و طنز و گزنده خودش رو داره آپ میکنه....آقای بهمن عزیز از سوته دلان هم دیگر خبری از ما نمی گیرد...و سیما هم یادداشت روز های تنهایی می نویسه در حال سرودن دوبیتی و سه بیتی و 4 بیتی  و شعر های کوتاه خود است...و کولی عزیز تو بعد سومش گیر کرده. و پروشا جان هم عزیادار شده و میگه این من!!خالی کنید تیر!!!...و  داداش سهیل  خودم هم در حال آپ کردنه .یک دوست !!!عزیز هم که کلا قید آپ کردن وبشو زده و فقط وجود داره..و آقای بادبرادر بیل عزیز تازه از بند امتحانات فارغ شده و تو کف جام جهانیه...و اهورا مزدای عزیز یا همون سوریانا 59 خودمون باز هم اعصابش بهم ریخته و داره به زمین و زمان فحش میده. و سپیده هم که همش افتخار میده و به وب ما سر میزنه..و یک دکتر قلابی هم هست که از خرداد سبز و جنبش سبز و دوستان سبز و روز های سبز و کلا هر چی سبزه خبر میده...سگ ولگرد هم در حال سرودن شعر های جدید و شعر های مخوف تر از مرگ  خودشه!!....(همه این عزیزیان که نام بردم از دوستان و یاران ما هستند!درود بر همه شما!! و از همه تان تشکر می کنم!که تمام این مدت ما رو تحمل کردید!)

در این شرایط بود که من و نوید تصمیم گرفتیم دل از بلاگفا بکنیم و هجرت کنیم زیرا حضرت محمد فرموده:هجرت کنید...تا رستگار شوید!(یه چیزی تو همین مایه ها دقیقا یادم نیس!)

بعد گفتیم که خیر!!!!نه خیر!!ما هجرت نمی کنیم...چرا؟!؟!برای اینکه وب جدید ساختن کمه هجرت نیست...

پس نه هجرت می کنیم...نه وب جدید می سازیم..همین جا ایستاده می میریم!

پس ما از این متن نتیجه می گیریم که...(ما نتیجه می گیریم تقدیر و تشکر و یاد آوری از دوستان عزیز مان که همیشه ما را یاری کردند بسیار مفید باشد.....بچه های عزیز....یادتون نره شب قبل از خوابیدن دندان های خود را مسواک زده....و پدر و مادرتون شب به خیر بگویید..)(اینم پیام اخلاقی برنامه!)

بینندگان...محترم..تا در گوشی آینده.....

.این بار برای جلو گیری از ف ی ل ت ر  شدن بنفش باشید و پاینده!!!

پ.ن:و اینک....برای اولین بار در تاریخ دنیا!!!....علاوه بر این محل...آژیدهاک بزرگ ... .بدون حضور جانوری ببه نام نوید......در دیوانه خانه شماره 5  می نویسد.....به زودی....

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:57 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی......کاری از نوید و آژیدهاک....در گوشی وقت انتشار مشخصی ندارد..منتظر اطلاع ما باشید!ا

این برنامه با کمال افتخار تقدیم می شود به روح بزرگ مارلون براندو.....

شهرت اولین رسواییه...چون همه می دونن کی هستی!چون خدا میدونه که کی هستی...آل پاچینو در فیلم  درخشان بد نام محلی

از همین جا تولد مهشید از وبلاگ عشق سپید  و مهشاد از وبلاگ روبان سبز راتبریک می گوییم...!!


درووووووووووود بر شما ملت قهرمان و بزرگ ایران....که همیشه در صحنه حاضرید......و بدانید که اگر شما و نظرات شما و دلگرمی های شما نبود الان من و نوید اینجا نبودیم و به فکر تهییه برنامه نبودیم....(البته دروغ گفتم.....اگه آقای احمدی نژاد نبودند ما به فکر ساخت این برنامه نمی افتادیم....خلاصه در یک مورد ایشون مفید واقع شدند............)

اما.....ای ملت غیور ایران......ه ذره به دماغتان فشار بیاورید...بو کنید...!هوا را بو کنید...اگه گفتید بوی چی میاد>!؟!چی؟!بوی سوختن غذا..نه خواهر....غذات رو دیگه سوخته....بوی...بوی ...فوتبال!!!

بوی فوتبال می آید....بلی...تب جام جهانی آنچنان فراگیر شده است که ملت را کرده در قوطی!(البته قوطی نه خونه....البته جدیدا خونه ها همه اندازه یه قوطی شدن.....)تا اونجایی که حتی یوزارسیف!(مصطفی زمانی سابق!) فرمود:لعنت بر این جام جهانی...چرا؟!چون دو فیلم ایشون همزمان با جام جهانی اکران شدهو فروش چندانی نکرده....و ملت حال رفتن به سینما رو ندارند....

اما من که از قدیم و ندیم و بچگی طرفدار دو تا تیم بودم...فرانسه و آرژانتین....فرانسه که اوته امسال...آرژانتین هم قهرمان!!الان در دوراهی ناراحتی و خوشحالی گیر کردم و نمی دونم که چی شده؟!

از اونور دیه گو مارادونای عزیز گفته که اگر آرژانتین قهرمان شود به صورت لخت مادر زاد!!در خیابان های آرژانتین می دوم و می رقصم...(ما از همین جا به دیه گو سلام عرض می کنیم و بهش می گیم:برادر...اخوی...دیه گو....انقد نکش....قاطی کردی به خدا......)

از اونور افتتاحیه جام جهانی امسال(خود افتتاحیه نه!شب قبلش!) با یک اتفاق میمون!(میم الف نون نه ها!میمون در اینجا یعنی مبارک!) شروع شد و کنسرت و اجرا های زنده بود و یک بانوی خیلی محترم و محجبه به نام شکیرا نیز در این برنامه اجرای زیبا و فراموش نشدنی داشتند....به امید اینکه هر شب افتتاحیه جام جهانی باشد!

از اونور شنیدن صدای مبارک دوباره جواد خیابانی باعث اعصاب خوردی می شود...چرا؟!؟!جون هنگام گزارش بازی فوتبال از همه .و همه از بقال سر کوچه گرفته تا مقام معظم برتری(ببخشید رهبری) تقدیر و تشکر کرده....از شهیدان اسلام به خاطر شهید شدنشون و اینکه ما الان به خاطر شهادت اونا داریم فوتبال می بینیم. تشکر کرده....از اقای کامرانی فر داور محترم کشور که به جام جهانی رفته حدود 17 بار تقدیر و تشکر کرده....آفساید درستی که اعلام کرد رو برای تشویق گفت:آفرین به آقای کامرانی فر..واقعا میشه گفت..آفرین...و آفرین به آقای کامرانی فر...و از ایشون هم تقدیر و تشکر کده و هنگام بازی فرانسه و مکزیک حدود 8 بار گفت این مکزیک همون مکزیکیه که تیم مارو 3 بر1 در جام قبلی شکست داد پس آفرین به مکزیک و ملت ایران و برانکو و علی ذایی  و کلا تقدیر و تشکر کرده.....

حالا ما می مونیم و اعصاب خوردی ها و بانوان و زنان محترم و زیبایی که در ورزشگاه توسط تلویزیون وزین و آب پاش(چون خیلی آب می بندن به همه چی اش!) سانسور می شوند.....

اما..نوید عزیز در همین راستا مصاحبه ای رو با توپ فوتبال این دوره جام جهانی کرده...شما رو به این مصاحبه می دعوتیم!

نوید:سلام آقای توپ فوتبال....لطفا خودتونو معرفی کنید.

توپ:من اسکوربرد ورزشگام!خب من توپ فوتبالم دیگه...اینم سواله؟!

نوید:آقای توپ...شما به چه حقی وارد دروازه انگلیس شدید؟!(توضیح مترجم!!!!!:نوید انگلیس است..نه!!!انگلیس نیست ها!بچه تهرانه....طرفدار انگلیس است!)

توپ:اصلا دوست داشتم رفتم تو دروازه...مشکلیه؟!؟!

نوید:بلی....ایشالا پاره پارهت کنن.......ایشالا بخوری به شیشه!ایشالا بری زیر لاستیک ماشین.....

توپ:اتفاقا نگو....نگو آقا...دست رو دلم نذار که خونه....

نوید:چرا؟!؟

توپ:آخه من بابام خورد تو شیشه عنرشو داد به شما....مامامنم رفت زیر لاستیک ماشین عمرشو داد به شما....برادرم هم رفت تو تظاهرات تو خیابون عمرشو داد به شما.....خودمم احتمالا بعد از این جام عمرمو میدم به شما....

نوید:آخی......گفتید برادرتون رفت تو تظاهرات؟!برای چی؟!؟مگه ایشونم رایشونو دزدیده بودن؟!

توپ:خیر...4 تا بچه داشتن فوتبال بازی می کردن تو خیابون...یکی شون محکم شوتید....برادرم افتاد تو خیابون....وسط تظاهرات....اون وسط یه ماشین اومد از روی چن نفر رد شد از رو داش ما هم رد شد....

نوید:آخی....خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید...لطفا دیگه تو در وازه انگلیس نرید...

توپ:ممنون از انیکه به ما هم فرصت صحبت رو دادید....


پیشنهادات:

ببینید فیلم ایرانی:کیفر...ساخته حسن فتحی...با بازی درخشان مریلا زارعی..مصطفی زمانی...امیر جعفری و جمشید هاشم پور و هانیه توسلی...

ببینید:فیلم خارجی:فیلم بی خوابی...با بازی درخشان آل پاچینو و رابین ویلیامز...ساخته کریستوفر نولان..

ببینید تئاتر:چون تئاتر جدیدی نرفتم دوباره همون کالیگولا!با بازی درخشان صابر ابر ...رامبد جوان...هنگامه قاضیانی و شاه بازی نمایش سعید چنگیزیان...کاری از همایون غنی زاده...تماشاخانه ایرانشهر...هر شب ساعت ۸...به مدت ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه...

بخوانید:کتاب زهیر..نوشته پائولو کوئلو.....ترجمه آرش حجازی....انتشارات کاروان


و اینک به  گفت و گویی بی ربط. توجه کنید!(توضیح:با این گفت و گو از همه گفت و گوهایی که تا حالا نوشتم بیشتر حال کردم....!قضاوت با شما!)

 -الو!؟!

-ساعت هفده و سی و پنج دقیقه....ساعت هفده و سی و پنج دقیقه..

-ا؟؟!؟!من که به 119 زنگ نزدم؟!اصغرو گرفتم...واسا دوباره بگیرم...

-راهنمای 243 بفرمایید...

-الو...ببخشید اصغر هست...

-جانم؟!؟!

-میگم اصغر هست؟!

-آقای محترم....118 رو مسخره میکنی؟!؟میگم خططو کنترل کنن ها؟!

-جان؟!اونجا مگه 118 است؟!ی بابا..خطا امروز چشونه؟!؟!ای تف به ذات آیت......رفسنجانی...

-آیت...رفسنجانی برا چی؟!؟

-برا اینکه آخرم نفهمیدیم با کدوم طرف بود!/

-ای بابا.طرف رفسنجان!!!ه اها ها!..اون پرسپولیسیه دیگه....مگه نمی دونستی...

-نه احمق.....فوتبالو نمی گم...توی سیاس..معذرت می خوام شما؟!؟!!؟

-جان؟!؟!شما زنگ زدی به من..میگی شما؟!؟!
-من؟!؟!من کی زنگ زدم..من می خواستم به اصغر..راستی ببخشید نمی دونید چرا امروز خطا اینطوری شده؟!

-خطا؟!؟!کی رو کی خطا کرده؟!تو کدوم بازی؟!

-ای بابا...شما هم که همش تو فوتبالی....

-نه من همش دلم می گیره....الان جو جو ه فوتبالیه دیگه...

-جو؟!؟!شما مگه جو می خوری.....به نظر من یونجه خوش مزه تره.....

-ا؟!جدی...یونجه که دیگه خز شد رفت....

-خزر؟!؟!دزیای خزر رو میگی؟!؟

-اولا نه!میگم خز شد رفت..دوما دریا نه دریاچه...

-دریاچه؟!؟!اون دریاچه است..5 تا کشور و میگیره....

-چرا 5 تا؟!

-پس چند تا/!؟!

-22 تا!

-ا؟!؟!معلومه 22 خرداد رفتی بیرون ها!سریع گفتی 22....

-ها ها ها!شما از کجا فهمیدی؟!نکنه خودتم اونجا بودی؟!؟!

-آره دیگه  احمق..من اصغرم!

-اصغر تویی؟!؟!؟!از صبح تا حالا هر چی میگیرمت نمی گیرمت!!!!!!!!!!!!!!!!

-نمی دونم...چی شده...مث اینکه خط رو خط شده...مخابرات ایرانه دیگه...

-سپاه!

-جان؟!

-سپاه!مخابرات سپاه!

-سپاه نیست و سیاهه....

-ای بابا...چرا سیاه؟!این همه رنگ داریم....چرا سیاه؟!مثلا صورتی. مث پلنگ صورتی....

-خوشبختم منم جان کوچولو هسمتم....

-جان کوچولو؟!کدوم بود؟!همون ماره؟!

-نه احمق یونجه خور....ماره همونه که کاپشن خز و خیل می پو.شه....جان کوچولو یکی دیگس...

-کیه!>!؟!
-خب الان اسمش. روبگم میان رو خطمون...

-کی میاد رو خطمون؟!؟!

-پدر پسر شجاغ.....خب سپاه دیگه....چقده خنگ شدی امروز/!؟!؟

-خنک شدم؟!؟!؟نه من گرممه اتفاقا...

-مرتیکه .... می گم..

 

و این گفت و گو همچنان ادامه دارد........(اسم این گفت و گو رو گذاشتم دیوانه ها!خوبه؟!؟!قصد دارم دیگه دیواانه ها رو به صورت یک پست جدا بنویسم و ادامه بدم؟!؟!خوب میشه به نطرنتون؟!؟!؟!؟نظر برامون بگذارید حتما!)


آگهی ها............نیازمندی ها...............................................................پیام های بازرگانی

 به یک رمان نویس ژانر تخیلی جهت ساخت مستند نیازمندیم...!!!!!

به تعدادی دوست که در صورت لزوم با دشمنان فرق داشته باشند نیازمندیم ترجیحا غیر ممتنع و مثبت...!(امضا میم الف نون!)

و سرانجام  به زودی جدید ترین و جنجالی ترین کتاب سال.......توسط در گوشی عرضه می شود......محل رونمایی:همین جا....زمان:به زودی..با حضور دکتر نوید و دکتر آژیدهاک.....و با حضور افتخاری دکتر احمدی نژاد و نیکولا سارکوزی و با اجرای زنده  شکیرا....و مرحوم مایکل جکسون


و سرانجام......4شنبه هفته قبل جهارمین قطعنامه تشدید تحریم های ایران هم تصویب شد.از 15 کشور 12 کشور رای مثبت دادند....3کشور هم مخالف و ممتنع بودند.و نکته جالب توجه همراهی چین و روسیه و رای ممتنع لبنان بود...و ما در ایجا تصمیم می گیریم سکوت اختیار کنیم و هیچی نگیم چون با زیاد شدن تحریم ها یارانه ها برداشته شده و قیمت ها به بالا و هزینه ها به بالا و کلا همه چیز به بالا رفته در نتیجه پول برق و گاز و آب و تلفن به بالا رفته در نتیجه چون آمدن به اینترنت از طریق تلفن انجام می شود و آخر هر ماه موجودی به نام قبض تلفن وجود دارد و در اثر تشدید تحریم ها قبض تلفن هم به بالا رفته در نتیجه ما(اصلا یادم رفت چی می خواستم بگم!( آهان در نتیجه ممکن است از این به بعد کمتر در خدمت شما یاران و دوستان همیشگی باشیم...

اما بشنوید که آقای احمدی نژاد گفت قطعنامه برای ما پشیزی ارزش ندارد....بلی..ما باز هم سکوت اختیار می کنیم چون نمی دانیم چه بگوییم و از کجا بگوییم وقتی چیزی ارزش ندارد.....

از اونور باز هم آقای احمدی نژاد گفت:یعنی چی که یه زن و مرد دارن تو خیابون راه می رن یک مامور بیاد بگه شما نسبتتون چیه؟!؟و این بار هم ما تصمیم گرفتیم سکوت کنیم و چیزی نگوییم...

اما در این مدت در ایران بلوایی بود...به ماشین کروبی حمله شد...به دفتر آیت...صانعی حمله شد...به منزل آیت منتظری حمله شد....به تیم فرانسه حمله شد....و کلا حمله شد اما کسی نگفت برای چی و ما هم تصمیم گرفتیم سکوت اختیار کنیم و نگیم برای چی؟!

از آن طرف تر موسوی از کورش بزرگ تقلید کردو منشور جنبش سبز داد همه جا سبز شد اما ما بار هم تصمیم گرفتیم که سکوت اختیار کنیم...

اما رییس بانک مرکزی از تک رقمی شدن تورم خبر داد و ما یک نگاهی به قیمت سیب زمینی و پنیر و گوشت و غیره! کردیم و باز هم تصمیم گرفتیم سکوت اختیار کنیم....

علی اصغر یزدانی معاون پرورشی و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت:ما کاری به حلال و حرام بودن موسیقی ندارم!!!!!(تازه می گید حلاله یا حرومه؟!؟!حیف که تصمیم گرفتم سکوت اختیار کنم  وگرنه بهت می گفتم!) بلکه لزومی برای آموزش موسیقی در مدارس نمی بینیم  و برنامه ای در این رابطه نداریم....

ما علاوه بر اختیار کردن سکوت توجهتون رو پست کسی که این جمله رو گفته جلب میکنیم...معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش!!!!!چه ربطی به تصمیم گیری درباره موسیقی دارد؟!؟!

اما پرویز مظلومی گلزن سابق استقلالی ها به سمت سرمربی گری استقلال در آمد و ما با اینکه استقلالی نیستیم سکوت اختیار می کنیم و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم....

اما مهرزاد معدنچی گفت:کجا بروم از پرسپولیس بهتر؟!؟!و ما پس از اختیار سکوت به آقای دایی تبریک و تسلیت عرض می کنیم......!

و سرانجام چون نزدیک کنکور است(برای ما نه ها!برای شما یی که کنکور داری) یک تست طرح می کنیم ..امیدواریم مورد مقبول واقع شود....

تست:برای چی امروز ما سکوت اختیار می کنیم؟!؟!

الف)برای اینکه سکوت علامت رضاست!

ب)برای اینکه سکوت بر هر درد بی درمان دواست...

ج)برای اینکه کاری دیگری نمی توانیم بکنیم...

د)برای اینکه در مملکت ما هتل اوین و هتل کهریزک وجود دارد...


خب بینندگان عزیز امیدواریم برنامه این قسمت مورد مقبولتان واقع شده باشد....برنامه این قسمت رو با کاریکاتوری از بزرگمرد کاریکاتور ایران!بزرگمهر حسین پور عزیز با نام آزادی مطبوعات به پایان می بریم....و شما را تنها می گذاریم در خلوت خودتون.....

تا درگوشی آینده!سبز باشید و پاینده!

پ.ن:از همین جا حذف مقتدرانه فرانسه و ایتالیا رو به هوادارن این دو تیم تسلیت و بالا آمدن مقتدرانه آرژانتین و نیمه مقتدرانه انگلیس رو به خودمان تبریک می گوییم....

پ.ن:راستی عبدالمالک هم اعدام شد......بهتر نیست باز هم سکوت اختیار کنیم؟!؟!

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:44 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
آیا به بلاگفا هم فیل ها تر زدند؟!؟آخر نفهمیدیم!

سبز باشید!

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۸۹ساعت 16:24 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی!!!!!کاری از نوید + آژیدهاک!!برنامه ای متفاوت برای انسان های متفاوت!

دهانت را می بویند...مبادا گفته باشی دوستت دارم...دلت را می بویند...روزگار غریبی است نازنین!(احمد شاملو)

این برنامه با کمال افتخار تقدیم میشود به روح  بزرگ  محسن نامجو....


دروووووووووووووووووووووووووووووووووود بر ملت بزرگ ایران!

مردمی که حماسه آفریند.....مردمی که آشوبگرند........مردمی که سطل زباله آتش می زنند....مردمی که شیشه بانکو می شکونند..مردمی که خیلی اتفاقی خودشونو زیر ماشین نیروی انتظامی دزدی پرت میکنند تا له بشن...مردمی که می پرن جلوی تیرهایی که اتفاقی(توجه کنید اتفاقی!) شلیک می شند و خب اون تیرهای بی گناه هم که تقصیر ندارن...تا ته میرن تو قلب اون طرف.........بلی....با شما هستم...همین شمایی که داری دالان اینو می خونی....من با تو ام عزیزم.....اسم منو صدا کن(نه اشتباه شد!!!!).....

اما من برگشتم.....(البته من برگشتم معانی مختلفی داره...می دونید که اصولا وقتی کسی از مسافرتی جایی برگرده میگه من برگشتم....یک حالت هم هست که وقتی که یکی صداش میکنه برمیگرده ببینه طرف چی گفته....یک حالت دیگر هم هست که.میگه من برگشتم به همون دوردستی که ازش اومدم!....ولش کنید...بی خیلال!)چی کی گفتم آهان!!!!من بر گشتم در حالی که وقتی که نبودم نوید تا تونسته بی مزه بازی در اورده و....من بر گشتم و می بینم چندین دوست جدید پیدا کردیم.....چندین جا لینک شدیم.....چندین لینک جدید داریم!!..

من برگشتم..نه از سفر.نه از اون دور دستی که ازش اومده بودم.....نه از زندان!(چون جدیدا همه از زندون برمیگردن.....واقعا برمی گردن؟!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟!) خلاصه میگم که من نبودم...در روز هایی که باید می بودم ....در روزهایی که شما بایدد می بودید....اما قسمت نشد در خرداد سبز(البته اون فرروردینه که سبزه !) اما در خدمت شما باشیم....مسمومیت غذایی و بیمارستان و فوت یکی از دوستانم (از همین جا روحت شاد افشین جان)و همه همه همه دست به دست هم داد که اینجا که هیچی....!من تئاترم نتونم برم....!!(این یکی رو دروغ گفتم(63 در صدم کو؟!؟!)....جاتون خالی...تئاتر کالیگولا با بازی.....حالا بعدا تو پیشنهاد ها میگم!)...من کجا بودم/(نکته:من تو زندگی عادیم همین طوریم دارم حرف می زنم و به حاشیه میرم و از این شاخه به اون شاخه.....!البته در اصل اون گنجشکه که از یان شاخه به اون شاخه می پره اما...)

ای بابآ!!بس کن دیگه....با شما نیستمها با خودمم....جدیدا احساس می کنم دچار بیماری خاصی شدم....با خودم حرف می زنم....خواستم برم دکتر اما نشد...چرا....چون که تو خیابون ...


با عرض پوزش از بینندگان و شنوندگان محترم...اشکالی در برنامه ما پیش آمده....به یک نماهنگ زیبا توجه کنید تا برگردیم!نوید!

 

دنیای این روزای من......هم قدم تن پوشم شده.......

انقدر دورم از تو که.....دنیا فراموشم شده......(از آلبوم دنیای این روز های من داریوش!)

 

 

لوبیا پلو با محمود!!!!!سبزی پلو با محمود!!!!!!کته کبابی .....برنج خوب با محمود....!!

برنج دانه کوتاه و زشت محمود....!ارزان تر از برنج هندی.....نگیری از دستت ر رفته!

 

پیشنهادات!
ببینید:تئاتر کالیگولا کاری از همایون غنی زتده با بازی صابر ابر ..رامبد جوان...هنگامه قاضیانی.و شاه بازی تئاتر!.سعید چنگیزیان  عزیز!بازی بدون دیالوگ!عالی///و ....در تماشاخانه ایرانشهر..نمایش 2 ساعت و. 45 دقیقه است...20000 تومان قیمت!ولی واقعا می ارزه!..بغل خانه هنرمندان ایران

ببینید:فیلم محدوده های کنترل....ساخته جارموش کبیر....با بازی آیزاک دی بانکوله...تیلدا سویینتون و جان هارت و بیل موری که عزیز دله!

بخوانید:کتاب سلاخ خانه شماره 5 شاهکاری از کورت ونه گات(بهترین کتابیه که تا حالا خوندم!) انتشارات روشنگران ترجمه علی اصغر بهرامی

بشنوید:آلبوم جدید داریوش اقبالی با نام دنیای این روزای من(رفتم تو کفش.......خیلی عالیه)


سلام دوباره.....معذرت که منحرف شدم..(جان؟!؟؟!؟!؟!من یبه خدا آدم منحرفی نیستم ها...فکر بد نکنید ها...از مسیر منحرف شدم....)اما می خواستم بگم که در این 1 ماهی که نبودم (دقیقا چقد شد؟!) اتفاقات مهم و بیخود زیادی در این مملکت پوچ و دروغین(نه اشتباه شد) اتفاق افتاد...از فوت دوست من بگیرید(باز هم مرگ) تا گران شدن سیب زمینی و مرگ دنیس هاپر بازیگر سینما(باز هم مرگ) و فوت محمد رضا اعلامی کارگردان سینما(باز هم!مرگ) و تحصن اعتراض آمیز یه سری مردم جلوی دفتر منتظری و تهدید کروبی به مرگ و   شروع جام جهانی 2010  و شروع ناامید کننده انگلیس!و دیدن دوباره مارادونای دیوانه و آمدن آلبوم جدید داریوش و پخش مستند ندا از شبکه کفر و استکبار!! جهانی!! وی ا ا( دقت کردید نوشتنvoa به فارسی چقد سخته؟)....بگیرید تا 22 خرداد و حماسه حضور و حماسه شهادت(باز هم) و خون و قمه و  رفیق و  غیرت و ناموس و مسعود کیمیایی!!!(چی؟!؟!؟!؟!؟!!؟شد!)...

همه این اتفاق ها که افتاد به کنار .....همه همه به کنار....این همه حرف زدم تا بگم که ما مطلب برای برنامه جدید نداریم!!!!!!(خوشتون اومد؟!؟!؟جان من؟!؟!؟هیچی نگفتم..... دقیقا 43 خط حزف زدم....جای این یک ماهی که نبودم!)فقط اومدم بگم به زودی برمی گردیم.حدودا یک هفته دیگه......مراقب خودتون باشید...خانم ها ی محترم حواسشون باشه که طرح امنیت اجتماعی نخورتتون!آحاد ملت.........من رفتم(این دفعه هم نه سفر رفتم......نه جای دیگر!رفتم به همون دوردستی که ازش اومده بودم)(اوه اوه اوه....چه شاعرانه تموم شد برناممون....از این به بعد می خوایم به جای برنامه سیاسی اجتماعی اصلا برنامه میز گرد هنری و شعر و شاعری بذاریم...از فریدون جیرانی و جواد شمقدری هم میگیم بیان مجری بشن!!!ده نمکی هم بشه کارشناس!!(ها هاه ا!چقد خندیدیم!!!!بامزه گفتم ها!)


جان!؟!؟!؟آهان کاریکاتور........عادت کردیدها!برنامه این هفته کاریکاتور نداره!!!چرا؟!؟!نداره دیگه/....مگه زوره؟!؟!تا برنامه آینده!سبز باشید و پاینده!!.

 پ.ن1: باعث تاسفه که بدونید آقای احمدی نزاد گفت انتخابات سال پیش آزاد ترین انتخابات 100 سال اخیر بوده است.....

 پ.ن 2:محسن نامجوی عزیز.....شعر روزگار غریبی است نازینین احمد شاملوی کبیر رو به خارجی ترجمه کرده و به سبک راک با سه تار و تلفیق های خاص خودش خونده.......این شما و این روزگار غریبی است نازنین....

روزگار غریب

 

پ.ن3:کنسر ت رضا یز دانی عزیز.....!3 و 4 تیر...در اریکه ایرانیان!برای اطلاعات بیشتر به اینجا!بروید!

 

پ.ن4:داستان کوتاه و فوق العاده ای از زنده یاد منوچهر احترامی(پورنگ) براتون میذارم!

 

مارها قورباغه ها را می خوردند و قورباغه ها غمگين بودند

  قورباغه ها به لك لك ها شكايت كردند

  لك لك ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند

لك لك ها گرسنه ماندند و شروع كردند به خوردن قورباغه ها

قورباغه ها دچار اختلاف ديدگاه شدند

عده ای از آنها با لك لك ها كنار آمدند و عده ای ديگر خواهان باز گشت مارها شدند

مارها باز گشتند و همپای لك لك ها شروع به خوردن قورباغه ها كردند

حالا ديگر قورباغه ها متقاعد شده اند كه برای خورده شدن  به دنيا می آيند

تنها يك مشكل برای آنها حل نشده باقی مانده است

  اينكه نمی دانند توسط دوستانشان خورده می شوند يا دشمنانشان!


 پ.ن 5:دقت کردید پی نوشت ها از نوشته هام بیشتر شد؟!؟!

 

 


 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۸۹ساعت 20:49 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
باز هم خرداد.

باز هم حماسه..

باز هم رشادت...

باز هم استقامت....

باز هم شهادت.........................................................................................

حیف که کنسل شد...!


باز هم برمی گردیم!

سبز باشید!

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۸۹ساعت 21:28 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
روز مادر بر تمام این فرشتگان مبارک!
بینندگان محترم....سلام عرض می کنم..من نوید هستم....قرار نبود آپ کنیم...البته آژیدهاک قرار نبود آپ کنه....پس از پست جنجالی قبلی و نطرات شما بینندگان محترم که به من دلداری شدید و فراوان دادید که من بامزه تر از آژیدهاکم تصمیم گرفتم آژیدهاک رو در خواب بکشم همیشه خودم براتون بنویسم...!!!هاهاها!

شوخی کردم...

اما.......برای شما دوستان عزیز! در این برنامه کوتاه با یه سری آدم معمولی که در خیابون ولی عصر از ساعت 7 تا 8 شب 5 شنبه هفته پیش در حال تردد بودند مصاحبه ای انجام دادیم.....توجه شما را به این مصاحبه می جلبیم!

 سوال اول:سلام خوبید؟!چه خبر؟!

 یک پیر مرد:پسر جان.....سلام بر تو...چه خبری؟!؟!چه دردی ...چه مرضی...خسته ام از این زندگی...حقوق بازنشستگیمو ندادن....ناراحتم....شدید.....30 سال آزگار خدمت کردم به این مملکت اما کو قدر دانی...

 یک آدم عصبانی:مرتیکه به تو چه؟!؟!مگه خودت خوار مادر نداری......به من و خانمم میگی چه خبر/!؟

 یک جوون امروزی:چه طوری دادا........خبر.....!سلامتی رهبر!ها ها!

 سوال دوم:22 خرداد چه خبره؟!؟!چی کار میکنید>!

 یک خانم خیلی شیک:اوا....22 خرداد...؟!؟!مگه تعطیله...باز کی مرده تعطیل کردن.....بذا به مهناز بگم بریم دریا کنار یه آفتاب بگیریم........

 یک معلم:چه کشکی چه دوغی>؟!؟!مدرسه ها تموم میشه.....امتحانا تموم میشه...باز ما  حقوق نمی گیریم....باز بیکار میشیم...ای بابا..

 یک جوون فوتبالی:ها ها ها!دوربین مخفیه؟!؟؟!خواستید ستی ازم بگیریدبگم جام جهانیه؟!؟!؟!جام جهانی که یک روز قبلش شروع میشه....ما که کاری نداریم..از صب تا شب می شینیم فوتبال و تخمه....دیگه دیه گو هم واومده آرژانتین.....تمومه...امسال جام مال ماس....شرط می بندی>!؟!

 یک مرد عادی:22 خرداد..آقا نگو تو خیابون نگی می گیرنت ها......جدی جدی نمی دنی...نکنه از برادارن اطلاعاتی....نه ....ما تو خونه ایم...کاری نمی کنیم....نه سبزم نمی پوشیم و نه تو خیابونم نمی ریم...شک نکنید...

 یک بسیجی:آقا هر چی بگن همونه...اگه بگه روز جهانی قتل و کشتاره ما می کشیم...

 سوال سوم:قراره اعتصاب کنید؟!

 یک قصاب:نه دادا....ما فقط کله می زنیم...البته گوسفند...

 یک دزد!:داداش ما اعتصاب معتصاب تو کارمون نیس......ما هر شب و هر روز کار می کنیم...ما تعطیلی معطیلی نداریم..مگه نمی دونی تودم رفته بالا.....30 %! بعد حقوقا 9% رفته بالا!یعنی چی؟!؟!یعنی من که دزدممم 9% افزایش دزدی دارم پس باید....

 یک  خانم:بلی ...من اعتصاب می کنم.....دیگه تو خونه غذا درس نمی کنم.....هی میگه غذا بلد نیستی درست کنی...خورش قیمه درس کردم.....میگه بد مزه است..آخه مگه شما طالبی تو قیمه نمی کنید!؟!؟

 توضیح:منظور ابوالقاسم طالبی کارگردان نامی!!!!!!سینمای ایران نیست ها!

جعفر پناهی:بلی..من اعتصاب می کمنم..از نوع خشک!

 سوال چهارم:حرف آخر....

 یک افغانی:من از همین جا می خوام اعلام کنم ممد...هر جا هستی یک کیلو سیب زمینی و نون بربری  بگیر بیار شام نداریم...

 یک زن:ا؟!؟!؟از در گوشی هستید!!!!به به به!شما نویدی؟!؟!؟!؟!بچه ها نوید جون اومده....نوید جون یه امضا بده.....آژی کجاس/!؟!نوید جون یه بوسم بده....!

 یک آدم با تیپ هنری:حرف آخر.....من آنم که از آخر می آِیم .دنیا مرکز و گوشه ندارد...مرگ پایان نیست.....آخرین دشمنی که نابود می شود مر گ است....

 آل پاچینو:من همیشه حرف حقیقت رو می زنم.....حتی وقتی که دارم دروغ میگم.....


نوید:با تشکر که ما رو تحمل کردید.......می دونم خیلی بی مزه ام.....پس دیگه چیزی نگید...

تا دیداری دیگر..........................................................صبور باشید و سبز!

 

+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 18:18 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
به نام او!در گوشی!کاری از نوید !!!!!!در گوشی اپیزود4سیزن 2!با زیر نویس فارسی!

و 200 میلیون تومان جعفر پناهی را آزاد کرد!


گوش کنید!:

ای مردم ایران......ای ملت سبز پوش.....ای ملت حزب فقط حزب علی....جانم فدای سید علی.....ای ملت بی طرف!ای ملت اصلاح طلب....ای ملت اصولگرا....ای ملت جمهوری خواه!...ای ملت سلطنت طلب...ای ملت افغانی های مقیم ایران.....!ای ملت طرفدار حزب باد.....!ای ملت پرسپولیسی...ای ملت استقلالی...

می خوام یک خبری بهتون بدم!

نه کاندیدای ریاست جمهوری نشده ام!

نه نه نه!!!!!حتی نمی خوام بگم که به دوست دخترم خیانت کردم!!!(من چی دارم میگم امروز؟!؟!)

نه نه نه نه نه!!!!!!!!حتی خواننده هم نمی خوام بشم....

چی؟!؟؟!؟!کارگردان!؟!؟!؟نه بابا !!وقتی ده نمکی کارگردانه من طرف دوربین نمی رم!

نه نه نه!!!!منو نگرفتن!من سالمم....زنده ام در بین همه شما ملت ایران!

خبر اینه!گوش کنید!

من نویدم!!!!آژیدهاک رفته ماموریت کاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!این برنامه رو من می نویسم و می خونم!

(ای بابا!من که نمی خونم؟!؟!؟!؟!؟!شما دارید می خونید!!!!)

نه جدا...این هفته آژیدهاک به دلیل خوردن غذای مسموم یا چای مسموم یا نوشابه مسموم یا یه چیز مسموم من نمی دونم مسموم شد!!!!!زنگ زد گف:نوید؟>!؟!؟گفتم بلی....گف نوید/!؟؟!؟!گفتم بلی..گف نوید.....حالم بده......مزخرفامو گوش نده!فیستو کارتونی دیدم ....گفتم مطمئنی این یه آهنگ نبود.....گف نه!گفتم هس!گف نیس!خلاصه بعد مدت ها کلنجار فهمیدم باید این برنامه رو من به تنهایی باجرایم!(اجرا کنم!)

در نتیجه این شما و در گوشی نویدی نویدی!!!!این  برنامه تقدیم می شود به روح بزرگ احمد شاملو!(همین جوری)


در ابتدای برنامه به داستان کوتاهی از خودم توجه بفرمایید!

 در شبی تاریک.....حدود ساعت 3 ....کلاغی روی سیم چراغ برق نشست...در همان لحظه پسری با نام جالب بابک که پشت کامپیوتر در اینترنت در حال چت کردن با دختری بود که انصافا اسمش سارا بود و  اتفاقا او هم پشت کامپیوتر نشسته بود ناگهان گفت:سارا فردا بریم کافی شاپ....سارا گفت:نه!

بابک گفت چرا؟!؟!سارا گفت:فردا 22 خرداده...خطرناکه بریم تو خیابونا....می زنن می کشمون....با ماشین از رومون رد میشن....من نمیام....

بابک گفت:ما که کاری نمی خوایم کنیم....ما میریم یه چیزی می خوریم...و برمی گردیم....

سارا گفت:آره دیگه ...باتوم و کتک و از این چیرا....

بابک گفت:نه!نترس چیزی نمیشه....

سارا گفت:ببین الان یک کلاغ روی تیر چراغ برق دم خونمون نشسته!!این نشونه بدیه!(نپرسید تو اون تاریکی کلاغ رو سارا چه جوری دید!)

بابک گفت:خب چه ربطی داره!!>>!؟!؟!؟!اون جغده که شومه!نه کلاغ!

سارا گفت:کلاغ و جغد نداره....جفتشون دروغ گو و دیکتاتورن!

بابک گفت:ااااا!1 چیز جالب سارا...روی تیر چراغ برق جلو خونه ماهم یه کلاغ نشسته!

سارا گفت:دیدی!2 تا نشونه!یعنی دیگه بدتر!

بابک گفت:نه خره!این کلاغه همون کلاغس...این تیره هم همون تیرس!یعنی خونه تو و خونه ما روبروی همه!!!

 در نتیجه سارا وبابک خانه ماندن و هر روز ازپشت پنجره همدیگر را میدیدند...!و بیرون نرفتند....و 22 خرداد تمام شد.....اتفاقات زیادی افتاد...یک سری ها مردند اما قهرمانان قصه ما تا آخر عمر به خوبی وخوشی از پشت پنجره همدیگر را میدیدند...

نتیجه گیری اخلاقی:ما از این داستان هیچ نتیجه ای نمی گیریم!


با سلام لطفا پس از شنیدن صدای بوق پیغام خود را بفرمایید!بوووووووووووووق!

 -الو برنامه درگوشی!آقا نوید خیلی بی نمکی.....جم کن برنامتو.....

 -مرتیکه بی نمک (.....)...با اون داستان(.....)....

 -آژیدهاک......آژیدهاک کجایی که دلمون تنگیده برات....این نوید مسخره رو جم کن برو...


ملت ایران...همینه که هس....آژیدهاک که نیس من همه کارم....ناراحتید برید کاننالو عوض کنید...چه طور به مزخرفات ده نمکی می خمدید بعد به طنز فلسفی من نمی خندید؟!؟!

اما همیشه این رو بدونید که برنامه ما همیشه حالو هوای هنری رو داره....

جشنواره کن تموم شد وبا اتفاقات عجیب و غریب...از همون روزی که تیم برتون رییس یئت داوران شد معلوم بود که جشنواره عجیب باجوایز عجیب تری باشه....جایزه اصلی جشنواره به فیلم تایلندی با اسم عجیب و  غریب«عمو بونمی که می‌تواند زندگی‌ گذشته خود را به یاد بیاورد» تعلق گرفت....

بهترین بازیگر مرد رو خاویر باردم عزیز و بهترین بازیگر زن رو خواهر ژولیت بینوش که در فیلم کیارستمی بازی کرده بود گرفت....که از اول هم معلوم بود(وقتی پوستر جشنواره امسال عکس ژولیت بینوش باشه توقع داشتید کس دیگه ای جایزه بگیره؟!؟!؟!). و ایشون هم در حرکتی جوانمردانه نام جعفر پناهی رو بعد از جایزه گرفتن بالا بردند!

اما بدایند که جعفر پناهی بالاخره به وسیله 200 میلیون تومان آزاد شد و این دفعه دیگه از خرمشهر را خدا آزاد کرد خبری نبود!!!الان هم ایشون خوبن....سلام میرسونن!

اما خبر جدیدی اینکه بالاخره پس از تاخیر فراوان آلبوم جدید حمید حامی!خواننده خوش صدای ایرانی با نام آخدا به بازار آمد....خواهشمندیم اوریجینال تهییه کنید....

اما....این هفته فیلم جدید آقای کارگردان!(ژان پیر موله) کارگردان فرانسوی صاحب سبک با نام میکمکس!!! اکران میشه...ما بی صبرانه منتظریم...!

و هشدار به دختران دم بخت.....به زودی دختران چینی با مهریه کم وارد کشور می شوند.....

و دیگر اینکه سربازان گمنام!!! پس از دستگیری عبدالمالک ریگی موفق به دستگیری میگ میگ در کوه های خرم آباد شدند....!

و سرانجام به آقای مورینیو به خاطر قهرمانی تیم اینتر در جام قهرمانان اروپا و به سرعت نور!قرارداد بستن با رئال مادرید تبریک می گوییم!!


پیام های بازرگانی....میان برنامه!

 

کلاس های کنکور در گوشی!!!!با حضور اساتید مجرب....!!!پروفسور آژیدهاک!!!تاریخ زنده سینمای دنیا!!!ا

تنها یک جلسه برای قبولی در کنکور کافی است!

جلسه اول رایگان!!!

100 % تضمینی!

 

در گوشی شما را به تحریم کردن فیلم اخراجی های 3 دعوت میکند!لطفا به همه اطلاع دهید!


پیشنهادات:(پیشنهادات رو آزیدهاک داده!):

1)ببینید:فیلم خارجی:ترمینال ساخته استیون اسپیلبرگ...با بازی خیره کننده تام هنکس!و کاترین زتا جونز و استنلی توچی!(موضوعش کفتون رو می بره!)

2)بخوانید:گتسبی بزرگ...نوشته اسکات فیتس جرالد...ترجمه کریم امامی انتشارات نیلوفر دومین رمان بزرگ قرن بیستم!!!

3)بشنوید:آلبوم آخدا با صدای حامی...لطفا اوریجینال تهیه کنید!

4)بروید:این روز ها مردم کجا میرند...نزدیک چه روزی است؟!؟!؟!یه ذره فک کنید...آهان درست حدس زدید!


و می رسیم به بخش تخصصی خودم!یعنی مصاحبه!

نوید:آن در دست همه بوده.....آن به دست و پای جوانان ملت خورده!!آن عامل درد زیاد!!آن در کننده فریاد!!آن وسیله ترساننده ملت!!آن در دست ارشاد گشت!!!آن همیشه سربلند و سرا فراز!باتوم!!!مهمان ای نبرنامه ماست!سلام اقای باتوم......چه خبر؟!؟!

باتوم:بسم...الرحمن الرحیم...منم به نوبه خودم به همه بینندگان محترمتان ضربه می زنم(توضیح:سلام و احوال پرسی در باتومستان(سرزمین باتومها) ضربه زدن است....)

نوید:چه جالب...پس شما که اینهمه جوانان ملت رو ناکار کردید در اصل داشتید سلام واحوال پرسی می کردید!؟

باتوم:بلی...100 %...بالاخره ما هم ادب دارین هرکی میاد پیشمون باید سلام واحوال پرسی کنیم دیگه...جوونای شما خیلی سوسولن....سریع دست و پاشون می شکنه!

نوید:بلی....حالا شما کلا احساس پشیمانی نمی کنید که این هم جوون رو ناقص کردید؟!؟!

باتوم:نه!

نوید:بلی..ا.ین هم جالبه...که قدر شما رک هستید....

باتوم:خواهش میکنم.....

نوید:ببخشید...حالا نمی شد آروم تر سلام علیک می کردید؟؟!

باتوم:نه!

نوید:بلی...میشه جواب یک کلمه ای ندید؟!؟!

باتوم:نه!

نوید:ای بابا!!!بینندگان محتذم...مصاحبه ما همین جا به اتمام میزسه چون ایشون جواب نمی دن...

باتوم:خیلی ممنون که وقت رو درا ختیار ما گذاشتید....نوید جان اجازه میدی دوستان جدیدم رو بهت معرفی کنم . اونا هم باهات سلام و علیک کنند؟!؟!هر کدو مبه سبک خود..

نوید:بلی....خوشحال میشم!

باتوم:بچه ها بیاییوووونوید جان ایم گاز اشک آوره....این دود زاست...ایم کلته...اینم کلاشینکفه...اینم یه ماشین دزدی پلیسه که می خواد سلام و احوال پرسی کنه از رو مردم رد میشه...بچه ها همه به عمو نوید سلام کنید...

نوید:کمممممممممممممک!!!!!!!!!!!!!!!»هههههه!


اینجانب نوید از بیمارستان اختر!!!هستم.....تو خیابون می رفتیم انقد مجروح نمی شدیم به خدا..!بلی...می دونم در غیبت آژیدهاک عزیز..برنامه بینمکی شده بود....بهتون سخت گذشت...به منم سخت گذشت...!برنامه این هفته به همین مسخرگی به پایان می رسه..امیدواریم مورد مقبول واقع شده باشه.....

برنامه این دفعه رو با یکسی زیبا از ژولیت بینوش و هنگام دریافت جایزه کن به پایان می بریم....

تا برنامه آینده!!!سبز باشید و پاینده!!!

**********************مهم***********************مهم***************

پ.ن:مخفف پی نوشت با پریسا نادری یا پروانه نادری یا ....اشتباه نگیرید....

این وبلاگ تا اطلاع ثانوی (حدود یک ماه و خرده ای!!!)تعطیل می باشد....آهان چرا؟!؟!؟!

چون آزیدهاک و من یه ذره این روزا ریختیم به هم.....آژیدهاک یکی از دوستان نزدیکش رو از دست داده....من هم که طنز نویس نیستم....زور بزنم مث آزیدهاک نمی تونم بنویسم....در این مدت با نظراتتون ما را یاری کنید....و ما رو فراموش نکنید.....

تا بعد...

 

 

+ نوشته شده در  شنبه هشتم خرداد ۱۳۸۹ساعت 11:9 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی!!!!کاری از نوید و آژیدهاک!!!(کاریکاتور آخر برنامه!عباس کیارستمی و ژولیت بینوش!!)

مجازات من چیست؟!؟مثل همیشه تنهایی!!من مرد تنهای خدا هستم...(تلفیقی از دو فیلم شاهکار توت فرنگی های وحشی و راننده تاکسی!!!!!!)

سالگرد تولد ۲ سالگی وبلاگ سوته دلان رو تبریک میگم! 


ای ملت غیور ایران!بشتابید و بفهمید و بدانید و بگویید و چن تا "ب" دیگه!!!!!!!!که 22 خرداد نزدیک است!

تست:22 خرداد چه خبر است؟!

الف)آغاز نوشتن فیلم نامه اخراجی ها 4(اه اه اه!!!!!)

ب)شروع جام جهانی 2010!(اون که 1 روز قبلشه!)

ج)ترور آقای احمدی نژاد(نه بابا!ما از این شانس ها نداریم!)

د)راهپیمایی یه مشت آدم بیکار سبز پوش معترض منافق وابسته به گروه های بیگانگان از جمله اسراییل صهیونیست و آمریکای جنایتکار و افغانستان بدبخت و عراق جنگ زده و روسیه خائن و چین نامرد و کره شمالی بی طرف و آفریقای جنوبی فوتبالی و ایتالیای زیبا و فرانسه و جشنواره کن در حال انجام است!!!

چی شد>!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

آهان!ای ملت ایران!بدانید و چن تا ب دیگر که 22 خرداد نزدیک است و شما باید در سالروز ان روز بزرگ به خیابان ها ریخته و فریاد ها بزنید و ....

جانم؟!!حرف سیاسی نزنم؟؟!؟!بلی همکارانم از درون اتاق فرمان میگن حرف سیاسی نزن...عاقبتت مث فرزاد حسنی میشه ها!


اما جشنواره کن در حال برگزاری است احتمالا هنگامی که شما در حال خواندن این مطلب هستید الان جشنواره به پایان رسیده و جوایز معلوم شده اند اما امسال جناب آقای ریدلی اسکات(کارگردان فیلم گلادیاتور) و برادر راسل کرو(خود گلادیاتور!) فیلم رابین هود رو به کن آوردند...برادر الیور استون با آقای مایکل داگلاس(پسر اسپارتاکوس!!!) فیلم وال استریت رو به کن آوردند...از اونور وودی آلن با فیلم "با غریبه ای بلند و سیه چرده آشنا خواهی شد!" همراه با آقای انتونی هاپکینز(هانیبال سابق) روی فرش قرمز کن رژه رفتند و عباس کیاستمی کارگردان ایرانی همراه با ژولیت بینوش فیلم کپی برابراصل رو به کن آردند و مایک لی هم با فیلم سالی دیگر به کن آمد........این ها تا همین لحظه که من دارم می نویسم اومدن و رد شدن!
پیام های بازرگانی.......................................................................................آگهی ها!

 

فیلم "کسی از مجسمه های ایرانی خبر نداره؟! ساخته نوید قبادی!!!!!(نه قبادی نداره همین نوید خودمونه!)به زودی بر پرده سینماها(نه بابا!ارشاد مجوز نمی ده...از دست فروش ها تهیه کنید!)

 آگهی ها:یک فقره ساختمان کوچک با 126 اتاق و 5 حال و 125 پذیرایی و یک سالن آمفی تئاتر و استخر و جکوزی و سونا و یک دریاچه مصنوعی و 8 قایق و 4 کشتی و 3 هواپیما و خط مترو! به فروش می رسد!(به دلیل مسافرت به خارج)                                                      پسر آقای رفسنجانی

 از همین جا آزادی .قاتل بزرگ بختیار را به تمام هموطنان خود تبریک و تسلیت عرض می نماییم!


گوش کنید:از این برنامه به بعد چندیدن چیستان و کیستان برایتان طرح می کنیم...امیدواریم بتوانید بچیستانید!!!!!(یعنی بتونید جواب بدید!)

 

۱)بر اساس بعضی از اظهار نظر ها می شود گفت اگرگشت  ارشاد زودتر راه افتاده بود شاهد افزایش خطر بروز آن نبودیم!(5 حرفی)                                                                              

جواب:زلزله

2)فوتبالیست سابقی که جوان است و به اندازه موهای سرش تجربه دارد و دستیار جدید تیم ملی است!(14 حرفی)

جواب:علی رضا منصوریان

3)بر اساس سخن معاون اول رییس جمهور در مصر نام بهترین خرما را................گذاشته اند.(9 حرفی)

جواب :احمدی نژاد

4)عنصر پر آب !(8 حرفی)

جواب:تلویزیون

5)عاملی که باعث شده است حبیب خواننده لس آنجلسی به ایران بیاید و قصد انتشار آلبوم را داشته باشد(5 حرفی)

جواب:سرطان

6)قسمت بعدی برنامه در گوشی!(26 حرفی)

جواب:مصاحبه نوید با دکتر الهی قمشه ای!


***نکته:این مصاحبه جنبه طنز دارد!از هواداران استاد خواهش می کنم اعتراض نکنند!***

 نوید:آن غواص دریا کنار....آن بی موی بی خیال!آن سلطان حفظ کردن اشعار.....آن چشم و چراغ شبکه 4!آن پیر سخنوری....کت و شلوار پوش سرمه ای....آن حضرت الهی قربونش برم قمشهای.....مهمان این برنامه ماست.....استاد بفرمایید!

دکتر قمشه ای:بلی...خیلی ممنون....یک شاعر انگلیسی می فرماید:I am lagend!(من افسانه هستم!)

نوید:خیلی ممنون استاد...چه خبر؟!؟!

دکتر قمشه ای:بلی...حکایتی در این باب است که می فرماید یکی رفت پیش یکی....گفتش زکی...!

نوید:استاد ممنون!ببخشید آقای ویلیلام شکسپیر تماس گرفته اند گفته اند که برای کتاب جدیدشان(قاتل پدر هملت  از فرانسه آزاد می شود!!!!!!!!!)یک مقدمه ای بنویسید....

دکتر قمشه ای:بلی...بهشون بفرمایید..to be or not to be...مسئله این است!تحلیلش اینه که مهم نیست باشی...مهم اینه هستی!

نوید:ممنون استادووونظرتون راجع بع اینترنت چیه؟!؟!

دکتر قمشه ای:به قول یک شاعر که می فرماید...دبلیو دبیلو دبلیو داد..نداد به زور بگیر...!حالا از این تر نتش یا اون تر نتش بری زیاد فرق نمی کنه....

نوید:بلی...استاد یک شهروند ایرانی زنگ زده و از شما سوال پرسیده:استاد....سطل آشغال دم خونه مونو دزدیدن...یعنی اونم برنزی بوده؟!

دکتر قمشه ای:نه....احتمالا اون عتیقه بوده....حضرت مولانا یه شعر داره که میگه:هر کی که رای می دزده....مجسمه هم می دزده!(یا سطل آشغال یا هر چی دیگه....)

نوید:ممنون استاد از اینکه وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید....

دکتر قمشه ای:من هم خوشحال شدم..در آخر اینکه حضرت حافظ میگه:گفتم غم تو دارم....گفتا غمت سز آید..گفتم که ماه من شو.....یعنی این که حضرت حافظ می فرماید من گفتم...یعنی من....


پیشنهادات:1)ببینید فیلم خارجی:باشگاه مشت زنی (Fight club)شاهکار دیوید فینچر با بازی ادوارد نورتون و برد پیت!

             2)نبینید!:دموکراسی توی روز روشن....لطفا فیلم های محمد رضا گلزار رو تحریم کنید..!!!خودش از این سینما بکشه کنار.....نبینید!

            3)ببینید:تئاتر پری خوانی عشق وسنگ..ساخته چیستا یثربی با بازی سیما تیر انداز در ۱۲ نقش!!!! تئاتر شهرهر شب ساعت 7:15 تالار قشقایی


اما محمد علی کشاورز بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران گفت:پشیمانم که بازیگر شدم و به همه جوانان پیشنهاد می کنم که این شغل را انتخاب نکنند...(حالا چی شده که بعد این همه سال این حرف رو آقای کشاورز زده یه نموره مشکوک می زنه.....)

از اونور فرمانده نیروی انتظامی تهران گفت:اراذل و اوباش فقط یک هفته وقت دارند که توبه کنند!(یعنی جی؟!؟!چرا 1 هفته...نکنه خبریه....نکنه باز آیت....صدیقی پیش بینی کرده داره زلزله میاد چون زنا بد حجاین؟!!نه که چی؟!؟!)

مهران مدیری گفت:فیلم های مبتذل برای پولدار شدن یک عده آدم خوب است!

از اونور جعفر پناهی قاطی کرد...زد به سیم آخر..گفت اعتصاب غذا می کنم از نوع خشک...

مادران کوهنورد آمریکایی هم برگشتند ایران و پسرانشان را دیدند....چقد انصافا لحظهی قشنگی بود....

امارجالب ترین اتفاق این بود که در همایش دانشجویان و طلاب و دانش آموزان جهادی هنگامی که آقای احمدی نژاد آنجا بود دختر بچه ای به نام زهرا به پشت تریبون رفت و کنار احمدی نژاد ایستاد و رو به جمعیت گفت:"یک صلوات بفرستید برای فلسطین...!" و آقای احمدی نژاد فرمودند:سیاسیت خارجی در عرصه بین المللی باید مانند زهرا باشد!(من چی بگم؟!)

و سرانجام از سیب زمینی محترم تشکر می کنیم زیرا سال پیش همین موقع ها داشتیم بین اعضای خانواده گونی گونی پخش می کردیم و الان یعنی امسال کیلویی هزار تومان رسیده است....

اما این هم از برنامه این قسمت ما.....

امیدواریم خوشتون اومده باشه....برنامه این دفعه رو با کاریکاتوری زیبا از بزرگمهر حسین پور عزیز که عباس کیارستمی و ژولیت بینوش رو کشیده به پایان می بریم....

تا برنامه آینده....سبز باشید و پاینده!

 

 

+ نوشته شده در  شنبه یکم خرداد ۱۳۸۹ساعت 12:9 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی!!کاری از نوید و آژیدهاک!!تکرار فردا ساعت 23:30

و تو خواهی دانست که نام من خداوند است...و هنگامی که از آنها انتقام شدیدی می گیرم!(ساموئل جکسون در فیلم شاهکار پالپ فیکشن ساخته کویینتین تارانتینو!)


درود بر ملت همیشه قهرمان و بزرگ! ایران!که در این مملکت خونین و آلوده به سرب و دود و مذاب و کثافت و ....در حال زندگی کردن و بچه دار شدن!!!(بابا 1 میلیونه...کم که نیس...به خدا من و نویدم به سرمون زده بریم بچه دار بشیم....حالا با کی و چگونه اش هنوز مشخخص نیس!!!)

اما ای ملت بشتابید که علی معلم تهییه کننده فیلم و سینمای ایران و سردبیر ماهنامه دنیای تصویر اومد تو تلویزیون در برنامه آقای جیرانی!  گفت مگه ما سینما داریم.همه اودید خراب کاری کردید تو سینما...یکی بیاد جواب بده..جم کنید برید سیب زمینیتتونو پخش کنید......(البته این جمله اخر رو نوید اضافه کرده است!)..

به پیامی که هم اکنون به دستما نرسید توجه بفرمایید!

-این متنو کدوم بی سوادی نوشته؟!جمع رو جمع می نویسن نه جم!اینجوری با آقای شفیعی جم اشتباه می گیریم...یا ممکنه با جم اشتباه بگیریم میگم جم نخور...

 اما ای ملت همیشه در صحنه حاصر ایران....به خبری که هم اکنون در همین لحظه به دستم رسید توجه بفرمایید:

نمایشگاه کتاب امسال برگزار شد با غیوب!!(همون غیبت) ناشرانی چون کاروان(به دلیل مدیریت آرش حجازی  که از ایران فرار کرده!!!) و انتشارات دیگری مانند آگه و روشنگران و نشر نو و ...

اما بشنوید که مردم چی گفتن و دارن چی کار می کنن...

 آقای احمدی نژاد در سخنرانی اخیرشون فرمودن که:شعار دو بچه کافیست یعنی که تا 40 سال دیگر ایرانی نداریم..!(یعنی آحاد ملت...برید...فهمیدید؟؟!)

کامران لنگرانی وزیر بهداشت سابق و هلوی سابق تر!!!هم فرمودن:حالا ممکن اسن من شخصا یک کم( دقت کنید یک کم!یک کما!) دلخور شده باشم که اگر می خواستند محبت هم بکنند(ضمیر مستتر هو!!مرجع شمیر آقای احمدی نژاد!)  این تعبیر (هلو!) را مثلا جور دیگری عنوان می شد ولی می دانم ایشان نرشان برمی گردد به بیان احساساتشان...یعنی همانی را که حس کردند به زبان آوردند...(البته ما هم یک حسی راجع بع شما و کلا آقای احمدی نژاد داریم که اگر اینجا بیان کنیم فردا فیلتر می شویم....)

و اما دوباره آقای احمدی نژاد و اینکه رفتن نیویورک..و باز هم برای صندلی های خالی(البته انصافا این دفعه نیمه خالی!) صحبت کردن و البته کمی مصالحت...ای بابا من از بچگی نمی تونستم این کلمه رو بنویسم...خلاصه .. اینکه گفتن که من از نوادگان کورش کبیرم . از این حرفا...(البته به خاطر این گفتن چون کورش  تمام دنیا رو صاحاب شد یعنی منم آره....!)

ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ده نمکی و طالبی بشن کارگردان  باید به حال سینما که هیچی!کل هنر مملکت کریه کرد!!!فک کن!) حالا هر چی ایشون فرمودن استیون اسپیلبرگ!!! فیلم نجات سرباز رایان رو از روی روایت فتح آوینی ما ساخته!!!!!!!!!(فک کنید!اسپیلبرگ با اون همه عظمتش از آروی فیلم آوینی فیلم ساخته! من چی بگم؟!)

دانشمندان گفتند که ملاقات با یک زن زیبا باعث ضرر برای سلامتی و بالا رفتن فشار خون می شوند!(نه بابا!!!ما که نمی دونستیم!)

و در آخر هم جشنواره کن هم در یک حرکت ضد فوقبال و جانانه از جعفر پناهی در زندان دعوت برای داوری کردند که آقایون جمهوری اسلامی...واقعا که...آدم کارگردان سینما رو که نمی ندازه زندان! اونم جعفر پناهی رو..)

و در آخر به تیم برتون عزیز رییس هیئت داوران جشواره کن سلام میدهیم!


پیشنهادات:

  1)ببینید:فیلم خارجی:مرد آهنی 2(یکی از معدود فیلم های ابر قهرممانی که قسمت اولش خیلی خوب شده بود!) با بازی رابرت داونی جونیور(بازیگر محبومه!) و میکی رورک و ساموئل جکسون و اسکارلت جوهانسن

2)...

3)ببینید:تئاتر:مکبث ساخته رضا ثروتی...تئاتر شهر...تالار سایه هر شب ساعت 19

  4)بخوانید:کتاب زمان لرزه شاهکار دیگری از  کورت ونه گات....انتشارات  مروارید ترجمه مهدی صداقت پیام

کتاب پخستان نوشته ادوین ابوت ترجمه منوچهر انور انتشارات کارنامه(شاهکار طنز!بهترین کتابی که تو این چن وقته خوندم...!)

سوال:پس شماره ۲ کجاس؟!جواب:طبق قوانین وزارت ارشاد جمهوری اسلامی سانسور شد...


و حالا شما رو دعوت به یک گفت و گوی بی ربط(اکمی تا قسمتی  دروغین!) می کنیم!

 -الو...

به به به!آقا رضای گل...کجایی داداش خبری ازت نیس>!؟

-من کجام؟!تو کجایی....به ما زنگ نمی زنی؟!

-شرمنده گرفتارم شدید....شما خوبی...خانم بچه ها خوبن؟!

-سلام  می رسونن...میگم من یه مشکلی برام پیش اومده....

=چی شده؟!

میگم...من الان سوار مترو بودم....مترو هم که میدونی شلووووووووغ...خلاصه ایستگاه فردوسی یاده شدم...

-خب؟!

-خب...از راهرو مترو اومدم بالاوووواومدم میدون فردوسی...

-خب؟!

-ولی اینجا میدون فردوسی نیس...

-یعنی چی؟!؟!من نمی فهمم!

-یعنی نیس دیگه...

-خب واضح تر بگو...

-آخه من نمی دونم همه دارن عادی رفت وآمد می کنن....نکنه من دیونه شدم؟!

-خب بگو چته>؟!!!دیوونه!

-آخه...مجسمه فردوسی وسط میدون نیس....

-ا؟!؟!؟!؟/فردوسی دو هم بردین نامردا!اون که دیگه ار برنز نیس.....چی کار کردن...

-چی میگی؟!؟!کی برده!!فردوسی کجاس...برنز چیه؟!

-فردوسی دقیقا الان تو گوره....اما ....مگه جریانو نفهمیدی؟!؟!

-نه!!

-نه؟!

-نه!مگه چی شده؟!

-مگه چی شده؟!؟!شما مگه تلویزیون نداری؟!

-نه...ما فقط رادیو قرآن گوشی میکنیم....ما خوشه یکیم ها پول نداریم...

جدا؟!؟!حالا ولش کن...بابا ...10 20 تا از مجسمه های اصلی و برنزی  شهر دزدیده شده...مثل مجسمه ستار خان تو بوستان ستار خان....سردیس شهریار روبهروی تئاتر شهر...سردیس دکتر شریعتی تو پارک شریعتی درست بغل خیابون!همه رو دزدیدن رفتن آبش کردن...اونم برنزش رو...!حالا به فردسی هم رخم نکردن!

-ااااااااااا!یعنی مجسمه آزادی رو هم دزدیدن؟!

-دیوانه!مجسمه آزادی تو ایرانه!؟!؟!بهد اونجا مملکت صاحاب داره مگه میشه تو روز روشن مجسمه رو بدزدن کسی هم نفهمه!؟!

ااااااااااااااااا!یعنی برج میلادم دزدیدن؟!

-ای خدا!ا!!!!برج میلاد و مگه میشه دزدید؟!

-کاری نداره!میخوای بدزدم....برات!

-آره....

-فردا خبرشو تو روزنامه بخون...کاریکاتورشم ببین...تو 40 چراغ چاپ میشه....

-جدا.....میگم میدونی کار کیاس>؟!

-کار اون آمریکای جنایتکاره!

-نه دیگه....همیشه میگن رای دزد مجسمه دزدم میشه!

-ها ها ها!جالب بود....

-خب آقا خوشحال شدیم...کاری دیگه نداری؟!؟

-نه....یه جک بگم!؟؟!

-بگو...

-یارو میره  کتاب فروشی میگه ببخشید کتاب استقلال قهرمان رو می خواستم....فروشنده میگه ما از این کتاب های تخیلی نداریم!!!

-مرتیکه....(.....).. با اون جک لوست...


اما می رسیم به بخش پر طرفدار نوید یعنی مصاحبه با برنامه!!!!!!!(خودتون جا به جاش کنید!)

این قسمت نوید عزیز مصاحبهای اختصصاصی رو با چوپان دروغ گو انجام داده و امیدواریم از این مصاحبه لذت ببرید!

نوید:سلام آقای چوپان دروغ گو...لطفا خودتون ر ومعرفی کنید...

چوپان دروغ گو:بنده دهقان فداکار هستم....

نوید:بلی...خیلی ممنون...از شما می خواهیم خیلی شفاف حقیقت رو بیان کنید...ا....اولین دروغتون رو در چه زمانی گفتید؟!و چی شد که دروغ گفتید...

-هیچی...یک انتخابات کوچیکی تو دهمون برگزار شد....بنده هم برای اینکه رای بیارم و نماینده مدم بشم بهشون گفتم من چوپانم....از خودتونم....بیچاره ام . . .مردمم بهم رای دادن!

-و از اونجا بود که دیگه شما دروغ پشت دروغ...نه؟>!

-بلیووودر دوره بعدی که به کدخدای محل هم 5 تا گوسفند دادم!5 تا فک کن!

-عجب...الگوی شما در زندگی کی بوده؟!

-گوبلز....وزیر تبلیغات رژیم نازی..ایشون گفتن که دروغ رو انقدر بزرگ بگویید تا همه مردم باورشون بشه..تازگی ها هم یه یارو اومده...اسمشو نمی دونم....ولی دروغ گوی خوبیه..زیادم می خنده ....فک کنم مشکل داره!

-بلی...خیلی ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید!حرف آخر...

-آآآآآآآآآآآآآآآآآآِ گرگ...............کمک مردم!به دادم برسید!


مهمان هفته آیِنده:دکتر الهی قمشهای مرد همیشه روشن!!!(ار نظر کله!) تلویزیون ایران!
و بشنوید از نمایشگاه کتاب که مطابق هر سال شلوغ و شلوغ تر وتعداد ناشران کمتر و پلیس ها و ماموران بیشتر و کیفیت کارهای کمتر و قیکت های گران تر و هوای گرم تر و امکانات کم تر و ترافیک بیشتر و هوای آلوده تر و  دزدی های بیشتر و طلاق های بیشتر و اعتید بیشتر  وفقر و بدبختی بیشتر و (از چی به چی رسیدم؟!) و همه این ها در کنار هم اما با همه اینها باز هم به دیدن نمایشگاه کتاب رفتم...

نشر چشمه هم کتابی با ترجمه عادل فردوسی پور با نام دشمن علیه فوتبال چاپ کرده البته من نه خوندمش نه خریدمش فقط گفتم اگه علاقه دارید بدونید...

برنامه این قسمت با همین افسردگی و ناراحتی به پایان می رسه...امیدواریم لحظات خوشی رو داشته باشید...

تا برنامه آینده سبز باشید و پاینده!

برنامه این قسمت رو با کاریکاتوری زیبا با نام "آزادی" از بزرگمهر حسین پور به پایان می بریم!حتما ببینید!خیلی زیباست!

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 17:36 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

و در گوشی!دوباره شروع به کار می کند....!کاری از نوید و آژیدهاک...

من شاعرم...دوست دارید یکی از شعرام رو بشنوید؟!بنگ بنگ!(جانی دپ در فیلم درخشان مرد مرده ساخته جیم جارموش کبیر!)


اصولا ما ادم های خوشخالی هستیم.....ملتمون رو نمی گمها....خودم و نوید رو میگم...چون در شرایطی که شما....!ملت غیور یاران منتظر برنامه ما بودید و در تعطیلات عید به مزخرفات مسعود ده نمکی  میخندیدید و همت مضاعف و کار مضاعف عزراییل رو تماشا می کردید و خبر های بد و ترسناکی درباره زلزله هاییتی و آتشفان در اروپا می شنیدید  و سخنرانی های رهبر و سفر احمدی نژاد به نیویورک و اکران فیلم فوقالعاده "هیچ" و بازگشت رضا کیانیان به صحنه تئاتر با نمایش پروفسور بوبوس  و اکران فیلمی از نابغه سینما(تیم برتون) با بازی جانی دپ با نام آلیس در سرزمین عجایب اونم به صورت سه بعدی...!

چی شد؟!؟!؟

آهان..اداشتم می گفتم شما ملت غیور ایران داشتید این خبر ها رو می شنیدید و می دیدید و می خوردید و می کاریدید(کار می کردید!)(سال همت مضاعفه باید کار کنید دیگه....)..ما یعنی من و نوید(چن بار گفتم؟!؟!)داشتیم اثاث کشی می کردیم....!!به کجا چنین شتابان؟!(اون سریاله رو نمی گما!!)

عرضم به حضورتون که ما جایی نمی ریم فقط داشتیم بار و بندیلو می بستیم چرا؟!چون که از دوستی شنیدم که می گفت که از خبر گذاری فارس شنیده که فارس از مهر و مهر از 20:30 و 20:30 از  همشهری و همشهری از ایران و ایران از کیهان و کیهان از شریعتمداری و شریعتمداری از شریعتی و شریعتی از ولی عصر و.....(به کجا چنین شتابان؟!؟!که باز هم منظور اون سریال مزخرف نیس....)

خلاصه شنیدیم که آحاد ملت....!!زلزله در تهران 100% رو هم رد کرده و شاید این جمعه بیاید...!(امام رو نمی گم...زلزله رو می گم...)خلاصه ما(برای بار سوم عرض می کنم یعنی من و نوید!) که دیگر به خبرهای 1000000% راست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جمهوری اسلامی توجه نمی کردیم گوش به زنک شدیم و گفتیم شاید این جمعه بیاید..پس اسباب و اثاثیه رو جمع کرده و در ساکی گذاشته..ساک رو دم در گذاشته و آماده فرار از این مملکت پوچ و دروغین!!(نه اشتباه شد!) شدیم...!

خوشتون اومد انصافا؟!؟!یک خط خبر داشتم تو 10 خط گفتمش...

اما از هنر نشنوید که می گویم چه شد!(البته این جمله رو نوید اختراع کرده هنوز هم سر درست یا غلط بودنش سال ها دعواس!)...تئاتر..ای ملت ایران آقای حسن معجونی با تئاتر به خاطر یک مشت روبل از نمایشنامه های چخوف فقط تا آخر اردیبهشت تو تماشاخانه ایرانشهر بغل خانه هنرمندان اجرا داره نری از دستت رفته....

آقای آتیلا پسیانی و بابک حمیدیان و خانم هانیه توسلی و لیلی رشیدی و استاد رضا کیانیان تا آخر اردیبهشت با نمایش پروفسور بوبوس در تئاتر شهر هستن..نری از دستت رفته..(البته پیشننهاداصلی من کار آقای معجونیه...!)

از اونور سینمای ایران غیر از فیلم هیچ!هیچی دیگه نداره...هیچم ممکنه خوشت بیاد خوشت نیاد...

ار هالیوود میگم که جزیره شاتر استاد اسکورسیزی با بازی دی کاپریو اومده....حتما ببینید...

آلیس در سرزمین عجایب ساخته جدید تیم برتون با بازی دیوانه سینما جانی دپ اومده...ببییند...

گوست رایتر ساخته جدید زندانی فراری!!!!!رومن پولانسکی کبیر اومده حتما ببینید....

آقای تارانتینو هم در حال استراحت و خوشگذرانی با معشوقه ها!!!هستند فقط گفتیم که یادی از ایشون هم کرده باشینم!بالاخره ایشون حق کارگردانی دارن...


لکن اینطور نباشد که ما نباشیم و شما هم هیچ! پیغامی برای ما نگذارید ها ...البته ما در اقدانی خودسرانه از خیل بی شمار نامه ای که به دستما نرسید در این مدت نبودن! چندیدن نامه رو در پست قبلی جای دادیم...(احساس میکنم جدیدا در ادبیات فارسی کمی احساس ضعف می کنم؟!آیا شما هم  بنده موافقید؟!؟!اگر موافق هستید گزینه 1 رو به آدرس پستی مان ارسال کنید تا برنده یک دستگاه یخچال فریزر رنگی با امضای مسعود ده نمکی جایزه بگیزید!)

و حالا می رسیم به بخش پر فروش هفته!!!!!مصاحبه استاد نوید با یکی از کسانی که همیشه حقش در این مملکت پایمافل شده است...به مناسبت باز گشایی مدارس!(ببخشید!) نمایشگاه کتاب مصاحبه ای رو با کتاب انجام دادیم...امیدواریم مورد مقبول ببلعد!؟!؟!


نوید:سلام لطفا خودتون رو برای بینندگان محترم معرفی کنید!

کتاب:من یار مهربانم.........گویم سخن فراوان با اینکه بی زبانم...

نوید:ممنون!مهمترین ویژگی شما و خصوصیتتون چیه؟!

کتاب:ا....خب کاغذی ام....بعد خیلی به درد آتش زدن می خورم...واسه دکور هم در کتابخانه های خیلی از افرا دقرار دارن که همه بگن بههههههههه چه آدم فرهنگی....هر چی کلفت تر باشم گرون ترم...همین دیگه چیز دیکه ای یادم نمیاد..

نوید:به به!پس من یار مهربانم و پندت دهم فراوان همش دود بود خبری نبود از کباب دیگه؟!؟!نه!

کتاب:بلی..............چی فکر کردی....فک کردی من دیگه مث سابق طرفدار دارم...نسل جوون الان دیگه تو فکر بازی و اینترنتن..تو فکر فیلم و تارانتینو و جارموشن...(تقدیم به آقای بیل که گفته بود در پستات اسم جارموش و تارانتینو رو بیار!)تو فکر یک سقفن...اونا دارن میگن 63 در صدت کو؟!بعد تو میگی کتاب؟!

نوید:بلی این هم حرفی است...به عنوان آخرین حرف اگه حرفی دارید بفرمایید...

کتاب:میخوام بگم تو نمایشگاه کتاب امسال من از نوع صد سال تنهاییشو حتما بگیرید و بخونید...آقای بهمن فرزانه خوب می ترجمه!همین آقا دوتا من دیگه به اسم های دوازده داستان سرگزدان(نشر ققنوس) و چشمهای سگ آبی رنگ(نشر ثالث) رو ترجمه کرده نویسندشم آقای گابریل گارسیا مارکزه...خلاصه بخونید...ضرر نمیکنید..

نوید:خیلی ممنون ار اینکه وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید....


پیام های بازرگانی...............................................................میان برنامه!

 در نمایشگاه کتاب امسال منتظرتان هستیم.....

غرفه درگوشی...با حضور نوید و آژیدهاک....

مهمانان ویژه:آنجلینا جولی + علی دایی!!و با حضور افتخاری اسفندیار رحیم مشایی!

مکان:مصلی-محوطه سبز-درخت ششم از سمت چپ-چادر درگوشی!


و ناگهان توجه شما رو به گفت و گویی کاملا بی ربط سوق می دهیم!

-الو.؟!

-راهنمای 313!بفرمایید....

-الو 118!؟!

-بلی بفرمایید...

-خسته نباشید....

-بفرمایید...

-ببخشید شماره آقای افتخاری رو می خواستم...

-افتخاری؟!همون خوانندهه؟!

-بلی...خودشون رو..

-متاسفم...نمی تونیم شماره آدم های مشهور رو بهتون بدم....مسوولیت داره...

-آخه من کار خیلی مهمی داشتم باهاشون...

-نمیشه...

-جون من؟!

-جان؟!؟!

-حالا من کار مهمی باهاشون دارم...

-ای بابا!مگه چی گارشون دارید؟!

-هیچی...اولا خبر جدید رو فهمیدید؟!

-نه!

-آقای افتخاری که صداشون خیلی برای بنده محترم است در عرض یک هفته دو آلبوم جدید بیرون داده اند!

-جدا؟!

-بلی...تازه من حساب کردم...یشون در طول 20 سال خوانندگی حدود 80 آلبوم بیرون داده اند!

-جدا؟!

-بلی....یعنی سالی 4 تا آلبوم میانگینش!

-جدا؟!

-بلی...می خواستم بگم که واقعا که....ایشون چطوری آهنگ توبلید می کنند؟!واقعا که...

-جدا؟!

-بلی...تازه میخواستم بگم که خیلی هستن 4 5 ساله آلبوم ندادن یا بهشون مجوز ندادن که بخونن...خیلی ها از این مملکت رفتن چون موزیکشون باب میل بعضی ها نبوده...بعد ایشون سالی 4 تا آلبوم میده هیچی...آلبوماش فروش میکنه هیچی...تو تلویزیونم شرکت میکنه هیچی..ایشون به فکر خودش نیس...که همینجوری داره از طرفداراش کم و کمتر میشه بعد لقب استادم یدک می کشن...

-بلی...ممنون از انتقادتون....صدای شما همین الان داشت برای استاد علیرضا افتخاری پخش می شد...

-جدا؟!

-بلی...

-جان من!!!!!!!!هوراااااااااا!آقای افتخاری سلام ....من یکی از پر و پاقرصان موسیقی شمام..همیشه با صدای شما اوج می گرفتم...استاد این 2 تا آلبومتون تو این یک هفته که ترکونده بود..ما همه خانواده شب و روز داریم فقط این آلبومو گوش میکنیم...به امید 100 مین آلبوم شما...بچه ها!!!!!!!!!!بیاین آقای افتخاری پشت خطه....استاد یه ذره از ...


بلی...اینم از خصوصیات ملت ماس انصافا..که تا یه آدم معروفو می بینن دست و اشونو گم میکنن انگار که کیو دیدن!یادش بخیر ما یه بار آل پاچینو رو تو همین  خیابون ولی عصر دم تئاتر شهر دیدیم....انقدر با کلاس رفتار کردیم که آل اومد ازمون امضا گرفت و عکس یادگاری انداخت بعدشم از خواب پریدیم....!
اما ملت ایران جالب است بدانید تمام دانشمندان جهان و زمین و تمام زمین شنااسان تا حالا نتونسته بودن علت اصلی زلزله رو کشف کنند تا اینکه دانشمند محترم!!!حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه پس از تحقیق های فراوان علت زلزله رو کشف کرده و آن را بی حجابی و بدحجابی زنان  و جاذبه های زنان و قدرت زنان و گمراه شدن مرد ها و زنا در جامعه است!!از اونور هم در آمریکا کمپینی تشکیل شد که زنان بدکاره!!!!!!!با لباس های ضد جمهوری اسلامی!!!و قرمز رنگ!(دقت کنید این رنگ قرمز باعث و بانی زلزله میشود ببین کی گفتم!)ریختن تو خیابون گفتن زلزله اگه مردی بیا!چرا نیومدی؟!ها؟!

صادق محصولی هم گفت:ما که نمیتوانیم دستگاهی اختراع کنیم تا جلوی زلزله گرفته شود اما خداوند این دستگاه را اختراع کرده و آن لوگیری از گناهان و دعا و استغفار و رسیدگی به محرومان(مثل دادن یارانه ماهی 30000 تومان!) و صدقه دادن و از خود گذشتگی و گذشت است و این فرمول بهترین نسخه برای دفع بلا محسوب می شود!

به به!من چی بگم؟!؟!


بیننگان محترم....متاسفانه در این مدتی که نبودیم مثل اینکه جناب عزراییل سخنان رهبر رو جدی گرفته و امسال رو با همت مضاعف و کار مضاعف(خر!) شروع کرده....رضا کرم رضایی در سن 73 سالگی بر اثر عفونت ریوی...محمود بنفشه خواه و کیومرث ملک مطیعی در سن 73 سالگی و حمیده خیر آبادی(مادر سینمای ایران) هم در سی فروردین  از دنیا رفت. و سرانجام نعمت حقیقی فیلمبردار گوزن ها همین چند روز پیش فوت کرد...روحشان شاد و یادشان گرامی....مرگ بر مرگ!

بینندگان و شنوندگان محترم...برنامه این دفعه رو به همین سادگی به پایان می بریم...امیدواریم که مورد مقبول واقع شده باشد....به زودی منتظر داستان کوتاه های من و نوید از همین مکان باشید....

برنامه این هفته رو با کاریکاتوری زیبا از بزرگمهر حسین پور به نام عاقبت فیلمسازی! به پایان می بریم....

تا برنامه آینده!سبز باشید و پاینده!

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 20:10 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

-با سلام…لطفا پس از شنیدن صدای بوق پیغام خود را بفرمایید…نوید و آژیدهاک!!بوووووووق!


-الو….سلام…..کجایید؟!؟دلمون تنگ شده براتون!

 -الو…..با سلام خدمت دست اندرکاران برنامه در گوشی!خواستم بگم همه خانواده ما افسرده شدن از وقتی برنامتون تعطیل شده…با تشکر…

 -الو..ممد….سر راه داری میای خونه یک کیلو سیب زمینی هم بگیر…

 -الو….نوید کجایی اداش؟!؟!نکنه شما رو هم گرفتن…..ای بابا!بچه ها!نوید و آژیدهاکم گرفتن تعطیلشون کردن!

 

hi! I am georg clooney!!where are you aji?!?!

 -الو...سلام...ان شا....برنامتون تا ابد تعطیل بمونه....مردک های مزلف!

 -سلام...خیلی ممنون که یاد ما بودید!(حمیده خیر آبادی و کیومرث ملک مطیعی و جهان قشقایی از اون دنیا!)

 -ببخشیدا....خیلی ببخشیدا...به قولی من از همتون بهترم!تیم پیروزی  هم مال بابامه!!

-بلی...رسم روزگار چنین است...!!!

 -سلام....جیگرا کجایید؟!؟!؟از وقتی برنامتون پخش نمیشه دیگه سگم خوابش نمی گیره....لطفا زودتر پخشش رو شروع کنید...

 -بهترین برنامه ای که تو عمرم دیدم درگوشیه!(امضا:چوپان دروغگو!)

 و.....


 برمی گردیم!به زودی....

سبز باشید و پاینده!!

+ نوشته شده در  جمعه دهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 16:50 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

نوشتن درباره کویینتین تارانتینو بسیار سخت است....چون که نمی دونم باید از کجا شروع کنم؟از چی بگم....از اینکه یکی از با استعداد ترین کارگردان های آمریکایی است؟این که سلیقه عجیب غریبی درانتخاب فیلم ها دارد؟؟اینکه هم فیلم های ژان لوک گدار را می پسندد هم کمدی های هاوارد هاکس را؟!اینکه سلیقه فوقالعاده ای در انتخاب موزیک برای فیلم خود دارد؟!اینکه بچه تخس سینمای آمریکاست وکاری به کار کسی ندارد و هر کاری دلش می خواد با فیلماش می کنه؟!اینکه به اندازه موهای سرتان فیلم دیده؟!ا(البته بستگی داه؟!کچل باشید یا نه!!!)اینکه فیلم هایش خشونت عجیبی داره..

اینکه داورهای اسکار هیچ سالی تحویلش نمی گیرن و همین نشانه سطح بالا بودن فیلماشه...اینکه برعکس همه هاللیوودی ها خوش پوش و شیک پوش نیست و در مراسم های رسمی حتی به موهایش هم شانه نمی زنداینکه تا صبح میتونه مختون رو برای یک فیلم بخوره......اینکه تعداد فیلم هایی که ساخته 7 تاست اما با همین 7 تا فیلم یکی از بزرگترین های سینمای آمریکاست و خیلی ها آرزوی جایگاه او را دارن.....اینکه وقتی یک سکانس فیلم شهر گناه رو کارگردانی میکنه انقد این مسئله بزرگ میشه که در تمام پوستر های تبلیغاتی این فیلم اسم تارانتینو می آید...اینکه حتی در فیلم های ضعیفتر و بدترش هم مثل ضد مرگ و بیل را بکش چنان نبوغی است که در هیچ فیلم دیگری نیس...اینکه تارانتینو فیلمسازی را پیش خودش و در مغازه ویدیو کلوب و با دیدن فیلم زیا دآموخته...اینکه همیشه از قواعد یک ژانر فیلم می گریزد و همیشه سبک خودش رو دارد...اینکه همیشه نقشهای منفی فیلمش انقده خوب میشه که همه عاشقشون میشن...اینمه اصلا تو فیلماش نقش خوب وجود نداره!همه بدن!!!اینکه اینقد جرئت داره که وقتی فیلمی درباره جنگ جهانی میسازه روش آهنگ دیوید بووی رو میذاره و  آخر فیلمش می زنه هیتلر رو ترور می کنه!!!

اما همه اینها...هیچ کدوم نمی تونه ما رو به استاد نزدیک کنه...هیچ کس نمی دونه نو مغزش چی میگذره ... و هیچ وقت فیلم بعدیش قابل پیش بینی نیس...

این حرفا رو زدم چون 7 فروردین تولد استاد بود...

استاد تولدت مبارک....دیگر بیشتر حرف نمی زنم...به عنوان پیشنهاد برای کسانی که هنوز با این جونور آشنا نشدن اسم فیلمهاشو به ترتیب ساخت می ذارم...تا تهیه کنید و لذت فیلم دیدن را تجربه کنید...

1)سگهای انباری                                                          

2)قصه های عامه پسند                                              

3)جکی براون                                                             

4)بیل را بکش 1 و2                                               

5)ضد مرگ                                                                        

6)حرامزاده های لعنتی       

7)چهار اتاق(کارگردانی یک اپیزود)

8)شهر گناه(کارگردانی یک سکانس)       

                            


پ.ن1:اولین در گوشی سال 89....27 فروردین از همین مکان منتشر می شود...

پ.ن2:سال نو مبارک!!

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۸۹ساعت 18:9 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

آخرین در گوشی سال 88!کاری از نوید+آژیدهاک!!

اگر هر کس به اندازه دانسته هایش حرف میزد....چه سکوتی دنیا را فرا میگرفت.....!


عجب......سال گاو.....سال 88......امسال هم مث همه سال های دیگه ....مزخرف تر از هر سال...به همین بی خودی تموم شد و رفت....نزدیک عیده...و همه در حال خونه تکونی....و نظافت.....و خرید و ...هستند...

اما هیچ کس به مادر و پدر اون جوون هایی که امسال شهید شدند فکر نمی کنه...

هیچ کس نمی گه مادر ندا ها و سهراب ها و بقیه شهدای عزیزان ما چی کار میکنن...

هیچ کس فکر نمی کنه الان اونا چه حالی دارن....

هیچ کس به این فکر نیس که اونا امسال رو باید کنار گورهای بچه هاشون عیدو بگذرونن....

هیچ کس فکر نمیکنه که اونا امسال عیدی ندارن...

هیچ کس....

هیچ کس هم(خواننده رپ فارسی) آهنگ جدید داده....برای ملت یران خونده با نام یک روز خوب...

ولی سعی کنید....

شما جزو اون هیچ کس ها نباشید...به فکر اونا باشید...

برای همه اون شهید ها فاتحه بفرستید و اونا رو فراموش نکنید...

اما من می خوام از همین جا اعلام کنم...

مطمئن باشید خون این جوانان بیهوده ریخته نشده....

مطمئن باشید بالاخره ایرانی آزاد خواهیم داشت....

مطمئن باشید بالاخره یک روز خوب می آد...که ما همو نکشیم....

مطمئن باشید بعد این همه بارون خون.....بالاخره پیداش میشه رنگین کمون...

و خداوند ما و رشادت هایمان را می بیند و ما رو از یاد نمی برد....

 

امیدوارم سال 89 سالی ببری و  پر از خوبی و خوشی و آزادی و  برای همه ملت غیور ایران باشه....

به امید یک روز خوب...یک روز سبز....

تا در گوشی آینده.....سبز باشید و پاینده!

                                                                                                  آژیدهاک و نوید

 

پ.ن 1:آهنگ زیبای یک روز خوب از هیچکس رو برای دانلود می ذارم....حتما دانلود کنید....

پ.ن2:اولین در گوشی سال 89 روز 17 فروردین...از همین مکان منتشر می شود...

 

 یک روز خوب کیفیت 64

یک روز خوب کیفیت 192

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۸ساعت 15:33 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
خانم ها و آقایان…انتظارها به سر سید....منتقد و پروفسور و دکتر معروف هنر!!!!!خودم(همه خودشونو تحویل می گیرن...وقتی کردان بشه دکتر من پروفسورم پس!!!) بالاخره بهترین های هنری امسال رو انتخاب کرده ام!.این فقط یک نظر شخصی شخصی از بهترین های امسال در زمینه هنری است…پس لطفا گیر ندهید…

مراسم اسکارم انجام شد و تارانتینو اسکار نگرفت.و همه اسکار های مهم رو دادن به فیلم قفسه رنج ساخته زن سابق جیمز کامرون!!.اما مهم نیس!..وقتی به فیلم خز هندی(سال پیش) اسکار بدن..استادنی چون تارانتینو و جیمز کامرون همون بهتر که جایزه نبرن...از همین جا تسلیت خود را خدمت آقای بیل(تارانتینو باز) و آقای قبادی(آواتار باز!) اعلام میکنم!


بهترین های فیلم ایرانی:

1)وقتی همه خوابیم(بازگشت استاد بهرام بیضایی ...بازی قوق العاده مژده شمسایی و حسام نواب صفوی و ...موضوع زیبا و پرداختی زیبا تر که از نصفه دوم فیلم می فهمیم کاملا سر کاریم!(یکی از فیلمهای ضغیف بیضایی انصافا بهترین فیلم امسال بود...هنوزم استادن!)

2)تنها دو بار زندگی میکنیم(کارگردانی دقیق و حساب شده...موضوع جدید و غیر عادی...بازی سرد و فوق العاده علیرضا آقا خانی)

3)درباره الی...(بازی های عالی....داستانی زیبا..)

4)پستچی سه بار در نمیزند(کارگردانی فوق العاده...داستانی نو...دیالوگ های شاهکار...باز یبه یاد ماندنی امیر جعفری و علی نصیریان و....)

5)تردید(یک هملت ایرانی کامل....حامد کمیلی و بهرام رادان عالیند....)

با تشکر از:محاکمه در خیابان....و عیار 14

(نکته:به رنگ ارغوان رو ندیدم!)

 بدترین:.دو خواهر(کپی مو به مو از فیلم خارجی دو برابر با بازی آنتونیو باندراس...گلزار 1 % آنتونیو باندراسم نیس....از نظر بازی)و اخراجی ها 2 که تا دلت بخواد سوتی داشت...


بهترین بازیگر مرد ایرانی:

1)شهاب حسینی(سوپراستار و درباره الی)(تو سوپر استار معرکه است...عصبانی بد اخلاق!)

2)علیرضا آقا خانی(تنها دو بار زندگی میکنیم)(سرد و خشن!خشک و عالی!)

3)امیر جعفری(پستچی سه بار در نمیزند)(فقط باید ببینید!)

4)کامبیز دیر باز(عیار 14)

5)بهرام رادان(تردید و بی پولی)(تو تردید خیلی بهتره!)

با تشکر از حامد بهداد(کسی از گربه های ایرانی خبر نداره. و دلخون....

نکته:به رنگ ارغوان رو ندیدم!احتمالا فرخ نژاد هم توی این بازیگر ها باید جایی داشته باشه!)

 بدترین:محمد رضا گلزار(دوخواهر)(من نمی دونم کی به این گفته بیاد بازیگر شه؟)


بهترین بازیگر زن ایرانی:

1)مژده شمسایی(وقتی همه خواببیم)(فقط ببینید چه جوری دیالوگ میگه چه جوری حس میگیره!)

2)گلشیفته فراهانی(درباره الی...)(سکانس آخر بهترین بازی رو میکنه!)

3)شقایق فراهانی(وقتی همه خوابیم و محاکمه در خیابان)(با حضور کم ولی عالیش تو هر دو تا فیلم  نشون داد بازیگر فوق العاده ایه!)تازه تو تئاتر فیروزه هم عالی بازی کرد!

4)پگاه آهنگرانی(صدا ها)(یک دختر جوون و امروزی و خسته!)

5)پانته آ بهرام(پستچی سه بار در نمی زند)(بده بستان هاش با امیر جعفری عالیه!)

با تشکر از نگار جواهریان(تنها دو بار زندگی میکنیم...و نیکی کریمی(محاکمه در خیابان)

 بدترین:نیکی کریمی(آقای هفت رنگ)....(جالبه نیکی کریمی هم تو بهترینه هم بدترین نشون میده انتخاب فیلم ها و کارگردان چقد مفیده)


 بهترین فیلمهای خارجی:

1)حرامزاده های لعنتی(روایت کاملا برعکس تارانتینو از جنگ جهانی دوم ...بازی عالی برد پیت و کریستوفر والتز...دیالوگ ها...پایان بندی به یاد ماندنی و خشونت همیشگی تارانتینو....)

2)آواتار(فیلم عظیم جیمز کامرون......بهترین در جلوه های ویژه!)

3)برادران(داستانی تاثیر گذار و فراموش نشدنی....بازی فوق الععاده توبی مگوایر....)

4)روبان سفید(فیلم طلایی...کارگردانی طلایی میشاییل هانکه)

5)آلیس در سرزمین عجایب(وقتی تیم برتون کارگردان باشه...جانی دپ بازیگر...قطعا بهترین فیلم هست..)

با تشکر از استخوان های دوست داشتنی(پیتر جکسون)...و قفسه درد(کاترین بیگلو(زن سابق جیمز کامرون )و تترو(بازگشت فورد کاپولا کارگردان پدر خوانده ها!). . بالا در آسمان(جیسن ریتمن!)

 بدترین:فیلم "نه" با کوهی از بازیگران گنده(نیکول کیدمن...پنه لوپه کروز..دنیل دی لوییس و حتی سوفیا لورن!) واقعا نا امید کننده بود!


بهترین بازیگر مرد خارجی:

1)کریستوفر والتز(حرامزاده های لعنتی)(به 4 زبون تو فیلم حرف میزنه...شرارت و خباثت تو صحبت هاش..بی نظیره...)

2)توبی مگوایر(برادران)(وای توی آخر فیلم فریاد میزنه ها!!!!!)

3)رابرت داونی جونیور(شرلوک هولمز)(رابرت بازیگر عجیبیه!نمی دونم چی بگم درباره اش!)

4)جرج کلونی(بالا در آسمان و مردانی که به گوسفندان خیره می شوند!)(فوق العاده!)

5)جانی دپ(دشمنان مردم)(با چهره معصومانه اش دلینجر رو عالی بازی میکنه!)

با تشکر از ویگو مورتنسن(جاده) و مورگان فریمن(شکست ناپذیر). جف بریجز(دل دیوانه)

 

بدترین:دنیل دی لوییس(نه) این بازیگر گنده نمی دونم چرا اینقد بد بازی کرد تو ایم فیلم؟


بهترین بازیگر زن خارجی:

1)ساندرا بولاک(نقطه کور)

2)آنا کندریک(بالا در آسمان)

3)ویرا فار مینگ(بالا در آسمان)

4)پنه لوپه کروز(نه)

5)چارلیز ترون(جاده)

زن ها توضیح ندارن!مگه زنو توضیح میدن!؟


بهترین انیمیشن سال:

1)آقای روباه شگفت انگیز(کار جدیدی وس اندرسون با صدا پیشگی جرج کلونی عزیز!)

2)نه(این انیمیشنه!با اون فیلمه اشتباه نگیرید!تهییه کننده تیم برتون! همین!)

3)عصر یخبندان3

4)کارولاین

5)بالا


بهترین آلبوم موزیک سال(زیرزمینی و غیر زیر زمینی!)

1)فرمان فتحعلیان(با مردم بیگانه!)(بازگشت استاد پس از 5 سال....عالی...)

2)ژاکت(محسن چاووشی)(با اینکه پاپ زیاد گوش نمی دم البوم بدی نبود...یه ذره هم راک شده بود...پیشرفت چاووشی واقعا قابل تقدیره!)

3)محسن نامجو(آخ!)همچنان شجاعت بی انداز هاش در خواندن ترانه های سیاسی...همکاری با گلشیفته فراهانی...و حس طنز همیشگی....تلفیق های زیبا!)

4)سیروان خسروی(ساعت 9) (بهترین تنظیم کننده ایرانی بالاخره آلبومش امسالب امود..تنظیم ها عالی...صدا خوب...شعر ها هم خوب....)

5)استرس(گروه راه ها)(the ways)(این گروه راک زیر زمینی که معروف ترین ترانه اش "اتاق آبی" رو حتما شنیدید آلبومش هم زیبا بود...)

نکته:هوادارن صادقی و بنییامین و این ها ناراحت نشید..من سلیقه ام این]!)در ضمن مث همیشه یاد آوری می کنم که آلبوم رضا یزدانی مجوز داده نمیشه ..از اردیبهشت آماده است اما نمیاد...افتاد واسه سال بعد...


بهترین سریال ایرانی سال:

1)شمس العماره(تیم بازیگران قوی...کارگردانی خوب...و روابط زیبا...بازی خوب آییش!)

2)گاوصندوق(تنها سریال معمایی ایرانی...کارگردانی خوب...و گروه بازیگران تئاتری عالی..افشین هاشمی..پیام دهکردی..سیامک صفری و فرهاد اصلانی همه عالی بودند!حتی رضا بابک که من زیاد دوسش ندارم!)

3)در چشم باد(با اینکه کش داره اما جزییاتو عالی نشون داده...بازی ها هم همه خوبند...پارسا پیروز فر...کامبیز دیر باز و اکبر عبدی و سعید راد!)

4)مرد دوهزار چهره(اول سال پخش شد ولی هنوز هم که هنوزه تو بهترین هاست...نگاه زیبای مهران مدیری به مشاغل دیگر...و بازی عالی خود مدیری!)

5)اینجا  5 نداریم...منتظر رستگاران و این ها نباشید جون هیچکدومشونو ندیدم!دلنوازان  و اینها رو ندیدم و نخواهم دید!با عرض پوزش از بینندگانشان......)


****بینندگان محترم!!!این هایی که دیدید فقط و فقط وفقط نظر شخصی بنده بود و دشمنی با کسی ندارم....به نظر کسی هم کار نداشتم****

*****نکته:به رنگ ارغوان رو ندیدم!!!ولی میدونم فرخ نژاد بازی  خوبی کرده!خود فیلمو کار ندارم که نظر ها چقده متفاوته!*****

 ***خب اینم بهترین های هنری سال از دید بنده...منتظر باشید..آخرین در گوشی سال 88!به زودی ..با مطالبی متنوع و هیجان انگیز...مصاحبه های خواندنی...و کاریکاتورهایی زیبا و به یاد ماندنی...

در 135 صفحه!!!!!!!!!!!!!!!!!(مرگ بر دروغگو!!!!)

مهمان ویژه:جرج کلونی و اسفندیار رحیم مشایی!

کاری از:نوید+آژیدهاک..

25 اسفند!

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم اسفند ۱۳۸۸ساعت 14:4 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
اگر هر کس به اندازه دانسته هایش حرف میزد..چه سکوتی دنیا را می گرفت!(جمله برگرفته از وبلاگ سوته دلان)
-الو؟!در گوشی؟

-بلی بفرمایید..

-بنده میخواستم با برادر آژیدهاک صحبت کنم....

-ایشون الان تشریف نداردند...بنده نوید هستم اگه امری دارید بگویید به ایشان انتقال میدهم!

-عرضم به حضورتون که نزدیک عید است...برنامه شما یه کمی به شدت!!!سیاسی و نگاه تند و تیزی به این مملکت داردووخواستم بگم اگه میشه یه ذره دوزشو کم کنید...دم عیدی بده...

-چشم...حتما سعی می کنیم!شما؟!

-بنده....بماند...حالا بعدا به زودی در خواهید یافت!!!!!!

-خیلی ممنون که تماس گرفتید..راستی جک جدیدی چیزی ندارید بگید؟

-چرا اتفاقا....به یک بنده خدایی میگن که میدونی مهدی کلهر مشاور فرهنگی رییس جمهور چی گفته؟!بنده خدا میگه نه!میگن گفته که:"در زمان شاه مامان ایران آمریکا بود و 80هزار مستشار آمریکایی در ایران حضور داشتند اما برای دانشگاهیان آمریکا مامانی نبود و اما باید ترسید از اینکه در کشوری مامانش آمریکا نباشد اما برای نسل جوان آمریکا مامانی باشد!من برای جوانانمان از یان بابت نگرانم.منظور از مامن زیر ساخت سیاسی و مامانی زیر ساخت فرهنگی است!

-ههههه!این جک بود یا خبر!

-خبر بود...این جمله رو هم جدی گفتن..اما عین جک شده!خلاصه اگفه فهمیدید چی گفته به ما هم بگید!

-ممنون!


ملت ما هم به خدا مشکل دارنها....یارو زنگ زده میگه انتقاد نکنید خودش اومده حرف مشاور رو به سخره گرفته...بعد میگن آمریکا مشکل اصلی است....انقد حرف زدم که یادم رف سلام کنم...

سلام عرض می کنم خدمت بینندگان جان!بینندگان پیشانی بلند و روی سپید خودمون که باز هم از امواج محترم اینترنت توانستیم در حضور شما باشیم...اما انصافا ایشونم بد نگفته ها!دم عیده...زیاد گیر نمیدم... به خبر ها...فقط میگم . میرم!

می دونید که من همیشه اول خبر هنری رو یمگم....آحاد ملت ....برید فیلم عیار 14 رو ببینید وومن دیدم خیلی حال کردم..البته ممکنه خوشتون ناد چون فیلمش یه جوری بود...(منظور از یه جوری اون جوریه نیست ها!از این فیلم های اینجوریه!)...

آقای بیل هم از وب بیل را نکش تقاضا کرده فیلم به رنگ ارغوان حاتمی کیای دزد رو لطفا  نبینید!

تئاتر هم خبرهاش خوبه....به خاطر چند مشت روبل ساخته حسن معجونی(بهرام تو مسافران) رو حتما ببینیدوونمایش نامه اش مال چخوفه...و طنز فوق العاده ای داره...بازی ها همه خوب و روان و عالیند...از دست ندیدووتماشا خانه ایرانشهر هر شب ساعت 8 شب....

موزیکم فعلا بیخیال..چون جشنواره موسیقی فجره..همه اومدن کنسرت بدن..اما فرمان فتحعلیان 20 و 21 اسفند تو برج میلاد کنسرت داره...آلبوم جدیدش رو اجرا میکنه پس از 5 سال...باید عالی باشه...

رضا یزدانی عزیزم که 8 ماهه دنبال مجوز آلبومشه 19 اسفند تو کرج کنسرنت داره!آخه مرد حسابی...من که نمی تونم بیام کرج پس چی کار کنم.؟!؟!

 فیلم خارجی ام خدمت آقای چیز نویس عرض کنم که شاهزاده ایرانی هنوز نیومده....اما پیشنهاد جدید این هفته فیلم "جزیره شاتر" ساخته جدید مارتین اسکورسیزی با بازی لئوناردو دی کاپریو و بن کینگزلی است...حتما دیده شود..من هنوز نیدمش ولی مگه میشه اسکور سیزی فیلم بد بسازه..از فیلمهای قدیمی اسکور سیزی میشه به راننده تاکسی رفقای خوب...گاو خشمگین و کازینو همه با بازی رابرت دونیرو  و دار و دسته نیویورکی و هوا نورد و مردگان همه با بازی دی کاپریو نام برد....استادند ایشون...

فصل اسکارم نزدیکه...انیمیشن بیخود آپ 100% اسکارو میگیره..آواتار(ساخته خیلی کوچولو جیمز کامرون) و قفسه درد(ساخته زن  سابق جیمز کامرون) در 9 رشته کاندید اسکارن...فیلم "حرامزاده های لعنتی" ساخته کارگردان محبوب من کویینتین تارانتینو در 8 رشته نامزد شده...من کاری به اسکار ندارم..به زودی تا قبل از عید بهترین های هنری سال رو(فیلم و سریال وبازیگر و ...) رو از پشت همین تریبون الام میکنم...و همه میدونن که ارزش اعلام نامشان از این وبلاگ با اززش جایزه اسکار برابر(بلکه هم بالا تر) است...پس منتظر باشید!

مثلا همین آقای جرج کلونی گفته:"تمام تلاش من برای بازی در فیلم "بالا درآسمان" فقط برای درج نامم در وب در گوشی یود...!"اسکار کیلو چنده؟!؟(البته این جله آخر رو نوید اضافه کرده مال جرج نیست!

پس ای جرج!ای خوش تیپ!مطمئن باش اسکارم نگیری برای من نفر اولی!


-الو؟در گوشی؟

-جانم بفرمایید...

-سلام...آاقی نوید تشریف دارن؟!

-نه خیر بنده آزیدهاکم...ایشون تشریف ندارن...

-من...همون آدم اول برنامه هام که زنگ زدم...خواستم بگم خیلی فکر میکنی هنرمندی؟!

-نه!برای چی؟!

-نه فک کردی خیلی حالیته؟!هی حرف های هنری و اصطلاحات و اسم های خفن میاری...فک کردی دو تا تئاتر دیدی خیلی هنرمندی؟!بابا یه ذره سطح پاین تر حرف بزن بفهمیم...من چه میدونم اکسورسیزی کیه؟!

-آقا عرض کردم که من ادعایی ندارم. اکسورسیزی هم نه اسکورسیزی!..به زودی هم از سابقه کارگردان ها و بازیگرها در همین مکان بیشتر خواهیم گفت..

-ممنون!راستی خبر جدیدو فهمیدی؟!

-نه..چی شده؟!

-هیچی...ریگی رو گرفتن....به طرز مشکوکی...

-کجاش مشکوکه؟
-مشکوکه دیگه...به قول شاعر که میگه:مشکوکم مشکوکم به تو..نمی تونم بمونم با تو...

-خیلی ممنون!!


آگهی ها.....................و پیام های بازرگانی..................................آگهی ها.............

 

بدین وسیله آمادگی خود و خانواده ام را برای شرکت در مراسم عزا و عروسی شما(به صرف شام و شیرینی) اعلام میدارم!..................................یک خوشه اولی!

 همسر عزیزم!دردانه ام!نفسم!گلم!تپلم!گوزنم!خرسم!!!کرگردنم!!!دایناسورم!!!!!

آیا بهتر نیست مثل خرس غذا نخوری؟!برای اندام ظریف و زیبایتان نمی گویم...نازنینم...دلبندم....جارو برقی هم چنین گنجایشی ندارد!قشنگم!لااقل یک تکه نان خالی بگذار در یخچال بماند...من واقعا شب ها گرسنه کپه ی مرگم را زمین می گذارم...قربانت بروم!.........فدای تو!همسرت!جعفر روی تخت اورژانس!

  در گوشی با افتخار تقدیم میکند:                                      

همایش یک روزه ی رابطه سیاست و هنر!

با حضور پروفسور جامعه شناس(نوید!)(وقتی کردان بشه دکتر نوید پروفسوره!) و منتقد معروف سینما و تئاتر آژیدهاک!!(خودم!)

در ورزشگاه صد هزار نقری آزادی....

با حضور مهمان ویژه:آنجلینا جولی...و اسفندیار رحیم مشایی!!

زمان:یک روز....ساعت 4 بعد از ظهر...

از آوردن اطفال زیر 16 سال جدا خودداری فرمایید!


اما نزدیک عید است و ما می خواهیم گیر ندهیم....اما نمیشود...نمی شود به وضع مملکت گیر ندادوواما ما نمی خواهیم گیر بدهیم..پس نمی گوییم که آرامش پس از طوفان در ایران بر قرار شده و نمی گوییم که رهبر همه را دشمن میداند و نمی گوییم که رییس جمهور با زور مشروعیت می طلبد  و نمی گوییم که اعتراض فتنه نامیده می شود و و نمی گوییم که آمار بیکاری بالا رفته و نمی گوییم که کروبی رفراندوم میخواهد و نمی گوییم که اوباما در مشکلات داخلی مملکت خودش مانده و یاد تحریم ایران افتاده و نمی گوییم که سازندگی جایش را به تخریب داده و نمی گوییم که مردم هنوز برای شیر صف می ایستند و نمی گوییم که کرم به فضا می فرستند و نمی گوییم که دانشجو ها هنوز هم کتک می خورند و نمی گوییم که سعید عسگر ضارب سعید حجاریان شد رییس ایثار گران بسیج و نمی گوییم که......و هزاران چیز نگته دیگر...

احمد خاتمی(بوفالو!!) تو نماز جمعه اعتراف کرد که ماهواره داره و اتفاقا پارازیت هم نداره!ایشون فرمودند:14 شبکه بین المللی  تلویزیونی آمدند و از این حرفا...ما نمی خوایم گیر بدیم اما رفسنجانی قبای سبزشو در اورد و گفت:افراد ناآگاه مسئولیتاشون رو گردن آقا می ندازن!از اونور مجمع عمومی سازمان ملل متحد نوروز رو به عنوان یک مناسبت جهانی به رسمیت شناخت(خدا رو شکر!) و ریگی هم دستگیر شد و دو روززه اعتراف کرد و گفت:آمریکا!قاتله!ولایتش باطله!!!

!و سرانجام آقای محمود احمدی نژاد هم رفتن بیرجند و استقبال وحشتناک شدیدی از ایشون شد!!!(63 در صد استادیوم خالی بود!!!) سخنرانی پرشوری کردند!

من نمی خوام بگم!نویدم میگه نگو!اما آقای جواد شمقدری اومد گفت:سانسور در سینما ها بیشتر خواهد شد!(دیگه از این بیشتر؟!)از اونور بسیجی ها فائزه هاشمی رو گیر انداختن اما به خیر گذشت...و در آخر ایران همچنان رکورد دار بزرگترین زندان خبرنگاران در دنیا است..(تبریک میگیم!)

حیف ....نزدیک عید است و عید امسال جای خبر های خوب این خبر هاست...برنامه این قسمت را به همین سادگی به پایان می بریم...امیدواریم از در گوشی لذت برده باشید....منتظر بهترین های هنری سال باشید...اسکار هم که چن روز دیگس...برنامه این دفعه رو با سخنی زیبا از استاد بهرام بیضایی به پایان می بریم که برای ملت ایران گفته...

تا درگوشی آینده!سبز باشید و پاینده!

 "همچنان خورشید به آسمان و زمین روشنی می دهد و در  سپیده دمان زیباست...ابرها باران به نرمی می بارند و دشت ها سبزند...گزندی نیست و شادی هست..دیگران راست آنک البرز بلندند و سر به آسمان می ساید و ما پای البرز ایستاده ایم در برابرمان دشمنانی از خون ما با لبخندی زشت....ومن مردمی را میشناسم  که هنوز میگویند  "آرش باز خواهد گشت"

                                                                                                                      بهرام بیضایی

 

+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم اسفند ۱۳۸۸ساعت 1:26 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی!قسمت سوم...کاری از نوید و آژیدهاک!......تکرار:فردا ساعت23:30

زندگی نه هویج است...نه شلغم....زندگی یک هندوانه است...تا بازش نکنی نمی فهمی توش چیه!؟!؟لطفا برای بهتر خواندن مطالب با عینک وارد شوید!


سلام بر ملت سبز ایران که همواره در صحنه جنگ!(منظورمم راهپیمایی هاست!) حضور داشتند .....خب دیدید که 22 بهمن هم اومد و رفت و انقلاب نشد و همه ضایع شدیم . بر گشتیم خونمون...باید بشینیم 4 سال دیگه منتظر بمونیم ببینیم چی میشه....

اما از اینها بگذزیم...دیشب(یعنی دقیقا دیشب) رفتم تئاتر گالیله....ساخته آقا داریوش!(فرهنگ) با بازی دکتر پژوهان!!!(امین تارخ) و مسعود(کرامتی) و رحیم(نوروزی) وبقیه بر و بچه هاشون...در برنامه پیشم یه مطلبم راجع بع گالیله رفتیم...اما داستان گالیله که از نمایشنامه برتولت برشت برداشته شده و سعید شاهسواری اون رو باز نویسی کرده کاملا سیاسی و طرف حزب سبز(مردم) بود...تا نبینید نمی فهمید من چی میگم...امین تارخ بازی خوبی کرد(بر خلاف نظر خیلی ها!)... و داستان گالیله رو هم که حتما دیکه می دونید..همون دانشمنده که می گفت:برادر من!زمین گرده....دور خورشیدم می چرخه. و خورشید ثابته...بعدکلیسایی ها گفتن کفر نگو... اومدن بکشنش توبه کرد و از این حرفا...اما می گم تا نبینید حرف هاشو درک نمی کنید....یک دیالوگ طلایی از دهان امین تارخ اومد بیرون که بسیار زیبا بود و اونم این بود که:بیچاره ملتند...ملتی که نیازمند"قهرمان" باشد....یعنی آحاد ملت...!مردم ایران...ما به قهرمان نیاز نداریم...خودتون پاشید برید انقلاب کنید...!(البته این نظر من از اینحرف بود که 100% منظورش همین بوده!)خلاصه پیشنهاد می کنم ببینید البته بعضی از بازی ها(مسعود کرامتی و تقریبا خود داریوش فرهنگ) زیاد قوی نبود....اما رحیم نوروزی و تارخ ترکونده بودند...راستی نورا هاشمی دختر دکتر قریب(مهدی هاشمی) تو نمایش بازی می کرد!

 تا تو هنریم بذارید بگم آلبوم جدید محسن چاووشی هم با نام ژاکت بالاخره منتشر شد...من خودم زیاد اهل پاپ نیستم اما انصافاتو این آلبومش یک پیشرفت اساسی کرده بود و یه ذره هم راک شده بود واسه همین خوشم اومد از این آلبوم...این آلبوم 12 تراک داره که خود محسن چاووشی همشو خونده(نه بابا!!!) و تنظیم کرده و ساخته(کار دیگه نبود؟!؟!) ....خلاصه تبریک به همه هوادارانش...


خب...همان طور که میدونید این پارازیت های خانم وزیر بهداشت که اصلا ضرر ندارند بلکه فایده هم دارند(از فواید مبارکشان این است که ما چشممان به جمال  شبکه های بیگانه و مزدور و منافق و آمریکاایی خائن! (بقیه فحش هایی که می دهند!!!) روشن نمی شود ...و سریال ضد اخلاقی و بی معنی ویکتوریا و 24 و ... را تماشا نمی کنیم...از دیگر فواید این پارازیت ها این است که به دلیل اینکه هیچ شبکه ماهواره ای نداریم شب ها زود می خوابیم...بنابراین چراغ ها خاموش شده و در مصرف برق و جیب بابا!!!  صرفه جویی میشود...دیگر فواید این پارازیت ها را در کتاب "پارازیت آری یا نه!" نوشته پروفسور دکتر سیده سادات خانم مرضیه وحید دستجردی(یا دستگردی فرق نمی کنه!) که توسط انتشارات در گوشی منتشر شده  بخوانید...

اما می خواست مبگم هنوز که هنوزه دست از سر کچل ما(من که کچلم شما رو نمی دونم؟!!؟!؟) برنداشته و هر شب می بینمشان....دیگه با ما رفیق شده...اون روز که نشست پیشمون چایی هم خورد!(پارازیت ها رو میگم!)خلاصه خبر نگار اختصصاصی برنامه ما_نوید) یک مصاحبه بسیار بسیار بسیار کوتاه رو با این موجود نازنین(پارازیت) انجام داده...به هم توجه میکنیم!!!

نوید:سلام....لطفا خودتونو برای بینندگان معرفی کنید و از خودتون بگید..

پارازیت:ایستا...خرررررررررررررررررررر....زیت!

نوید:بلی...چه خبر از برج میلاد...شنیدم از اونجا ارسال میشوید...

پارازیت :فررررررت.................خیییییییییییییییییییتتتتتتتتتت!!!!!!!تین!

نوید:ممنون که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید...

پارازیت:زررررررررررررت!


چیه؟!؟؟!چرا اینجوری نگاه می کنید...پارازیته دیگه....توقع دارید براتون فارسی دری صحبت کنه!؟بدبختا زبونشون اینجوریه دیگه....خوبه زبونتون اینجوری بود بهتون می خندیدن؟؟!زشته دیگه..
آگهی.........................................آگهی.................................آکهی......................آگهی.............

 به یک عدد عینک سه بعدی برای دیدن فیلم آواتار نیازمندیم!!!

 ممد..هر جا هستی بدو  یک کیلو سیب زمینی بگیر گشنمونه!(ننت بلقیس!)

 به یک آپارتمان خالی یک خوابه با یک حمام نیازمندیم!(دستشویی هم نداشت ایرادی ندارد!)   یک دانشجو

 فیلم بازی می کنیم...عکس می ندازیم...کارگردانی می کنیم...داوری می کنیم...دکلمه می کنیم...ترجمه میکنیم...نماشیشگاه می ذاریم....و کلی کار دیگر میکنیم..(استاد نیکی کریمی!!)

 انتشارات در گوشی منتشر کرد:

1)هری پاتر و جادوگر خبیث شهر ما(دکتر میم الف نون!) نوشته ویدا اسلامیه!ترجمه جی کی رولینگ!!

2)از 22 بهمن چه خبر؟!(نوشته دکتر نوید!!)

 با میخ نگاهت لاستیک دلمو پنجر کردی زلیخا!!...ولنتاینت مبارک!(فری شوفر!)

 بینندگان عزیز از این برنامه منتظر آگهی های شما...به دوستانتان...تبلیغ هایتانوووحرف هایتان به دوست دختر یا دوست پسرتان و بقیه مخلففاتتان  هستیم...


انصافاتو همه وزیران کشور و رییسان سازمان ها مهندس علی آبادی یکی است و دومی ندارد!چرا؟!؟!الان می عرضم خدمتتون...مهندس بعد از رفتن از سازمان تربیت بدنی به تازگی به عنوان رییس سازمان شیلات!!!!!(از ورزش آدم بره تو شیلات فکر کن!)منصوب شده و در پاسخ به سوالات متعدد خبرنگاران اولویت اول و اولین ابلاغ خود را به این شرح اعلام کرده است...

اولویت اول:"در حال حاضر اولویت اول من مطالعه است(زرت!!این زرتو من گفتما!مهندس نگفته!) که حداقل یک ماه آینده را مطالعه کرده و ذهنیت خود را در ارتباط با این ساز مان جمع آوری کن!"

اولیا ابلاغیه مهندس:اولین ابلاغ بنده به همکاران در سازنام شیلات این است که هیچ یک از فعالیت ها و کار ها موکول به بنده نشود و همان فعالیت هایی که انجام می شد به همان شکل(بلکه هم با سرعت بیشتر) انجام شود!"

با تشکر از هفته نامه همشهری جوان به خاطر ذکر این مطلب......

در همین راستا دو پیام برایمان رسیده که مرورشان خالی از لطف نیست!


 گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم ...................چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

ورود غرور آفرین پدر عزیزمان را به جمع صمیمی خانواده شیلات را تبریک گفته و مقدمش را پولک باران خواهیم کرد.....................................جمعی از ماهی های صید نشده خلیج فارس

 آن کس که مرا روح و روان بود پدر بود!

پدر عزیزمان.....هیچ وقت در ژرفای باورمان صدای دور شدن قدم های تو در افق را باور نداشتیم....و اکنون نیز با چشمانی لبریز از اشک پایداری ات بر تکیه زدن بر صندلی ریاستت را میستاییم..تا کور شود هر آنکه نتوان دید!........................میز و صندلی اتاقت در کمیته ملی المپیک!


پیشنهادات:1)ببینید(فیلم ایرانی):عیار 14....با بازی محمد رضا فروتن...کامبیز دیرباز و پوریا پورسرخ ساخته پرویز شهبازی...

2)ببینید(فیلم خارجی):برادران ساخته جیم شرایدن با بازی خیره کننده توبی مگوایر و جیک گیلنهال و ناتالی پورتمن....با ترانه فوق العاده زمستان از گروه یو توU2

3)بخوانید:کتاب نماد گمشده نوشته دن براون(در شماره قبل مفصل پرداحتیم!)

4)گوش کنید:آلبوم ژاکت محسن چاووشی


جمله ها و سوژه ها:

1)یکی از سخنرانان هماش ملی راهبرد های تحکیم خانواده گفت:سن مناسب برای ازدواج زمانی است که جوان احساس می کند آمادگی جسمی و استعداد لازم را دارد!(به به!)

2)علی محمد بشارتی وزیر سابق کشور گفت:خوب است یک یا دو روزنامه منتقد وجود داشته بتشد!(تازه میگه خوب است!)

3)خداداد عزیزی:شاید من و دایی به تیم ملی باز گردیم!(خدا رحم کنه به هممون!)

4)تاج:می ترسم دوباره نتوانیم قهرمان جام ملت ها بشویم!( غصه نخور!قطبی که قولشو داده!)


بینندگان عزیز...خبر دار شدیم که سایت بسیار زیبای پرشین کارتون که توسط هادی حیدری اداره می شد و مربوط به کاریکاتوریست ها ی حزب سبز بود فیلتر سده...در نتیجه کاریکاتور های مانا نیستانی عزیز دیگر در دسترس نیست...به همین دلیل برنامه این شماره رو  با کاریکاتور زیبایی از بزرگمهر حسین پور عزیز(کاریکاتور لاست در تهران است!) به پایان می بریم!امیدواریم این برنامه مورد مقبولتان واقع شده باشد...همین طور که میبینید برناممان یک کوچولو در حال تغییر و تحول است...پس ما رو از نظر هایتان بی نصیب نگذارید....

در ضمن برای آنهایی که می گویند حجم مطلب زیاد است و همه رو یک جا نذار و مطالب رو چند قسمت کن تا راخت تر خونده بشه باید بگم که:برادر من!خواهر م«!نمیشه ما مشکلات فنی داریم!

راستی بالاخره یکی قدر منو دونست!و منو به عنوان نویسنده حساب کرد....چرا؟!چون که بنده علاوه بر اینکه در اینجا می نویسم از این بعد در وبلاگ میز گردبا یک سری از رفقا(چیز نویس و آیس و....)در خال نوشتن مطالب هستیم!خوشحال میشم به اونور هم سری بزنید!

تا در گوشی آینده!سبز باشید و پاینده!

پ.ن:مخفف پی نوشت است!(با پنیر و نون اشتباه نگیرید!):منتظر بهترین های هنری سال و بدترین ها از دید کارشناس و منتقد معروف سینما(خودم) باشید...به زودی نزدیک های عید!منتظر باشید...

+ نوشته شده در  جمعه سی ام بهمن ۱۳۸۸ساعت 20:2 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
و سرانجام......یک نفر قدر منو دونست......

بالا خره انقده مطلبای طنزم زیبا بود که یه وب دیگه بهم پیشنهاد نویسندگی داد...از این به بعد هم اینجام هم اونجا...

اونجا اسمش میز گرده...با چن تا از بر و بچ خوب(برادر چیز نویس و برادر آیس و بقیه...) مطلب طنز می نویسیم...

ایرانسل شما را به دیدن این وبلاگ تشویق می کند!

لطفا از آوردن اطفال زیر ۱۵ سال جدا خودداری بفرمایید...

میز گرد

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۸۸ساعت 21:28 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
در گوشی!کاری از نوید و آژیدهاک!قسمت دوم!زندگی مانند هویج است......مهم این است که از کدام سمت به آن نگاه کنیم!!

در گوشی هیچ شعبه دیگری ندارد!!


ای ملت قهرمان ایران که خوشحالی و فکر می کنی رایت را پس می دهند....و ای ملت انقلابی ایران که فریاد می زنی حزب فقط حزب علی!رهبر فقط سید علی!و ای مردمی که در خانه نشسته اید و شبکه فارسی وان تماسا می کنید و کاری به کار سیاست ندارید و...

فقط و فقط و فقط وفقط و فقط و...بدانید که 22 بهمن نزدیک است!اصلا نترسید....مطمئن باشید کسی از این روز بزرگ در دهه زجر(دهه سبز جدید تر!) جان سالن به در نمی برد....پس حتما ما رو حلال کنید..و.....

اما بدانید که دیشب(یعنی کی؟!؟!؟)دیشب یعنی از روزی که دارم می نویسم نه وقتی که شما داری میخونی!حالا!دیشب اخبار تلویزیون حکومت نظامی ایران رو داشتم می دیدم که اخبار گو گفت:ای آحاد ملت!(نه اینو نگفت) !گفت:مردم ایران!همه چیز زیباست...آسمان ابری است...هاله نور از سر و روی مردم می بارد....منتظر زلزله شدیدی در تهران باشید.....گسل تهران در حال حرکت است....خونسردی خود را حفظ کنید....کمربند ها تونو ببندید!

اما نتزسید.......مطمئن باشید تهران با تمام ساختمان های مقاومی که دارد 100% به طور تضمینی با خاک یکسان می شود!و مطمئن باشید که من و نوید در اون دنیا هم به برنامه های جنجالی!و اعتراضی خود همچنان ادامه می دهیم....

اما بشنوید از جشنواره فیلم فجر که داور که پیدا نشد هیچ!فاطمه گودرزی هم پر کشید!یعنی گفت نه!!آقا نمیام!مگه زوره؟!؟!ما هم بر خلاف که همه تحریم کرده بودند متاسفانه یکی از فیلم ها رو رفتیم دیدیم!

فیلم "طهران تهران" مستندی درباره تهران که از دو اپیزود تشکیل شده که اپیزود اول رو آقا داریوش(مهرجویی) ساخته با بازی پانته آ بهرام و .... و اپیزود دوم با نام تهران سیم آخر کار مهدی کرم پوره که درباره یک گروه موسیقی که مجوز کنسرت بهشون نمی دن!محسن(طنابنده) و برزو (ارجمند) و چه!(سروش صحت) و طناز (طباطبایی) و ....با بازی و صدای رضا یزدانی عزیزه! که اولین تجربه سینمایی اش در نقش اوله....آهنگ آخر فیلم و کلیپش رو خیلی دوست دارم!سینما انصافا تا تو خود پرده آدم نشسته بود.....صندلی اضافه اوردن....میز اوردن.....دیوار ها رو رنگ کردن...(نه ببخشید اشتباه شد!)


اما...اما....اما.....توجهتون رو به یک گفت و گوی کاملا بی ربط متوجه می کنیم!

-سلام علیکم!سلام علیکم!

-به به به!سلام!داداش گلم!خوبی؟چه خبرا؟یه زنگ به ما نمی زنی دیگه؟!

-ببخشید...دیگه....سرم شلوغ بود و  از این حرفا...

-راستی خوشه چندی؟!

-پوشه چندم؟!یعنی چی؟!

-پوشه نه ابله!خوشه خوشه!

-آهان اونا رو میگی؟خوشه 3!

-اره؟!؟!چه تفاهمی!منم 3ام!

-تو که همیشه 3 بودی!

-نه ابله!منظورم اینه که منم خوشه 3 ام!

-چی؟!؟!؟!؟تو خوشه 3 ای!؟!؟

-ره مگه چیه؟!؟!

-آخه من 2 تا خونه 300 متری تو قیطریه و الهیه دارم....3 تا ماشین دارم....5 تا پاساز تو فرشته دارم...4 تا زمین اطراف کرج دارم بعد من 3 ام!تو با این یه دونه پرایدی که داری تو هم 3ای!

-همیتنه دیگه!از خدمات دولت دهمه!زیاد جدی نگیر...

-جالبه ها!چه عدالتی...

-همینه که هس...مشکل داری نرو سینما!

-چه ربطی داشت؟!

-آخه گفتن جشنواره فیلم فجر امسال رو باید تحریم کرد...

-آره!تو هم نرفتی!

-نه من یه فیلمو رفتم سینما دیدم!البته رفتم صفو دیدیم گفتم وووووووو!کی میره تو این صف!برگشتم خونه  سریال درخشان به کجا چنین شتابان رو دیدم!

-اوه اوه!سریال ساختن در حد لاست!

-خب..خیلی خوشحال شدم....کاری نداری...

-راستی فهمیدی سلینجر مرد؟!

-سلینجر ؟!؟سلینجر کدوم خریه دیگه؟!

-هوو!توهین نکنها!نویسنده محبوب منه!همونه که ناطور دشتو نوشته!تو91 سالگی مرد...

-خدا بیامرزتش...من که اصلا با کتاب حال نمی کنم!

-چرا؟!

-وقتی رضا امیر خانی بشه نویسنده معلومه دیگه چی به چیه و کی به کیه!

-به به!کاری نداری!زود باش جکتو بگو می خوام برم!

-یارو سرش  شکسته بوده...بهش میگن چرا سرت شکسته؟!میگه داشتم شیر می خوردم!میگن چه ربطی داشت؟!میگه آخه گاوه نشست!!!!!

-مرتیکه(....)!با اون جک های (....)!!!


دوستداران کتاب......مژده مژده مژده!!!!!!!و البته یک خبر بد...

خبر بدو که الان گفتم!سلینجر خالق ناطور دشت تو سن 91 سالگی در گذشت....سلینجر در تمام زندگی اش دو عکس منتشر شده داشت از جوانی اش!و حالا بعد از مرگش عکسی ازش چاپ شده که فهمیدیم به به!استاد 91 سالش بوده!اما انصافا روحش شاد!

اما خبر خوب!

کتاب جدید استاد دن براون!(نویسنده رمز داوینچی و شیاطین و فرشتگان!)با نام نماد گمشده در ایران با ترجمه شبنم سعادت توسط انتشارات افراز در 720 صفحه با قیمت 13500 تومان چاپ شده....

در گیر خوندنش شدم شدید!2 روزه نصفشو خوندم!مث همه کتابهای دیگه دن براون این کتاب هم  تقابل علم و مذهب رو با یک داستان جنایی معمایی پیچیده به خواننده نشون میده و واقعا کتابی است که نمی شود آن را زمین گذاشت!(طبق تعبیر نیویورک تایمز!)این کتاب در 15 سپتامبر به بازار اومد در روز اول عرضهاش بیش از یک میلیون نسخه جلد سخت واینترنتی آن در آمریکا و بریتانیا به فروش رسید و رکورد سریع ترین فروش کتاب بزرگسالان را از آن خود کرد!پیشنهاد میکنم حتما بخرید و بخونید....


و سرانجام....پس از سالها انتظار....بر خلاف نظر کارشناسان بزرگ و محترمی(از جمله خودم و نوید!) بازی پرسپولیس و استقلال امسال به خوبی و خوشی تمام شدووووالبته منظور از خوبی و خوشی بالاخره 1-1 نشدن بازی ها و پیروزی تیم پرسپولیس بود.....

من که نشسته بودم مطلبی عظیم برای تساوی این بازی آماده کرده بودم(چون فک می کردم مساوی میشه!) یهو دیدم زرشک!پرسپولیس برد...علی دایی خوشحاله...صمد داره اخراج میشه....و البته باز هم متاسفانه مظلوم ترین آدم ها شیشه های اتوبوس ها بودند!(البته در این که شیشه اتوبوس آدم است یا نه!اختلاف نظرات زیادی وجود دارد!)..(اما انصافا خداییش امسال خیلی تلفات کم بودن...و شیشه های اتوبوس نشکستند!).خلاصه اینکه مطلب نداریم!همیته که هس...مشکل دارید برید یه وب دیگه رو بخونید...


پیام های بازرگانی.............میان برنامه!.....................پیام های بازرگانی!بشتابید...................بشتابید.............

دی وی دی سریال درخشان به کجا چنین شتابان؟!(مطابق با متد سریال سازی خارج!لاست و.....)اگر مایل به تهیه این سریال هستید زود تر پیام دهید چون در حال نایاب شدن است!

 انتشارات در گوشی منتشر کرد:

 1)کشتار با ماشین نیروی انتظامی در تهران(نوشته آگاتا کریستی و نوید!)

 2)تهران من این است!(دفتر نقاشی یک کودک پنج ساله!)

 3)روز سرنوشت!(خاطرات دکتر قالیباف در مورد تونل توحید!)


اما ملت ایران....اصلا نترسید...22 بهمن نزدیک است....اندکی صبر...شب! نزدیک است...چرا بیخودی امید بدم!همه می میریم!اصلا نترسید.......

اما استاد داریوش فرهنگ پس از 30 سال دوری از صحنه افتخار دادند و به سن تئاتر برگشتند و آن هم به عنوان کارگردان نمایش "گالیله" با بازی امین تارخ!!همین اول کاری هم کلی گرد و خاک به پا کردند که من نه منم نه پرشیا!نه اشتباه شد!خلاصه گفتن که این نمایش خبر سازه و ارز این حرفا..نمایش با 16 ساعت تاخیر شروع شد و......متاسفانه خواستم برم بلیت گیرم نیومد...شانسو می بینی؟استاد کجایی که ببینی من نیومدم!اما حرف های داریوش فرهنگ رو به دلیل نزدیک بودن فصل کنکور!!!!!!!!!!!!!!!!! به صورت تست و جای خالی مطرح میکنیم!هر 3 سوال غلط  نمره منفی ندارد!!

1)وضع تئاتر همان وضع.........و ...........30 سال قبل است!

الف)بخور و نمیر

ب)درب و داغون

ج)پت و مت

د)تام و جری

2)در کارهای هنری پول اعتبار نمی آورد بلکه با ..........با خودش .......می اورد.

الف)اعتبار-پول

ب)اسفندیار رحیم مشایی-حرف و حدیث

ج)اخراجی ها 3-سود

د)محسن نماجو-سه تار

3)همچنان............و.............داریم.

الف)بلبشو-بحران مدیریتی اقتصادی

ب)درباره کهریزک-متهمانش سوال

ج)هزار-یک درد بی درمان

د)افشین قطبی-وعدههای درروغین

4)"اعتبار آدمی به کار هایی است که نمی کند"کدام عبارت هدف اصلی از  گفتن این جمله را نشان می دهد؟

الف)من اعتبار دارم!

ب)من هر کاری نمی کنم!

ج)من آدمم!

د)من وایمکس ایرانسل دارم!

جواب تمام سوالات بدون هیچ گونه استثنایی گزینه الف هستند!


پیشنهادات:

فیلم ایرانی:به رنگ ارغوان ساخته ابراهیم حاتمی کیا با بازی حمید فرخ نزاد پس از 6 سال توقیف!

فیلم خارجی:شرلوک هولمز(ورژن جدید) ساخته گای ریچی با بازی استثنایی رابرت داونی جونیور و جود لاو(داونی جونیور برای بازی در این فیلم برنده جایزه گلدن گلاب شد)

کتاب:ناطور دشت(به علت مرگ سلینجر حتما بخوانید!)ترجمه محمد نجفی انتشارات نیلا

مجله:"جدید!اولین ماهنامه کمیک استریپ تمام رنگی ایران!برای اطلاعات بیشتر اینجارا کلیک کنید!


اما....اما......مصاحبه اختصصاصی این دفعه نوید با کسی نیست جز......تونل  توحید!!!تتوجهتون رو جلب می کنیم!

نوید:سلام!لطفا خودتونو معرفی کنید..

تونل توحید:به نام خدا!تونل توحید هستم...

نو.ید:.یه ذره از خودتون برامون بگید...

تونل توحید:.منو از 30 ماه پیش  کلنگمو زدن....2136 متر طولمه...و از بزرگراه شهید چمران تقاطع خیابان باقر خان شروع میشم تا....................بزرگراه شهید نواب صفوی(پایین تر از خیابان آذر بایجان) ادامه دارم....سه باند رفت و برگشت دارم...هدف از ساختنمم هم جلوگیری از ترافیک سنگین بوده است...70 تا جت فن و 11 اگزوز فن برای تهویه هوای آلوده و ورود هوای تازه به  داخلم گذاشتن...دلتون بسوزه!

نوید:جالبه....اگر حرفی با جوان ها دارید بفرمایید...

تونل توحید:از جوان  ها خواهش می کنم روی در و دیوار من چیزی ننویسدند....میان تو من بوق زیاد نزنند ما هم میخوایم بگیریم بخوابیم..می خوایم آسایش داشته باشیم...درس بخونن....دنبال کار های خلاف نرن..انقلاب کنن....مرگ بر...

نوید:بلی!خیلی ممنون!اگه آرزو و حرف آخری دارید لطفا بیان کنید...

تونل توحید:آرزو می کردم که برج میلاد بودم!

نوید:با تشکر!نوید!خبرنگار اختصصاصی واحد مرکزی خبری درگوشی!


بلی!این که این جمله آخر نوید چه صیعه ای بود رو هنوز نفهمیدیم...مصاحبه هم می دونم خیلی بی مزه بود..بیشتر جنبه اطلاع رسانی و مستند وار داشت...برنامه ما کمکم در حال رسیدن به پایان است....در این لحظات آخر خبر دار شدیم که "به رنگ ارغوان" ساخته ابراهیم حاتمی کیا جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه رو گرفته(البته 100%معلوم بود که میگیره چون کلا دیگه فیلمی دیگه جشنواره امسال نداشت!)به هر حال به حاج ابراهیم تبریک می گیم....

در ضمن کمیک استریپ پیزوری ها که قولش رو داده بودیم هنوز آماده نشده ولی به زودی آماده میشود...

با تشکر که تحملمون میکنید....22 بهمن نزدیک است...حماسه ای دیگر در راه است..فقط کمی تا آزادی مانده!

این برنامه رو هم مانند دیگر برنامه ها با کاریکاتوری زیبا از مانا نیستانی گرامی به پایان می بریم...

به دستانتان بگویید که به دوستانشان بگویند که درگوشی بخوانند!

تا در گوشی آینده!سبز باشید و پاینده!

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 12:14 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
و سرانجام بالا خره پس از سال ها انتظار بازی پرسپولیس استقلال ۱-۱ نشد!

تبریک میگم به همه و خودم!

منتظر باشید !

درگوشی قسمت دوم به زودی در اختیار شماست!

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 19:30 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
تو این آدرس کاریکاتور منو گذاشتن!کار خود خودمه!

لطفا ببینید و امتیاز دهید!

با تشکر!

آژیدهاک بزرگ!

http://www.shirozhan.com/?mod=cartoons&id=95

راستی پروفایلمم آپ کردم!!!

 

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم بهمن ۱۳۸۸ساعت 22:43 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
زندگی یک عدد شلغم است....همیشه تلخ است اما فایده دارد!(جمله در حد جمله های فیلم های جیم جار موش از خودم!!!!)

 سلام به ملت سبز و قرمز و سفید  و سرخ و نارنجی و خاکستری و مشکی و.....(ای بابا!شروع نشده رفتم تو حاشیه!فوتبال همیشه حاشیه داره دیگه!!!!)داشتم می گفتم بالاخره پس از سال ها انتظار!!!!!!در گوشی با سیزن 2 شروع به کار کرد و امیدوارم یعنی امیدواریم که مورد مقبول شما واقع شود.....

 خب در این مدتی که نبودیم هزاران هزار اتفاق بد و خوب و زیبا و ناخوشایند و ....افتاد که البته خیلی هاشو تو پست های قبلی اشاره کوچکی زدم....و دیگه هم بر نمی گردم....اما بدانید که تازه چه شد؟!!؟

جدید ترین و مهم ترین اتفاق این روز ها مربوط به کسی نیست جز!یک خانم چون همیشه پای یک زن در میان است فیلمی از کمال تبریزی با بازی(ای بابا!!!!)

داشتم می گفتم!این زن کسی نیست جز وزیر ارشاد(نه ببخشید وزیر بهداشت!ایران مگه وزیر بهداشتم داره!؟!؟) بلی که داره!خانم دستجردی چن روز پیش رفته بودن مرکز تحقیقات غدد بیمارستان شریعتی که یهو! یک عدد خبر نگار(نگار نه خبر نگار!فکر بد نکن!) از ایشان راجع به مسئله شیرین و همیشگی پارازیت های ماهواره ای سوال کرد...خانمم بر عکس بقیه میگه:"پارازیت چی؟!پارازیت کی؟!؟!چه کشکی؟!؟!چه دوغی؟!؟!کی من...؟!" خلاصه بعد از کش و قوس فراوان ایشان پارازیت را می پذیزند!اما خبرنگار سمج!از مضرات پارازیت از ایشان سوال می پرسد! و وزیر بهداشت هم پاسخ می دهد:وزارت بهداشت طی برگزاری کمیسیونی مشترک با وزارت اطلاعات به دست آمده که مربوط به سه هفته گذشته است نتیجه گرفته است که مضر بودن پارازیت ها هنوز ثابت نشده است!"

من چی بگم؟!؟!آخه خواهر من!آخه مادر من!آخه برادر من!(نه این یکی نمیشه!!!) حتما باید اشعه بره تو چشمون؟!؟!حتما باید هممون عقیم بشیم!/؟!؟!؟فردا که سرطان گرفتیم افتادیم مردیم ......چی بگم؟!

با این اوصاف فک کنم فردا بگید آنفلونزا خوکی هم کار اسراییل جنایتکار و بیماری به نام دیابت هم یک کار مافیایی بر علیه صنف قند فروشا بوده!!من چی بگم؟!


یک خبر جالبو بدیم!

لنکرانی وزیر سابق بهداشت(و هلوی سابق تر!!!!!!) ناگهان به خودش آمد دید دیگر نه وزیر است و نه هلو!!!!!!حالا داشته باشید چی گفته!!

"نظام سلامت کشور از بیماری های مزمن رنج می برد!"

بعد وزیر بهداشت میاد میگه پارازیت ها مضر نیستن!(چه ربطی داشت؟!؟!)


خبر باحال و با مزه و جالب اینه که واسه جشنواره فیلم فجر داور پیدا نشده.....به هر کی گفتن گفته نمیام!

فاطمه گودرزی از داوری انصراف داده!عمو عزت!(عزت الله انتظامی) به دلیل بیماری شخصی(خالی می بنده ها!نمی خواد داور بشه!)گفته نمیام!داریوش مهرجویی گفت:عمرا بیام!اصغر فرهادی رفته اسکار دیگه ما رو تحویل نمی گیره...کامبوزیا پرتوی گفت:"مگه امسال جشنواره فیلم فجرم داریم؟!؟!؟" مینو فرشچی گفت:اخبار جشنواره را دنبال نمی کنم!"محمد رحمانیان گفت:"تئاتر ایران به اندازه گنجایشش کوچک است!(ای بابا!من این خبر تئاترو چرا اینجا گفتم؟!؟!؟!). جواد طوسی هم گفت:"سکوت!البته ایشان نگفتند سکوت!گفتند سکوت می کنم تا برداشتی نشود!(البته خود این سکوت هزاران برداشت ازش می شود!)خلاصه بعد از تحریم دوسالانه کاریکاتور توسط 170 کاریکاتوریست برجسته ایرانی حالا جشنواره فجر و احتمالا بعدش به تحریم بازی های لیگ فوتبال به خصوص بازی سیاسی  پرسپولیس-استقلال که 1-1 میشه می انجامد....(این جمله آخرم فک کنم معنی نداشت اما شما ببخشید....)

اون وقت چی میشه!؟؟!وزیر بهداشت میگه پارازیت ها مضر نیستن!


خبر فوق العاده برای دوستداران فیلم ایرانی و خارجی.....در ایران 2 فیلم فوق العاده اکران شدند که واقعا ارزش دیدن رو دارند....

شبانه! فیلمی با بازی هدیه تهرانی پس از 4 سال دوری از سینما!(حتما دیده شود!البته هنوز من ندیدمش شایدم خوب نباشه!)

و دیگری فیلم فوق العاده "تنها دو بار زندگی می کنیم!" اثری از کار گردان جوان"بهنام بهزادی"  با بازی فوق العاده علیرضا آقا خانیه!انصافا بهترین فیلم ایرانی تو این دو سه سال اخیر بود که دیدم!پیشنهاد می کنم حتما ببینید! ساختار غیر خطی و نسبتا پیچیده....داستان خوب و نو ....کارگردانی دقیق و البته بازی معرکه کسی که اولین فیلمشه....(علیرضا آقا خانی!مترجم بوده تو خیابون داشته راه می رفته کار گردان بهش میکه بیا تو فیلمم!راس میگم اینو!)

و اما فیلم های خارجی!نزدیک اسکاره و فیلم های آدم های خفن و گنده یکی یکی داره میاد...به نظر من بهترین سال سینمایی امساله چرا؟!؟!چون....

فیلم شکست ناپذیر(آخرین کار کلینت ایستوود با بازی مت دیمون و مور گان فریمن در نقش نلسون ماندلا!)فیلم"نه"  موزیکال  جدید راب مارشال با کوهی از بازیگران گنده(دنیل دی لوییس-نیکول کیدمن-پنه لوپه کروز و سوفیا  لورن!)-فیلم بالا در آسمان(با بازی فوق العاده جرج کلونی(بازیگر محبوب من!)-فیلم خیال خانه دکتر پارامسوس(ساخته تری گیلیام کبیر یا بازی جانی دپ-جود لاو و مرحوم هیث لجر!(آخرین فیلم هیث لجره!حتما ببینید!)-فیلم جدید شرلوک هومز(ساخته گای ریچی و با بازی رابرت داونی جونیور(عشق منه! و جود لاو!در نقش های شرلوگ هولمز و دکتر واتسون!چه فیلمی میشه!) و فیلم جاده(یک فیلم آخرالزمانی خفن با بازی چشمگیر ویگو مورتنسن!)-فیلم قفسه درد(ساخته کاترین بیگلاو(زن جیمز کامرون!شانس اصلی اسکار امسال!درباره جنگ آمریکا و عراق!)-فیلم روبان سفید(شاهکار میشاییل هانکه خیلی فیلم خوبیه!2 بار دیدمش)-

و بالاخره فیلم عظیم آواتار(ساخته جیمز کامرون پس از 12 سال دوری از سینما و جلوه های ویژه خفن!!!!)

در کنار اینها فیلم "آلیس در سرزمین عجایب(ساخته تیم برتون کبیر با بازی جانی دپ(چه فیلمیه واو!!!) و فیلم جدید استاد پیتر جکسون پس از 4 سال(استخوان های دوست داشتنی)- و فیلم جدید ریدلی اسکات!(رابین هود با بازی راسل کرو!)

و فیلم جدید دیوید فینچر راجع به فیس بوک! و فیلم استاد اسکور سیزی با بازی لئوناردو دی کاپریو(جزیره شاتر) که به زودی اکران می شوند.. و فیلم "یک مرد جدی" ساخته برادران کوئن".و فیلم "حرامزا ده های لعنتی" (جنگ جهانی دوم به روایت استاد تارانتینو!!(کارگردان محبوب من!) با بازی عجیب براد پیت و کریستوفر والتز که اکران شده بودند سال فوق العاده سینمایی را برای همه طرفداران سینما رقم زده....تا خالا این همه آدم گنده تو یک سال فیام نداده بودن...هر کس با هر سلیقه ای یک فیلم خوب می تونه پیدا کنه!

من تو اون یکی وبم به زودی نقد همه این فیلم ها و معرفی شونو می ذارم....برای همه دوستداران سینما...اینم هر اتفاق خوبی که در سینما افتاد......

دلیل همه این اتفاق های خوبم فقط وفقط بی ضرر بودن پارازیت هاست که خانم وزیر بهداشت تایید کردند...


اما بشنوید از موسیقی...

آلبوم جدید فرمان فتحعلیان پس از 5 سال دوری از موسیقی با نام با مردم بیگانه منتشز شد....انصافا آلبوم خوبی بود و تو این همه آلبوم چرت و پرتی که به بازار میاد واقعا خوب بود....

آخر اسفندم آلبوم جدید رضا یزدانی با نام "نگران خودمم" بالاخره مجوز می گیره .و پس از 3 سال دوری بر میگرده...کلا همه امسال بعد از سال ها دور ی برگشتن مثل خاله من که بعد از 4 سال دوباره اومد ایران یا مث پارازیت هایی که به گفته وزیر بهداشت اصلا مضر نیستند دوباره به کانون گرم خانواده ما افزوده شدند...


و اما....بالاخره مصاحبه گزارشگر اختصصاصی برنامه ما نوید عزیز که در این مدتی که نبودیم به آمریکا رفت...به نیویورک رفت و بر عکس بعضی آدما که دکترم هستن اتفاقا در هتل ها هم راهش دادن.....و با مردم اون جا مصاحبه ای کرد سوال مشابه است و بقیه به اون جواب دادند.. و بعد از مصاحبه اصل خبر رو می خوانیم!

نوید:سلام!می خواستم بدونم محبوب ترین شخصیت زندگی شما کیه؟!؟!

یک دختر با موهای بور:فقط وفقط و فقط جک شفرد!!!!!!

یک پسر حدودا 20 ساله!:عشق من!جیمز هیتسفیلد!خواننده متالیکا!

یک پیر مرد:آقای محمود احمدی نژاد!چون سال ها بود اینقد نخندیده بودیم!

مردی مسن:جان لاک!!!!عشق منه!دوست داشتم جان لاک بودم!

یک خانم 30 و چند ساله:من؟!؟!از وزیر بهداشت ایران خوشم میاد چون گفته پارازیت ها اصلا مضر نیستند!

در این نظر سنجی 59% مردم جک شفرد قهرمان سریال لاست محبوب ترین آدم زندگیشونه.....17% به آقای احمدی نژاد رای دادند.....9% به آلفرد هیچکاک و 5% به جرج کلونی و 4% به آل پاچینو و 3 % میر حسین موسوی و 2% به چه گوارا و 1% به هیلاری کلینتون رای دادند...به نظر شما جای چه کسی خالی است؟؟!:

اون کسی نیست غیر از باراک حسین اوباما!!

اصل خبر:عرضم به حضورتون که روسای جمهوری آمریکا سال هاست که سه شنبه ماه  ژانویه غروب که میشه دلم میگیره.....(ببخشید من بازم رفتم تو حاشیه!) داشتم می گفتم در اون روز در کنگره آمریکا یک نطق سالانه میک نند و از طریق آن سیاست های سال آینده خود را برای مردم تشریح می کنند!امسال هم قرار است این اتفاق بیفتد و باراک او باما برای اولین بار چنین حرکتی را انجام دهد.اما مشکل یک چیز است!

مشکل این است که درست در همان زمان شبکه آبث آمریکا اولین قسمت از فصل آخر مجموعه تلویزیونی لاست را نمایش می دهند!!حالا مردم آمریکا حیران و سرگردانند که کدامش را ببینند!ناجرای جک و بقیه را یا ماجرای اوباما را!تلویزیون آبث هم کوتاه نیامده و گفته ما پخش سزیال رو عقب نمی اندازیم..می خواد رییس جمهور اون ساعت نطق نکنه...واقعا دکوکراسی یعنی این...نه اینکه رییس جمهور ما که حرف می زتنه همه شبکهه ای تلویزیونی و رادیویی و ماهواره ای  و .....فقط اونو نشون میدن....بابا یه ذره هم انصاف داشته باشید....ما هم می خواهیم بشینیم در چشم باد ببینیم!ما هم می خواهیم صحبت های وزیر بهداشت راجع بع پارازیت ها که مضر نیستند را ببینیم.....ای بابا...


پیام های بازرگانی.....................................................میان برنامه که نه!آخر های برنامه!

 به زودی.....در سینماهای ایران..........فیلمی که سینمای ایران را به هم می ریزد!

 من دروغگو نیستم!

فیلمی راجع به زندگی یکی از دکتر های این مملکت!

با بازی:میم.الف.نون! محمد رضا شریفی نیا .جهانگیر الماسی.و.....

فیلمی از:مسعود ده نمکی"

تهییه کننده و انتخاب بازیگر و همه کاره و هیچ کاره:محمد رضا شریفی نیا!


انتشارات در گوشی منتشر می کند!:کتاب های:

                                        1)قتل در خیابان های قیطریه!(نوشته آگاتا کریستی!!!)

                                        2)ای داور کجایی؟(رمانی درباره پیدا کردن داور برای جشنواره فیلم فجر)

                                         3)پارازیت و فواید آن!(نوشته خانوم دکتر .وزیر بهداشت!)


به گزارش حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، بر اساس اطلاعات اوليه استاد محمدي هنگام خروج از منزلش در منطقه قيطريه تهران در انفجار يك بمب كنترل از راه دور کشته شد
دستگاه‌هاي امنيتي و انتظامي بررسي اين حادثه تروريستي و شناسايي عوامل آن را آغاز كرده‌اند.
محمدي استاد فيزيک بود که در پي بمب گذاري در يک موتور سيکلت مقابل منزلش ترور شد.
اخبار تکميلي متعاقبا منعکس خواهد شد.
انتهاي پيام/

این خبر رو بدون هیچگونه تیکه پرانی و مزه پرانی بیان می کنم.....چون روش جدی هستم....واقعا نمی دونم چی بگم.......ولی انصافا هر کی که این کارو کرده ....چه ایرانی...چه آمریکایی...چه اسراییلی....چه موسوی.....چه احمدی نژادی....چه سبز.....چه آبی.....خیلی آدم های ......ای بابا هی می خوام چیزی نگم.....هی میخوام ...اصلا بهش نمی تونم فکر کنم........

(سلام!من نویدم!از این جا به بعد رو من می نویسم چون سپهر کلا یه خورده مشکل داره....جدیدا زود به زود می ریزه بهم...)

اما مهم نیست!من که هستم!من ادامه میدم!!

حالا من نمی دونم در باره این مطلب چی می خواست بگه اما یک خبر جدید می خواستم بهتون بدم...نمی دونم سپهر بهتون گفت یا نه؟!؟!

وزیر بهداشت در آخرین مصاحبه اش گفت:پارازیت داریم اما مضر بودن آنها هنوز به ما ثابت نشده است و ....


بینندگان عزیز!منو ببخشید پا شدم رفتم و این جانور نوید اومد....امیدوارم ناراحت نشده باشید.....برنامه امشب به همین مسخره ای که می بینید به پایان می رسه...اگه برنامون یعه ذره لوس بود ببخشید!4 ماه از نوشتن دور بودم و ناراحت و غمگین...

اما به زودی برناممون از مرد هزار چهره خنده دار تر!از ویکتوریا و جومونگ پر بیننده تر!و از لاست پیچیده تر میشه!جمله گفتم در حد جمله های فیلم جیم جار موش!

برنامه این هفته رو با یک کاریکاتور فوق العاده زیبا از مانا نیستانی گرامی به پایان می بریم! راستی........از برنامه آینده منتظر باشید...کمیک استریپ پیزوری ها....کاری از مانا نیستانی.....در همین برنامه...

به دوستانتان بگویید که به دوستانشان بگویند که در گوشی بخوانند....

سبز باشید  و پاینده!تا برنامه آینده!

 

پ.ن(مخفف پی نوشت با پروانه نادری اشتباه نگیرید!):راستی بهتون گفتم که خانوم وزیر بهداشت گفته پارازیت ها هیچ گونه ضرری ندارد و......
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام دی ۱۳۸۸ساعت 16:21 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
تو این آدرس من!یعنی خودم!خود خودمو میگما!من اینجا کاریکاتور گذاشتم!خوشحال میشم ببینید و امتیاز بدید!

با تشکر!آژیدهاک!

http://www.shirozhan.com/?mod=cartoons&id=85

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۸ساعت 14:24 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
عرضم به حضورتون که …

اصولا ما آدم های خوشحالی هستیم….چرا؟الان عرض می کنم!!

در شرایطی که ملت غیور ایران در 13 آبان و 16 آذز و بقیه روز ها و ماه ها و سال ها ی سال در حال رشادت(و البته شهادت!) بو دند ما به طور کلی از صحنه روز گار نا بود شدیم….

در اون روز ها که ما باید می بودیم نبودیم….

در اون روز ها که نباید می بودیم بودیم؟

خلاصه اینکه ما 3 ماه نبودیم….چرا؟

خیلی ها نامه . ایمیل  و ……. فرستادن…..خواهش ها کردن….

مثلا آقای جرج کلونی از هالیوود نامه برامون نوشتن که:"اگه برنامتون شروع نشه دیگه تو هیچ فیلمی بازی نمی کنم!!!!"ما هم گفتیم:ای جرج!ای کلونی!ای خوش تیپ!بیخیال!ما مشکلات فنی داریم!

یا  آقای گابریل گارسیا مارکز نویسنده ای که صد سال فقط صد سال تنها بوده جایزه نوبلش رو برامون ارسال کرد و گفت:"منچوتا مارکهلینو….." که متاسفانه مترجم عزیز ما(آقای نوید) تشریف نداشتن! و ما اصلا نفهمی دیم که چی شد؟یه کودک پنج ساله هم برامون نامه فرستاد که نقاشی یه برج خیلی بلند بود و زیرش نوشته بود:"آقا محمود! اینم طرح های عمرانی بعدی!(جریان کودک 5 ساله رو که یادتون هست!)

خلاصه بین این همه نامه خیلی ها هم اشتباه رسیده بود…

مثلا یک عدد گوش به دست ما رسید که زیرش نوشته بود "تقدیم به معشوقه ام!!!!!"فک کنم گوش ونسان بوده…

یکی هم برامون فقط فحش نوشته بود که 100% این یکی اشتباه اومده بود….

چیز های دیگری که برامون فرستاده شدند از این قرار است:

یک عدد شیلنگ-5 کیلو سیب زمینی-یک عدد دستبند سبز!- یک عدد دی وی دی فیلم درباره الی –عکس یادگاری آقای میم.الف نون با محمد رضا گلزار و جعبه سیاه توپولف!!!یک عدد کرگدن!!(که همین چند دقیقه پیش کله نویدو خورد!)

خلاصه انقد تحویل گرفته شدیم که خودمونم موندیم این بر نامه ما چه بر نامه جالبی بوده…..خلاصه نوید گت: آژی!دیگه خسته شدم…..ما باید با این برنامه اسکار بگیریم!                                        گفتم:ابله!اسکار که مال سینماست!                                                                                      نوید گفت:می دونستم خواستم تستت کنم….

خلاصه !هی میگم خلاصه و طولانی تر میشه!اصولا من خیلی به حاشیه میرم آخه می دو(ای بابا!اصل مطلبو بگو!)

ببخشید!دوباره رفتم تو حاشیه!

کجا بودیم؟!آهان خلاصه….چرا ما نبودیم….

دیگه جدی شدم….

متاسفانه به خاطر فوت ناگهانی مادر بزرگ عزیز و مهربانم این یه مدت اصلا حس و حال طنز رو از دست داده بویم…..و گفتیم یه مدت تعطیل باشیم…..

بازم ممنون که تو این مدت ما  را با نظراتتون یاری می کردید….

 

 

این قسمت رو با ترانه ای از فریدون فروغی عزیز پایان می بریم که می دونم چقد آهنگ های فریدن رو دوست داشتی...

روحت شاد...

همیشه در قلب من باقی می مانی...

چرا وقتی که آدم تنها میشه......غم و غصه اش قد یک دنیا میشه.....میره یه گوشه پنهون میشه....اون جا رو مث یه زندون می بینه.....غم تنهایی اسیرت می کنه........تا بخوای بجنبی پیرت میکنه....

وقتی که تنها میشم اشک تو چشام پر می زنه....غم میاد یواش یواش خونه دل در می زنه.....غم تنهایی اسیرت می کنه......تا بخوای بجنبی پیرت می کنه...... 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم دی ۱۳۸۸ساعت 11:5 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 

در گوشی!!مقدمه!                                                                              !کاری از آژیدهاک و نوبد! !زندگی یک هویج است!مهم این است که از کدام سمت به آن نگاه کنیم!!


نمی دونم از کجا و چطوری شروع کنم....

نمی دونم به کی و با چه گروهی حرف می زنم....

نمی دونم تو این مدت که من نبودم چی به شما گذشت!

نمی دونم تو این مدتی که شما نبودید چی به من گذشت!!

من خیلی چیز های دیگه رو هم نمی دونم!

مثلا نمی دونم اولین کسی که سوار توپولف شد کی بود؟!

نمی دونم که چرا وقتی نیوتن زیر درخت نشسته بود هلو نیفتاد رو سرش؟!

و

.

این ها که گفتم یعنی چی؟!به خدا خودمم نمی دونم.....گفتم که من خیلی چیز ها رو نمید ونم....اما یه چیزو خیلی خووووووب می دونم....

اون چیه؟!

تو جیب جا میشه؟!

ای بابا ببخشید که حاشیه رفتم...کلا فوتبال حاشیه داره دیگه...(اه!چی میگم؟!)آهان اون چیه!

من میدونم که 13 آبان شد و یه سری ها مردن....

من میدونم که 16 آذر شد و یه سری ها مردن....

من میدونم که 26 آذر شد و روز تولدم بود....(تولد تولد تولدم مبارک!!بی زحمت کادو ها یادتون نره!)

من میدونم که آیت....منتظری مرد و عزای عمومی اعلام نشد....

من می دونم که جایزه صلح شیرین عبادی رو گرفتن....

من میدونم که کروبی رو محاصره کردن....

من میدونم که عادل فردوسی پور رو کشتن!(نه بابا!!!!!!!!شوخی کردم جدی نگیرید این یکیو!!)

من میدونم که تیم ملی داره همین جوری بد نتیجه می گیره...

من میدونم که فیلم جدید جیمز کامرون(آواتار) بعد از 12 سال اومد روی پرده سینما!

من میدونم که علی دایی شد مربی پرسپولیس...

من میدونم که روز عاشورا یه ماشین دزدی!!(دقت کنید دزدی!) زد چن نفر از آدم ها رو له کرد و رفت....

من میدونم که 2 روز بعدش عاشورایی ها اومدن اعتراض هیشکی کارشون ننداشت.....

من میدونم که مجید توکلی رو گرفتن....

من میدونم که خواهر زاده موسوی رو کشتن...

من میدونم که...(انقد گفتم من می دونم یاد اون شخصیته تو کارتون گالیله افتادم!من میدونستم ما موفق نمی شیم!)

و

.

همین!

(یعنی چی؟!یعنی می خواستم تمام این اتفاقاتی که تو این چن مدت افتاد و نبودم رو بگم!گفتم اینجوری بگم!!24 دی منتظر اولین در گوشی باشید....!)

 به دوستانتان بگویید که به دوستانشان بگویند که در گوشی بخوانند!!با تشکر!

آژیدهاک!

 

واسه تنوع یه کاریکاتور زیبا از مانا نیستانی عزیز می ذارم..ببینید حال کنید..!

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم دی ۱۳۸۸ساعت 18:53 توسط برادران آژیدهاک و نوید!! | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
در گوشی های سابق
عناوین مطالب وبلاگ
بدایند که
در گوشی.......برنامه ای متفاوت.....برای انسان های متفاوت.....
کاری از نوید+آژیدهاک
نوید خبر ها رو در می اره...
من می نویسم...
همکاری از این بهتر دیدید؟!؟

در گوشی...هر دو هفته یک بار شنبه ها منتشر می شود...

حتما سر بزنید
ایران موزیک آرشیو
هفت و نیم
تئاتر شهر
پائولو کوئلو
بزرگمهر حسین پور
گروه کیوسک
محسن نامجو!
رضا یزدانی
حمید رضا مسیبی
سهیل دانش اشراقی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
اسفند ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۸۹
مرداد ۱۳۸۹
تیر ۱۳۸۹
خرداد ۱۳۸۹
اردیبهشت ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
اسفند ۱۳۸۸
بهمن ۱۳۸۸
دی ۱۳۸۸
آبان ۱۳۸۸
مهر ۱۳۸۸
برادران و خواهران گرامی
دیوانه خانه شماره 5(وب شخصی خودم!)
دیازپام ده(وب قبلی خودمون)
آب انار
ویونا(خر نامه)
سوته دلان!
نوشته های یک دیوانه!!
یادداشت روز های تنهایی!
من گوساله ام!
گوشه
چیز نویس
حرامزاده لعنتی!
یه دوست!
سارا سناتور
نقد فیلم
شلوغ و پلوغ
بیل را نکش!!
پالییوود!
نت فالش!
پالپ فیکشن!
گزنده
مخوف تر از مرگ!
قمار باز
روبان سبز
کرم کتاب
سوریانا 59
اینجا همیشه شب است!
شب روی زمین
عشق سپید
یادداشت های دکتر قلابی
این من!خالی کنید تیر!!
گوسفندستان
بعد سوم یک کولی!
آنشرلی با موهای مشکی!(سبز سابق)
بز ها حاکمند...
دو کلمه حرف حساب
مستند تر از واقعی
ستاره سهیل
شمیم یار
یک قاتل!!
گره مو
زرشک پلو با کچاب
هالیوود 21
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

مرجع کد آهنگ